Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Ogłoszenia dla Dozi umieściłam na: [URL]http://www.eoferty.com.pl/mikropsiak_dozi_malenstwo_pilnie_szuka_domu_167278.html[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/URL] [URL="http://www.allezoo.pl/"]www.allezoo.pl[/URL] [URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL] [URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL]
-
Bidne maleństwo... tak mi Cię żal malutka... Pytam wszystkich, czy nie znalazło by się odrobinę miejsca dla tej kruszynki, ale póki co nic... a po drugie ludzie też boją się przyjmować pod swój dach zamknięte w sobie psiaki i chore... Ale może, może jednak kogoś uda mi się namówić... Sama bym ją od razu zabrała, bo już mam doświadczenie z tak zamkniętymi i wycofanymi psiakami, ale kurcze nie mam już miejsca... ale nadal szukam jakiegoś dt... a ogłoszenia już się ukazują w necie :)
-
Promyczku życzę Ci powodzenia na "nowej drodze życia" :) niech Ci się poszczęści, bądź szczęśliwy i poczuj, że warto żyć, że warto było czekać na cudowny domek i ludzi z otwartym serduszkiem, z którego płynie ogromna miłość do Ciebie :) Trzymaj się dzielnie podczas długiej podróży i ciesz się, ciesz się nowym lepszym i pełnym miłości życiem :loveu:
-
Dziewczyny skleiłam taki tekst do ogłoszeń Dozi: [SIZE=4][B]Mikropsiak Dozi,zamknięte w sobie maleństwo pilnie szuka domu![/B][/SIZE] Dozi, maleńka kruszynka. Siedzi cały czas skulona w kącie...nie chce jeść, odmawia też picia... Jest malutka może ważyć ok. 4-6 kg, ma ok 2 lata, jest mniejsza od schroniskowego kota, to taki według nas mix jamnika długowłosego.Dozi ma schroniskową depresję, bardzo się wszystkiego i wszystkich boi, dlatego pilnie szukamy dla Dozi DOMU STALEGO, który tym razem już jej nie porzuci,albo chociaż DOMU TYMCZASOWEGO (domu, który da małej schronienie na okres poszukiwania domu docelowego!) Dozi potrzebuje dużo miłości i cierpliwości, zanim się na dobre otworzy przed człowiekiem na pewno minie sporo czasu, ale warto na to czekać. Za okazane serce z pewnością odwdzięczy się ogromną miłością, będzie wiernym i oddanym przyjacielem. Przed wydaniem do adopcji sunia zostanie wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest otwarte serce, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Os. Białe 7 Uciechów k/Dzierżoniowa tel. 510 433 322 , 889 137 137 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jeśli coś Wam się nie podoba albo uważacie że trzeba zmienić to napiszcie, a ja uwzględnie Wasze uwagi, zmienię i zabiorę się za robienie ogłoszeń :)
-
[quote name='Madallena']Akrum. w pierwszym poscie jest watek i info o malej sunce, ktora sie na smierc skazala. Nie chce jesc.... malutenka... kochaniutka... zrobisz jej kilka ogloszen?[/QUOTE] Oczywiście melduje się do ogłoszeń :) zaraz sobie pozbieram informacje o małej, jakoś to ułoże w zdania, skopiuje zdjęcia i ruszę z ogłoszeniami :)
-
Dziś już raczej mi się nie uda, ale jutro ruszam z ogłoszeniami dla małej. Ona jest śliczna, na pewno ktoś ją zobaczy i szybko się zakocha w jej ślicznych oczętach :) poproszę na pw albo tutaj jakieś namiary do kontaktu w sprawie ewentualnej adopcji, czyli mail, nr tel, gg mała pewnie nie jest wysterylizowana? zdjęcia są, a jakiś tekścik jest, czy mam coś złożyć z informacji zawartych w tym wątku ??
-
Proszę o ładne foteczki, to sklecę jakiś tekścik z tych info z góry i zrobię mu pakiecik ogłoszeń. a i namiary do kogo kierować w sprawie adopcji: mail, gg i tel. a...jeszcze jedno = pewnie wykastrowany nie jest?
-
Eva, Lena - prawie jak siostry - schronisko Ostrów Wlkp.
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Macie może dziewczyny jakieś ładne zdjęcia suniek? Porobiłabym im ogłoszenia, ale bez zdjęć niestety nikt ich nie wypatrzy... I do kogo dać kontakt w sprawie ewentualnej adopcji? mail, tel., gg -
[quote name='sleepingbyday']tak, ten na zdjęciu z jorkiem. szczerze - on jest tak naprawde kajko. bo oficjalnie nazwano go kajtkiem i tak ma w papierach fundacyjnych, ale od zawsze, nawet zanim zaczał reagowac na imie , to był kajkiem. więc jest to kajko. i już sie nie myli :-)[/QUOTE] dzięki :) teraz już wszystko jasne :) a on ma ogłoszenia porobione, czy nie?
