Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='aikowo'] Poproszę o rozliczenie Andzikę, została spora górka z bazarku Beti :) Jedzeniem jesteśmy zabezpieczone. Potrzebne wsparcie finansowe na wizyty u weta oraz potrzebne są podkłady, schodzą w ilości hurtowej :([/QUOTE] Jak rozliczymy bazarek to będzie wiadomo ile dokładnie będzie na Placusia :) Jedzenie dostanie dzięki niedoszłej Pani od Borki, która co prawda Borki nie adoptowała, ale przelała 200zł na potrzeby jej i kociego tymczasowicza aikowo :)
  2. [quote name='Figafiga']Hurra żyrafka żyje!!!wysyłałam, ale coś się musiało pochrzanić, już to robię, mało tym razem, ale są :-)[/QUOTE] mam!!! piękne jak zawsze, ale Antoś śpiący na stole mnie totalnie rozwalił :loveu:
  3. Uff, żyrafka wyschła i odzyskała zdolność piszczenia. Szirka znów jest szczęśliwa :) Figafiga, nie dostałam żadnych zdjęć! :mad:
  4. [quote name='Figafiga']A Hyziek na wlepę i zaczepia :-) szkoda, że ja nie dałam rady swoich kundli wziąść.[/QUOTE] Następnym razem :)
  5. [quote name='majuska']Jako posiadaczka, rozjechanej przez samochód swego czasu kocicy , muszę tu być ;) Nic nie ma połamane, tylko poobijany??[/QUOTE] Aikowo wyprowadziła już na ludzi łowickiego Fridka ze dwa lata temu, więc ma doświadczenie jeśli chodzi o rozjechane koty ;) Jak się tu zjawi to napisze dokładnie co kotkowi jest, wiem, że miał jakieś krwotoki wewnętrzne, nie załatwia sie do kuwety, korzysta z uprzejmości aikowo i robi na podkład na którym leży ;) Ogólnie jest przeuroczy i rormruczany, jak stanie na nogi to ktoś będzie miał z niego wielką pociechę ;)
  6. [quote name='aikowo']. Za pieniądze zostanie kupiona sucha karma dla Boreczki i [B]jedzenie (puszki) dla Placka.[/B][/QUOTE] Skoro o kotku mowa... to zapraszam do Placusia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233820-Placek-mia%C5%82-szcz%C4%99%C5%9Bcie-miau-kotek-%C5%BCe-aikowo-go-znalaz%C5%82a[/url]
  7. A Nelka ma nowego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233820-Placek-mia%C5%82-szcz%C4%99%C5%9Bcie-miau-kotek-%C5%BCe-aikowo-go-znalaz%C5%82a"]ulubionego kotka[/URL]!!! Jest jej faworytem dlatego, że póki co nie może uciekać przed nelkowym pyrgnięciem...:shake:
  8. [SIZE=2][COLOR=#4b0082][B]ROZLICZENIE [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B] WYDATKI [/B][/COLOR] 1. wizyta - 90 zł 2 wizyta - 85 zł 3. wizyta - 50 zł[/SIZE][SIZE=1][SIZE=2] 4. wiz[SIZE=2]yta[SIZE=2], [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]seria zastrzyków przeciwzapalnych[SIZE=1][SIZE=2] - 80zł 5[SIZE=2]. wizyta - zastrz[SIZE=2]yk przeci[SIZE=2]wzapa[SIZE=2]lny - 30zł 6[SIZE=2].wizyta - odp[SIZE=2]arzeni[SIZE=2]e jajek - 50zł [/SIZE][/SIZE][/SIZE] 7. [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]5 paczek podkładów oraz 4 paczki jedzenia dla wrażliwców[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2] - 97,20zł [SIZE=2]8. kolej[SIZE=2]na [SIZE=2]kuracja antyodlezynowa i nowe prochy na robaki - 40zl[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] 9. leki na zapalenia pęcherza - 90zł 20.03.2013 zdjęcia rentgenowskie, badanie krwi i moczu, leki na pęcherz - 308zł 28.03.2013 tomografia - 300zł 31.03.2013 leczenie zapalenia płuc i posocznicy - 100zł [COLOR=#ff0000][B]R[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000][B]azem [SIZE=2]1320,20[/SIZE]zł[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] :mdleje:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]WPŁATY[/COLOR][/B] 35zł - siostra aikowo :Rose: 247zl - [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232721-KONIEC!Rozliczamy!Anielsko-słodki-i-piekielnie-ostry-bazarro-na-spłatę-Beti-w-BDT"]bazarek słoiczkowy[/URL][/B] 53zł - [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235193-KONIEC!LICZYMY!Ciuszki-w-rozmiarze-S-od-1zł!Dla-tymczasowiczów-aikowo-do-18-11-g-22!