kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom
kora78 replied to Klauzunka's topic in Już w nowym domu
o jedno i drugie. raz, ze klauza jest malo ostatnimi miesiacami i nie wyglada na t, by to sie mialo zmienic. chyba do niej trzeba zadzwonic, bo sama u nie zajrzy i sie nie dowie o zmianie rozliczania. trzeba pm do deklarowiczow powysylac, zeby wplacali w inne dni. z tym najwiekszy problem, bo nie kazdy zapewne moze sie dostosowac. dwa, o zdjecia i wizyte poadopcyjna. dawno powinny byc. -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/sam9710d.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img31/7022/sam9710d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/sam9716.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img543/1206/sam9716.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/sam9717.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img542/5871/sam9717.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/sam9724.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img12/4930/sam9724.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
sprzed 2 tyg [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/sam9688.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img28/8056/sam9688.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tygrys morderca [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/sam9706.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img15/4769/sam9706.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/411/sam9705.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img411/3589/sam9705.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/sam9708.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img651/8038/sam9708.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom
kora78 replied to Klauzunka's topic in Już w nowym domu
tak, o to mi tez chodzi. ktos do fotek, jak pamietam tez mial byc dawno, znaczy araz, jak Fruzia do Bambino trafila. i fotek nigdy nie bylo, czy wizyty poadopcyjnej. klauza tez miala sie tym zajac. -
rachunek za weta sprzed bodaj 2 dni, za srodek na robaki i poprzedni rachunek, za tabletke na glisty i narkoze i pobranie krwi [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/sam9698.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img38/5282/sam9698.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i paragony z zoologow 1szy ode mnie z miasta, za puszki i suche 2gi za sklep u elli, duzy zwirek, puszki i suche [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/sam9699g.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img208/4185/sam9699g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 3 razy 3,2 puszki= 9,6 1 razy 13,7 suche 1 razy 18,8 benek = 42,10zl
-
o tak, trzymamy, by sie udalo wszystko :)
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
inne sa psie i inne sa kocie i inne sa ludzkie. minimalne ryzyko, ale jest. z tego, co czytalam w necie. -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ochy i achy, jaki piekny i madry pies, jak rozumiem? tez jestem za badanim w razie czego. ja teraz z kotem przechodze. 3 dni pod rzad tabletki na robaki i dopiero 4tego dnia glisty wyszly ohydne, oblesne, obrzydliwe. w zyciu takich nie widzialam, a duzo psow na dt mialam. fajnie, ze kule smakule potrafi uzywac :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
super, ze Nuczka dobrze sie sprawuje i wszystko jest piekne i szczesliwe :) mozna chyba tytul zmienic :0 -
Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom
kora78 replied to Klauzunka's topic in Już w nowym domu
to juz klauzunka musi glos zawrzec. mnie nic do tego. p.s. czekamy wic na srode i na fotki. oby tym razem nic na drodze nie stanelo, bo to sie juz odwleka od dawna. teraz na kleszcze? w pazdzierniku? jest sens? -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no i super. wazne, ze byl z kims, kogo zna. i juz wrocil i juz po krzyku. szkoda, ze Twoj psiak to dominant, moze Wam to utrudnic troche zycia, np na świeta... ;/ Uszko podroznik :) -
no i gdzie ta kizi? ide sie upomniec o uwagę.
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
i jak po wycieczce? juz wrociliscie? dziewczyny, dostalam kilka smaczkow dla psow od elli, przy okazji zakupow dla mojego dt kota Filipa. takie pojedyncze, kabanosiki, osobno pakowane. nie pamietam firmy. smaczki kocie zje filip, a psie idą do schronu :) dziekujemy ella :) poprosimy juz pomalu zbirac kolekcje 6 najlepszych fotek do ogloszen. domowe i plenerowe poprosze :) i jakies, przy czyms statecznym, by kazdy widzial, jaki on duzy. przy aucie, krzesle, czlowieku, lawce w parku. z oddalenia lekkiego, by bylo widac Uszka wielkosc/niewielkosc. z kotem tez by bylo fajne :D -
kizi, ja to juz dawno czytalam i milion innych. szukam tez po forach i nikt jakos jasno nie pisze, co, jak i kiedy dezynfekowac. cos doczytalam, ze 7-iles tam nascie dni na uaktywnienie sie jaj, gdzie indziej ze musza do gleby najpierw trafic, zeby sie uaktywnic, gdzie indziej, ze bardzo dlugo, kilka tygodni zanim sie uaktywnia. ze badanie kalu dziecka marne szanse ma, by wykazac, ze lepiej wychodzi z krwi. a krwi dziecku nie pobire tak, by tz nie wiedzial o tym. a jak sie dowie,ze sie boje o dziecko to kota mi za drzwi wywali i bedzie po filipie. co wazniejsze, dziecko, czy kot?? ....... wiec oglaszam kota na szybko.
