-
Posts
496 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majki1510
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']dzięki za zaproszenie-kilka godzin temu sama sobie weszłąm na ten wątek , ale teraz nie mam wyjścia i mimo , że jestem spłukana 20 zł stałe i plis...zobaczcie na mój wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183290-przepiAE-kny-mA-odziutki-onek-ktA-ry-sam-uciekA-od-A-mierci[/URL][/QUOTE] Bardzo , bardzo dziękujemy:):) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']W takim razie ode mnie nie 10 zł a 20 zł miesięcznie , kupię też część karmy chociaż .[/QUOTE] super Aniu!! -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
jesli ręczysz że nam go nie zamorduje, to tak.;) tylko bez deklaracji stałych nie podejmę się sama zabrania go stamtąd - po prostu mnie na to nie stać... Na dodatki - typu wet, czy coś jednorazowego - uzbieramy z bazarków, o to to spokojna głowa -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']To jak się chwalimy , to ja też chcę : Moje maluchy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/145715-Klusek-i-Tymek-moje-dzieciaki[/url][/QUOTE] Ty sie nie chwal - Twoje na wylot znam i zaukochiwuje zawsze jak jestem :eviltong: -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']O szit! Kolejna inkarnacja mojego psa Kłopota. Co tak słabo zbiórka deklaracji idzie? Ciotki, sumienie obudźcie i kieszenie otwórzcie:) Jak znajdziecie mu ten hotel to dorzucę za pierwszy miesiąc, ile będzie brakować tylko nie dawajcie go na sggw bo tam chcą 200/doba to nie dam rady;)[/QUOTE] dzieki wielkie :multi: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
o wszystkie są piękne i przeurocze -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[url]http://farm5.static.flickr.com/4002/4375867226_e74f830339.jpg[/url] Nikon jest przepiękny:calus: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
suuuper - zawsze mi sie haszczaki podobały, a mogę je naukochiwać - narazie wirtualnie -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
no to pięknie, a dużo masz haszczaków?? -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
muszę sobie popłakać... Portosku widzisz ilu Ludzi Ci pomaga i Cię kocha. -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='nikus']wujek da 20 jednorazówki:) jutro oki?[/quote] super - dziękujemy wujkowi :multi: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Ok , zabiore ze sobą na sobotnią imprezę:P[/QUOTE] NIE, NIE, NIE!!! Zabraniam. chyba ze kierowcę też innego zabierzesz.... -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Miesieczna deklaracja-25zł[/QUOTE] Super dziękujemy :loveu: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']hihih kochane cudaki :) mnie to tylko ciekawi skad Itiemu sie takie haszcze ubarwienie wzielo ;p[/QUOTE] Jak to skąd?? Z dywanu!! :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Która z Was ma najlepszy i najszybszy dostęp do Psiaka??[/QUOTE] chyba obie tak samo, znaczy ja i Ania -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Jeju ile kochanych cioteczek :):) Portos jest wspaniałym psiakiem , ale to typowy terierek , a te już tak mają , że jak im się nudzi to rozrabiają :) ale mi się rymuje :D[/QUOTE] opiłaś się za szczęścia??? ;) na dodatek bez nas??? :D:mad: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brawurka84']Dziewczyny,mam odzew w sprawie pieska,chyba biszkopta..siostra cioteczna mojego niemęża-więc domek znany i sprawdzony :-) tyle,że w białymstoku ale my tam mamy teściów,więc co jakiś czas tam wpadamy.Oby oby :-)[/QUOTE] :Cool!: oby się udało, ściskam kciuki. A biszkopcik w domku u Ani śniadanko wcina -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']wrzucilam tatuska na nasza klase [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/5/197[/url][/QUOTE] super, przy okazji popatrzyłam na psiory. super zwierzyniec:) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']oj Majka wiecej optymizmu :). tyle bab sie tu zlazlo to i cos sie wymysli[/QUOTE] Kurcze z natury jestem optymistycznie nastawiona, nie wiem co dziś ze mną. A siedzę w robocie i buczę ile Was Wspaniałych tu się pojawiło. :) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']achaaaaa to znaczy sie w sobote mam impreze w domu ??? orajt ,ale uprzedzam NIE BEDE SPRZATAC NA TA OKAZJE CHALUPY.....bo mi sie nie chce ;p. Poza tym mam piekny bialo-czarny ruchomy dywan z czystego haszczego futra ;p[/QUOTE] stroje wieczorowe, czy możemy wpaść na luzie z kupą futra na sobie :D chorobka to mogę jeszcze wprosić swoją Fryderykę?? przyda jej sie kontakt z innymi kociorami... -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='mercy']piękny psiak :)[/QUOTE] :loveu:piękny, mądry, wesoły, strasznie niewychowany i z marnymi perspektywami....:-( -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Majki1510 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
;) mój też coś wczoraj takiego marudził, jak mówiłam że jedziemy do Ciebie z Biszkoptem. A tak na poważnie to nie można zabrać suni wszystkich od razu - ma jeszcze strasznie dużo pokarmu. Ale jakbyś chciała dwa, to nie krępuj się, czarnego weźmiemy na drugi kurs! :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
a pewnie, zapraszamy, zapraszamy.:multi: ale tylko pod warunkiem że będziesz (nie)grzeczna :diabloti: kawa dla nas, dla reszty towarzystwa cos dobrego znajdziemy;) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']PODLINKOWANE BANERKI!!!przeklejcie do pierwszego.łatwiej sie czestowac jak są podlinkowane:)[/QUOTE] dzięki :loveu: już wrzucam -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Majki1510 replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
bez problemu, po 18 będziemy całą piąteczką:evil_lol:;) (ja, Ania, Tatuś i dwa szylki) NiJaSe szykuj kawę!!!:diabloti: