Jak to wszystko ogarniecie to czekam na wpłatę kasy na moje konto. Ja mam jeszcze taką propozycję, żeby na 1-szej stronie wstawic post 2 z rozliczeniem, który będzie należał do mnie, wydaje mi się, że będzie mnie zamieszania bo jak będę miala jakąs wpłatę to od razu będę tam dopisywała co Wy na to?