[quote name='Karolina&Lucky']Noo... widoki śliczne macie :loveu:
Ulu, powiedz mi jaką masz maszynkę dla Mejsi? Wyczytałam że GTS, tak? A to jakiś konkretny model, czy wszystkie jednakowe są?[/QUOTE]
Karolina, a co zakupujesz? ;) bo ja tak, tylko gdzieś w sierpniu dopiero:)
bałam sie tak od razu kupić, bo nie wiedziałam jak będzie reagować na maszynkę, ale był bardzo grzeczny u fryzjerki i stał spokojnie cały czas jak by mu nic nie robiła, a maszynka to cicho chodzi raczej:)