Jump to content
Dogomania

Polek

Members
  • Posts

    2292
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polek

  1. Śpiewać lepiej nie, ale nad bajką się zastanowię.
  2. A wujo też może wpaść? Wiiitaaam!
  3. Witam Tobisia! Czy widzę Tobisia? Jest Tobiś! Witam!
  4. Zaglądam do Ciebie Tobisiu!
  5. No pewnie, trzeba wykorzystać jak najwięcej możliwości.
  6. wszystko w porządku, czy nie?
  7. Taki fajny psiak powinien mieć fajny dom!
  8. Na pewno dokonam zakupu miesięcznika.
  9. To ja też zaglądam do Tobiego.
  10. Dzień dobry. Fajny ten Tobi.
  11. Chyba nie za gruba, ale taka mocno zwalista budowa. A jeśli dodatkowo fotki pogrubiają, to w ogóle nie ma o czym mówić.
  12. No tak, byle jakieś dobre wieści. Wystarczy.
×
×
  • Create New...