[quote name='Karolina&Lucky']
U nas oki, wczoraj byłam z L. na spacerku. Prawie 5-godzinnym spacerku :Cool!: łaziliśmy sobie tam i tu, i tak jakoś zleciało... Poszliśmy na boisko, gdzie była taka równoważnia. Zrobiliśmy sobie z tego kładkę do agility, Lucky śmigał aż miło :loveu: Jakieś filmiki nawet mam, ale z komórki, więc zobaczę jakiej będą jakości - jak przyzwoitej, to może wrzucę tu cosik :cool3:
Oj, pod koniec wyprawy widać było że L. jest już zmęczony :p[/QUOTE]
Czesc Karolina:) to niezłt spacerek sobie zrobiliście:) ja z Jazz'em jak na razie tylko do ogrodu wychodze i tam sobie biega, ale na spacerki u mnie to nawet pogody nie ma.. :( Pozdrawiam!:)