/page7"]ciuszki w rozmiarze S - bazarek [/URL][/B] 97,20 zł - od Pani Danuty z Toronto, wielbicielki Borki 90zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236466-DO-ZAMKNIĘCIA!GIGAKSIĄŻKOWISKO-!Na-zimowe-wieczory-dla-tymczasów-aikowo-do-9-12-g-22?p=20044432#post20044432"]bazarek ksiązkowy[/URL] 50zł - wsparcie od koleżanki aikowo z pracy:loveu: 94zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239821-KONIEC!Na-ostro-i-słodko-paprykowo-i-dyniowo-dla-tymczasów-aikowo-do-24-02-g-22!/page7"]bazarek słoiczkowy[/URL] 320zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240897-KONIEC!Liczymy!-NASIONKOWO-KUP-TERAZ-dla-kota-w-BDT-do-24-3-g-22!"]bazarek nasionkowy [/URL] 334zł -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240646-KONIEC-LICZYMY!-II-edycja-GIGAKSIĄŻKOWISKA-od-1zł-dla-Placka-w-BDT-do-17-03-g-22!/page17"] II edycja GIGAKSIĄŻKOWISKA [/URL] [COLOR=#0000cd][B]Razem 1320,20zł :) [/B][/COLOR] W skarbonce Placka jest [SIZE=5][COLOR=#b22222][B]0zl [/B][/COLOR][/SIZE]:p
  9. Niejednego psa aikowo zgarnęła już z ulicy, niejednemu znalazła dom. Tym razem na jej drodze stanął (a raczej leżał na poboczu...:roll:) biało-rudy kocur, który wcześniej miał zbyt bliskie spotkanie z samochodem :angryy: Cyt. aikowo [B] Placek to około roczny kocur z sąsiedniej wsi. Musiał mieć dom bo jest czysty, pachnący i zadbany. Niestety pomimo ogłoszeń nikt się po Placka nie zgłosił. Na szczęście Placek długo na poboczu nie leżał. Szyba interwencja lekarza miała duże znaczenie. Diagnoza: Uderzenie w tylną część kota. Wewnętrzne stłuczenia (krew w moczu). Kręgosłup został uszkodzony ale nie złamany. Placek ma odruchy czucia w tylnych łapach. Wierzga nimi coraz silniej podczas kociej toalety chusteczkami. Niestety uderzenie było na tyle silne że nie kontroluje wydalania siku ani kupy. Na początku przez dwa dni ni jadł, nie robił kupy. Teraz domaga się jedzenia, robi śliczne kupy i myślę że szybko stanie na czterech łapkach bo teraz ciągnie dupkę za sobą. Martwi mnie jego ogonek bo w ogóle nie reaguje ... Rehabilitacja najwcześniej za tydzień, na razie niech wszystko się w środku zagoi. wierzchu koteczek w zasadzie nie został uszkodzony - no poza opuszkami które zdarł na asfalcie do krwi :-( (sporo tego było - wystraszyłam się że się popruł ale na szczęście nie :smile: ) Dostał antybiotyki, środki przeciwwstrząsowe, i na uszczelnienie naczyń.[/B] A oto przystojniak :) [IMG]http://imageshack.us/a/img222/1298/20121012219.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/pa167031.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img853/3482/pa167031.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='mamanabank']Jak mogłaś... straszna wiadomość :nonono2:[/QUOTE] ciekawe czy jest na to jakaś gwarancja... ;)
  11. aaaaa!!! umyłam wczoraj żyrafke... przestała piszczeć! ;)
  12. [IMG]http://imageshack.us/a/img21/1518/p1270199.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img835/5783/p1270201.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/7421/p1270206.jpg[/IMG] Owieczka pozdrawia :) [IMG]http://imageshack.us/a/img528/7352/p1270135.jpg[/IMG]