-
wooow. wiesz co. jeden wielki kudlacz od nas ze schronu wystepowal w reklamie z psimi gadzetami. krakowiak. moze rufi tez zacznie kariere telewizyjna, co????? :)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
no tylko sie cieszyc :) ja mialam psa w hotelu najdluzej kolo roku, stara parowka taka. juz bylam podlamana. ale wrezcie sie udalo. powiem Wam tez, ze dzialaja teksty na deprechę, na jakies radykalne opisy, ze pies sie poddaje, umiera, jest zagryzany. ludzie, ktorzy chca pomoc, a nie mga sie ogarnac, wlasnie ktoremu, biora sie na litosc. albo zapada taka ckliwa historia w pamieci, wzbudza wiecej empatii, litosci, instynktow opiekunczych. niech Nuczce sie zyje sto lat w super domku :)))))) dziękuję dziewczyny za expresowa decyzje, pomoc i adopcje. wszystko expresowe :)))))))))))))))) -
dzis znow robale, po nocy. blee bylam u weta. wyniki krwi troche slabe, z powodu przebytych chorob, oslabienie, malo leukocytow. na robaki mam 4ty raz dac tabletke. i dostala za 16zl paste vetmint na inne robaki. podac w czw. a w pt moge juz przyjsc kota szczepic. z bazarku kolo 120zl bedzie. oby starczylo. szczepienie chyba z 40-50zl. aha, no i chyba nie pisalam. u elli, ktora ma naszego Mirka Uszko na bdt kupilam hurtem puszki i duzy zwirek dla Filipa i suche Vitakraft. po cenie hurtowej. :) paragony pozniej.
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
tez chce znac ten sekret :) a pani samotna, czy z rodzina mieszka, dziecmi? w bloku? imie zostanie? -
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]mam tez wyniki rozmazu i morfologii, na mailu. jutro ide do weta po objasnienie. . duzo parametrow ma nie w normie, za wysoko lub za nisko.. ale EOS jest wciaz w normie, a to on o robakach swiadczy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]wiecie co, filip wczoraj zjadl 3 tabletke na robale 3dni pod rzad. a dzis zwymiotowal i tam glisty byly. tak oblese, tak ohydne, ze w zyciu nie widzialam takiego paskudztwa. byl sam pol dnia i noc i wtedy to zrobil. ohydne to bylo, no szok.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]od razu latama z domestosem i wszystko szorowalam, kuwete, miski, podloge, posciel do prania, stoly. brzydze sie filipa teraz dotknac [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] bo czytalam,ze jak lize sobie okolice odbtyu, to jaja zlizuje i potem sobie myje futerko i te jaja sie tak roznosza. tam, gdzie on lazi i lezy. i co lize. a on nas lize i czasem na stol wskoczy, choc go wyganiam zawsze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]moje dziecko male 4letnie, od 3 tyg kaszle sucho. bez goraczki, nic tylko kaszel. leczymy i leczyy, a poprawy zero. czytalam,ze dzieci moga sie robalami zarazic od psow i kotow i objawia sie to kaszlem tez. jak bedzie mial robaki od kota, to nie wiem, co z kotem zrobie, ale od razu eksmisja. do babci mojej, albo nie wiem gdzie. a jak maz sie dowie, ze od kota, to "mnie zabije". i bedzie szlaban na wszelkie zwierzeta na dt.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]tych robakow bylo 3. w kale ich nie ma. tylko w tych wymiocinach.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]co ja mam teraz robic z higiena? myc dokladnie rece po kazdym dotknieciu kota? przeciez ja go dotykam 50 razy dziennie, dziecko jeszcze wiecej. jak zabronic mu na kanapie lezec, chyba bym musiala go w klatce trzymac. przeciez to jest nierealne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]spanikowalam, co robic????????????[/FONT][/COLOR]
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
no, ochlonelam. moge pisac :) ale super!!! ale szybko!!! szok pozostanie na zawsze ;) a sie ciotki nic nie przyznaly, no. mam pytanko. to dom tylko z 1 pania? to sunki same beda zostawaly na 9-10godz? Nuka nie zje pani butow lub mebli? co wtedy? ;/ Lemoniada, tak w schronie by wciaz tam siedziala i siedziala... ale juz nie siedzi :) dzieki 2 super dziewczynom :) myszy i hop. -
ale cesarki nie mialas chyba? to czemu malo mleczka? kolezanka wlasnie po cesarce ma wielkie problemy z pokarmem, a 1sze dziecko super sama odchowala. mala jej wciaz glodna i placzliwa, wiec butla i dudek i jakos leci. najwazniejsze, by ciagnac, jak najdluzej, bo dzidzia bedzie najzdrowsza. stokrocia, jak w ogole o Tobie nie pomyslalam. mam bazar z suszonym zielskiem dla gryzoni. nie chcesz dla zuzy? p.s. a ja mam swinke morska od 2 dni na ds najprawdopodobniej :)))))) jestem dumna :))))) p.s.2 dzis moj kot na dt zwymiotowal wreszcie po porzadnym odrobacznaiu- glisty. pierwszy raz takie cos mialam w domu. latam z cifm i domestosem i rece juz mi odpadaja od szorowania. ohydztwo.
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ooooooooooooooooo jacie...... no, szok...... :) -
jeszcze nie rozsylalam nic. troche galimatias mam. ale damy rade, pomalu. niech sie ogarnę.