[quote name='Princess_York']Zachowywała się jak zawsze ,dobrze ;) .
Chodziła jak marzenie , nawet Ada się zdziwiła :p .
Stolik cały czas musimy ćwiczyć .. Postawiłam ją na stoliku ,ustawiłam .Stała chwile zdenerwowała się i łapki poszły w ruch ... Potem ją uspokoiłam i sędzia chciał zębole zobaczyć , to pokazałam :) .
Po oglądaniu na stoliku poszłyśmy się ustawiać , kolejka minęła i sędzia dał dyplomy sukom z bdb . Potem kółeczko . I następne 2 suki poszły (myślałam że ja :evil_lol: ) .
Na szybko policzyłam ile suk zostało i wielkie wow :o . 4!!! Czyli lokata jest ! .
NA koniec 3 lokata ,brązowy medal i ocena doskonała :loveu: :loveu: :loveu: .[/QUOTE]
To Arwenka sobie świetnie poradziła!:)