  13. Dzień w Łowiczu :) [IMG]http://imageshack.us/a/img534/2204/p1270149.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img717/5892/p1270157.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img59/5046/p1270171p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/5554/p1270189.jpg[/IMG]
  14. Ha, my dziś byliśmy w Łowiczu całą rodziną :) nawet Paweł się zjawił, chociaż w celach bardziej zawodowych niz towarzyskich ;) Przychówek mi tradycyjnie padł po takiej wyprawie - Szirka z Nelą wyganiały się nad Bzurą :) Maksio boski jak zawsze, zaraz zacznie jeść nożem i widelcem :lol:
  15. [quote name='Akrum']niom :smile: podobna do Twoje Nelki :smile:[/QUOTE] Dokładnie tak :loveu: Trzymam mocno kciuki za zdrówko dzieczynki :)
  16. [quote name='wiosenka']Andzike piątek ok ;).[/QUOTE] Super, to będę tak jak ostatnio ;)
  17. [quote name='Marzenuś']Chłopak jest na stronie naszego przytuliska i na FB, a biorąc pod uwagę, że Kasia Pisarska z programu Psie adopcje i nie tylko nam troszkę pomaga to widziałam, że Reksia udostępniła na swoim blogu. Mam nadzieje, że to pomoże chłopaczkowi znaleźć dom.[/QUOTE] Super, coś się zaczyna dziać :)
  18. Bazar rewelacja :) Strasznie zaniedbałam fotograficznie te moje kudłatki... Bo przecież aż wstyd, żeby z wyprawy do Florentynki (połączonej ze stylizacją fryzur by majuska) i dzisiejszej wizyty u aikowo nie było żadnej fotki... :roll: Muszę nadrobić na jutrzejszej wyprawie do Łowicza ;)
  19. Alis jest przepiękna :loveu: W 100% "mój" typ! :)
  20. [quote name='Figafiga'] Andzike mam prośbę, weź tą żyrafkę to porównam z Tosiową czy rzeczywiście każda inna jest.[/QUOTE] Żyrafki są takie same ;) mają tylko inny numer na nodze ;) A na bazarek już lecę :) A osobiście melduję się w Łowiczu jutro jak się z synem wyklujemy :)
  21. [quote name='majuska']..a zwłaszcza Beci :D[/QUOTE] No po takich życzeniach Beci oczekujemy wkrótce dobrej nowiny :siara: W końcu Becia ma dar ;)
  22. [COLOR=#4b0082][FONT=century gothic][SIZE=3][B]Asiu[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#006400][FONT=century gothic][SIZE=3][B], spełnienia wszystkich marzeń! Pociechy ze swoich mężczyzn i całego stadka! :Rose: :Rose: :Rose: [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  23. Figafiga, szkoda... w czwartek będę w Łowiczu, myślałam, że się spotkamy.... Florentynka, zdjęcia super :) Widać, że Gjalpo i Maks czują się rewelacyjnie w swoim towarzystwie :) Dziś wybraliśmy się z synkiem na obiad. Bardzo było sympatycznie. Potem okazało się, że 20min. po naszym wyjściu ewakuowali całe centrum handlowe, bo jakiś dowcipniś zadzwonił, ze podlożył bombę... :angryy:
  24. [quote name='Florentynka']Andzike, może to skok rozwojowy? Jest taki między 14 a 19 tygodniem....[/QUOTE] No to byśmy się idealnie lapali w ten skok ... Ale pomijając histerię z powodu mojej nieobecności, histerię przy pakowaniu w kombinezon i niechęć do zasypiania to jest jak zwykle wygadany i uśmiechnięty...
  25. To Maks już jadł jabłuszka? Bardzo się cieszę, że smakowały, przekaże producentce :) [quote name='Florentynka']A co to za film, ten którego nie obejrzałaś?[/QUOTE] Raj:Miłość... w sumie już kończą granie w kinach, więc pewnie lada moment będzie na płycie. Kacper ma dziś dzień na nie - próba ubrania go w kombinezon i wyjścia na spacer spotkała się z taką histerią, że zastanawiałam się czy go nie uszkodziłam pakując w kombinezon. A teraz przez dwie godziny próbował mnie przekonać, że jest już dużym bobasem i wcale nie musi chodzić tak wcześnie spać... :roll:
×
×
  • Create New...