kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
to fajnie, ze masz :) nie wiem jeszcze, od rana mam ciche dni ;p -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
haha polowanie na psy do zabawy :) a linke masz? nie spuszczasz go, co? ;) -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
teraz tylko biega, tak? :P -
wrocilismy od weta. wczoraj blismy, ale na darmo. dzis wet pobral mu krew na morfologie z rozmazem i wysyla do weterynaryjnego laoratorium we wrocku. 20pare zl za to. filip sie rzucac zaczal, gdy wet sie wkluwal. wiec dostal spioszka malego, jak na kota 1kg. a filip wazy 2100 :) i usnal sobie i kwet krew pobral. zagladal mu wziernikiem do nosa. uszy poczyscil ale czysciutkie. osluchal dokladnie. pazurki obcial. pozniej dal odklaczacz- powinnam dawac co tydzien, nie wiedzialam.... myslalam, ze raz w mcu starczy, jak u weta zawsze dostawal. wzielismy tabletki na robaki, na 3 dni. wyniki krwi jutro popoludniu. w pt nastepny szczepimy. po wynikach krwi, jak bedzie ok, to zaczynam oglaszac, czyli pojutrze. wet mowi,ze w plucach, oskrzelach, na krtani czysto i sucho. wydzielin w nosie ine ma. sa sluzowki powiekszone, jako powiklanie po kocim katarze. a kaszel to moze byc od robakow wedrujacych. w krwi wyjda, o ile sa dorosle teraz i wedruja. a on cos przestal kaszlec akurat, wiec sa w fazie jaj chyba, jesli sa. i w krwi nie wyjda... nie wiem, zobaczymy.
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no niewiele psow tak robi. a uszko to juz nagminnie skalal po tych scianach. to jednych ludzi odstraszylo od adopcji. ze zbyt ruchliwy. jak takie zwierze w cyrku, czy na malym wybiegu w zoo, jak choroba sieroca. kiwanie sie, lub chodzenie w kolko. moze tak pomysleli ci ludzie. -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
o wlasnie, ludzie we wrocku sie umawiaja z psami. z dogomani. w jakims parku. ale dosc rzadko. jara bedzie lepiej wiedziala. to rozmownego masz psiaka, fajnie :) mi tez wlasnie tak sobie gadal, jak byl uwiazany w tym biurze. fajne to, smieszne ;0 12kg, malutko :( a skoczny jest? w schronie duzo skakal po scianach. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
oj, przeoczylam, przepraszam. tak wlasnie myslalam, czy trzeba jakis pakiet Nuce wykupic, to walbrzych wykupi. -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nooo, wiadomo... ja wiedzialam, ze to super pies i sie tylko dziwilam, czemu nikt go nie chce :) haha z zapytajnikiem szczeka :):) ja nie wiem, czy dobrze robisz. madrzejsi napisza, ja sie na wychowaniu slabo znam. to moze drugi pies na dt? :cool3: albo kolezanki pies, ten ktory mial dojechac.? zapomnialam, u weta go nie wazyliscie, tak? pracujecie ciagle od czwartku? czy wolne juz mialas i siedzieliscie sobie razem caly dzien? -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
kora78 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
a oglaszacie niunie? nuka trzymaj sie dzis.! -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zadzwonilam do Ewy nik ostatniaszansa. zgodzila sie zadzwonic do lecznicy i powiedziec o decyzji. powiedzialam,ze za sekcje placimy. panie chca naszej deklaracji, ze pokrywamy koszty leczenia Frania. ja tego dac nie moge. nie jestem skarbnikiem, ani deklarowiczem. zostalam zakrzyczana.... -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale to chyba zrobia od razu. kizi post 926. szybko. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
brak mi slow. napisze krotko zadac sekcji zwlok? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kizi, marta to usypiamy? :(((((( -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, ja mam dzwonic. wet juz szedl do domu, mowilze tam wciaz ktos jest to odbiora tel. tylko teoretycznie czyjs podpis musza miec, zgode. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szanse sa. procentowo mi wet nie okreslil. ale bardzo duzo by cierpial i wg mnie nie warto. nie wiadomo,czy to by sie udalo on nie je iles dmi. chudy iles miesiecy. mlody pies by dal rade, ale franek ma organizim slabiutki juz bardzo. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mozna operowac, ale to byloby tylko meczenie psa, zeby nam bylo lzej zyc, ze ratowalysmy go za wszelka cene. Franek, jakby mogl to chcialby umrzec. niekochane i bezpanski na koniec swojego zycia :((((((( nie zawsze sie udaje, cioteczki. to nasza klęska :((((( -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo duza siertelnosc przy operacji i po operacji kilka dni jakby co u nich jeszcze, zanim moglby jechac, 3-4 dni. jechac do figuni pozylby juz bardzo niewiele teraz bol uzmierza tylko narkotyki, morfina, itp wszelka decyzje powinni dostac na pismie od fundacji. czy o operacji, czy o eutanazji i tu zonk. nie wiadomo,czy 1 duzy guz, czy duzo rozsianych nie wiadomo,czy jakby go nie otworzyl to w sdrodku wszystko jeszcze gorzej by bylo i by go dośpili tylko wet zawsze zaleca w takich przypadkach eutanazje. franek jest wyniszczony, stary i duze ryzyko,ze operacji nie przezyje, albo zaraz po. niestety tez musze o kosztach napisac. 600z za perforacje jelit 500zl za guz na watrobie 300zl za hotel 4 dni z lekami kolo 150zll na bank. plus zawsze cos wyskoczy. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem za eutanazja. rozmawialam z wetem -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozmawialam. i nie jestem w stanie tego napisac. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dodzwonilam sie, zaraz do mnie oddzonia. panie z OS prosze mi na pm choc swoje nazwisko podac, bo jak mowie pani E. i pani A. to wet oczy wybalusza...... -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, dzwonie. kom nie odbieraja, stacjonarny zajety., zaraz ponowie proby -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kizi, zadzwon do mnie, albo do lecznicy. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czeka od soboty to i 10 minut poczeka. kizi? jaka decyzja?????????? przeciwbolowe kroplowki nie dzialaja? operacja kiedy by byla? teraz, zaraz? -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja glosu nie zabiore. ja sie nie znam na leczeniu. nie mialam nigdy tak chorego psa, ani czlowieka. mi nikt nigdy nie umarl. nie zabiore glosu. przepraszam. inni juz sa, madrzejsi, myslcie. 10 minut czekania na decyzje nic nie zmieni. warto obgadac to dokladnie. bardzo bym chciala by udalo sie operowac i choc troche pozyl godnie i normalnie i szczesliwy u Figuni. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
kora78 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
weszlam i od razu do ostatniego posta.... i odechciewa sie czytac poprzdnie..... Franiu :(((((((((((