-
Kto następny w kolejce do ogłoszeń?? tak na marginesie, to po woli zaczynam się gubić w tych Kajko - Kajtkach :) Jeden już w domku u zozoliny, tak? to jest ten: http://img20.imageshack.us/img20/194/fot2010052.jpg i on już tu zostaje na stałe? Drugi Kajtek - taki mały śmieszny czarny jest na tymczasie u Madallena i jedzie do ds do wieruszowa, tak? A Kajtek od sleepingbyday to jest ten co na zdjęciu jest z yorkiem? sorka, że tak pytam, ale to dogo chodzi jakby nie chciało i nie moge się odnaleźć w tym wszystkim, a nie chcę zrobić złych ogłoszeń lub niepotrzebnych...
-
[quote name='kasia14'][CENTER][SIZE=3][B] [LEFT][B][COLOR=Blue]2. Pako[/COLOR][/B] - [COLOR=Red][B]PILNIE SZUKA TYMCZASU[/B][/COLOR]! Pako podobnie jak inne maluchy, bardzo odczuwa skutki mrozu. [U]Od kilku dni strasznie kaszle, jest osowiały[/U], niestety w warunkach schroniskowych szanse na poprawę są niewielkie. W trybie natychmiastowym szuka ciepłego kąta dla siebie. Jest psem bezproblemowym, zgodnym z innymi psami i sukami. Ma ok. 5 lat, waży jakieś 6kg. Został wykastrowany. Znaleziony na cmentarzu i przywieziony przez straż miejską. [B]Wątek[/B] : brak [B]Ogłoszenia[/B] : brak [B]Galeria[/B] : [URL="http://img503.imageshack.us/g/38290946.jpg/"]klik[/URL] [/LEFT] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3008/14721014.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] Jest jakiś porządny tekścik sklepany dla Pako? Mogłabym mu zrobić kilka ogłoszeń, ale tu niestety nie ma podstawowych danych na jego temat, ani z kim się kontaktować w sprawie adopcji.
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
Akrum replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
fibi, przesłałam Ci na pw adres pani, która też do mnie napisała w sprawie adopcji Soni, mimo że podałam namiary na Ciebie w ogłoszeniach. -
A czy któraś z Was napisała może do dziewczyn z mapy pomocy dogomaniaków co oferują dt w wlkp.? czy mają może jakieś wolne miejsce? może w ten sposób udałoby się kogoś złapać co by był chętny dać Kali dt?
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
Akrum replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
U mnie też dogo szwankuje, wczoraj w ogóle się nie mogłam zalogować żeby coś napisać W ogłoszeniach wyraźnie napisałam, że to mix yorka i o warunkach adopcji, czyli wizyty i umowa adopcyjna. Ludzie chyba nie potrafią do końca przeczytać, albo czytają bez zrozumienia. Widzę, że ogłoszenia dały ogólne poruszenie w sprawie Soni... ciekawe, czy jej się poszczęści. -
hm... może by popytać dziewczyny z Mapa Pomocy Dogomaniaków czy nie mają czasem jakiegoś wolnego tymczasu tak na "w razie co"? Np frogg albo Ninka?? I jakby na prawdę ta Pani musiała oddać Kalę po 2-3 tygodniach, to wtedy wsadziłoby się ją do którejś z dziewczyn?? A może przez te dwa tygodnie ktoś by się znalazł z DS? Sama nie wiem, trudna sytuacja...
-
no co mała Śliweczko, już biegniesz po nowy domek ??
-
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
Ale tu cichutko u Ciebie malutka... jeszcze po nowy domek nie biegniesz ?? -
[quote name='tayga']Allegro ma, allegratkę też. Nic poza tym :( [URL]http://www.allegro.pl/item901430521_malenka_jamniczkowata_sunia_do_adopcji.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3469951_malenka_jamniczkowata_sunia_do_adopcji.html[/URL][/QUOTE] widziałam że kinia1984 zrobiła dla Figi ogłoszenie na cafeanimalia, więc ja tak jak obiecałam zrobiłam reszte na: [URL]http://www.eoferty.com.pl/malenka_jamniczkowata_figa_do_adopcji_166374.html[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org.pl/"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/URL] [URL="http://www.allezoo.pl/"]www.allezoo.pl[/URL] [URL="http://www.drony.com/"]www.drony.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL] [URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL] a teraz biegiem mała do nowego domku :)