Reyes- dlaczego jako jedna z osob protestujących przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na JH, a poza tym kierowniczka sekcji JH w Katowicach- nie wpłynęłaś na to, aby organizatorzy zmądrzeli w kwestii zdzierania z dzieciaków kasy??? Nie dość, że nie zmniejszyli opłat, to jescze je zwiększyli!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL......