Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Ma około roku,jest wysterylizowana,nie wiemy jaki ma stosunek do kotów ale jest łagodna. Dulcia w obiektywie DogAngel:
  2. W ostatni dzień starego roku LEŚNY pobiegł za Tęczowy Most...żegnaj malutki,będziemy cię pamiętać... http://www.dogomania.com/forum/topic/144635-le%C5%9Bny14-letni-%C5%9Blepy-piesporzucony-w-lesie-pod-schroniskiem/
  3. Zuzia i Olivin przenoszą Ronalda do boksu Leśnego.Bobik jest teraz kolegą Morelki.Roni to starszy,łagodny psiak z którym Leśny dogadywał się:
  4. Tak,Leśny odszedł...rano znaleziono go w budzie...już nie żył... Mam nadzieję,że czuł,jak był ważny dla wolontariuszy.Każda z nas miała dla małego coś dobrego.Marysia pierwszy spacer w schronisku,ja zawsze jakąś parówkę.Poznawał nas po głosie.Nawet kiedy był już w boksach ogólnych,pilnowałyśmy,żeby był w boksie ze spokojnym psiakiem,żeby miał jak najlepiej...mam nadzieję malutki,że czułeś się kochany...teraz tam gdzie jesteś jest już tylko dobrze... Żegnaj kochanie...
  5. W tygodniu przed Świętami,Ajaks poszedł do domu.Dom to gospodarstwo rolne pod Łęczycą,w domu jest jeszcze jeden pies.Ajaks będzie mieszkał w kojcu.Pomimo swojego wieku,Ajaks spodobał się ludziom i chcieli go adoptować,to dobrze wróży... Adopcja ze schroniska Powodzenia psiaku,niech cię kochają...ciesz się domkiem jak najdłużej... http://www.dogomania.com/forum/topic/135043-ajaksdojrza%C5%82y-kud%C5%82acz-pojecha%C5%82-do-swojego-domu/page-2 Wczoraj do domu poszła też LULA: .Domek z ogrodem ale maleńka będzie mieszkała w domu.Przygarnęło ją prawdopodobnie młode małżeństwo.Adopcja ze schroniska.Pani jak tylko wzięła małą na ręce nie chciała zostawić jej w schronisku. Mam nadzieję,że to dobry domek. http://www.dogomania.com/forum/topic/144730-male%C5%84kie-lula-i-mambaszukaj%C4%85-dom%C3%B3w/
  6. Marysiu,hop,DZIĘKUJĘ!!!! Dziś dowiedziałyśmy się,że Lula już jest w swoim domku.Domek z ogrodem ale maleńka będzie mieszkała w domu.Przygarnęło ją prawdopodobnie młode małżeństwo.Adopcja ze schroniska.Pani jak tylko wzięła małą na ręce nie chciała zostawić jej w schronisku. Mam nadzieję,że to dobry domek.
  7. Dziś też pozwolił się dotykać Olivin a na mnie nie szczekał!!!!!! :) Niedługo spróbujemy wziąć go na spacer...
  8. OCZYWIŚCIE !!! DZIĘKUJEMY BARDZO!!!! :) Pakar powoli nabiera do nas zaufania:
  9. Rita,DZIĘKUJĘ!!!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU,DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!
  10. Azalio,przekazałam 100zł na Twoje konto, na potrzeby Koralika.ZDJĘCIA MILE WIDZIANE!!!!! :) Wszyscy mnie pytają,przyjaciele Koralika z Fb też! :)
  11. Już nie jest w ubiegłym tygodniu,poszedł do domu.Dom to gospodarstwo rolne pod Łęczycą,w domu jest jeszcze jeden pies.Ajkas będzie mieszkał w kojcu.Pomimo swojego wieku,Ajaks spodobał się ludziom i chcieli go adoptować,to dobrze wrózy... Powodzenia psiaków,niech cię kochają...ciesz się domkiem jak najdłużej... Adopcja ze schroniska Zmieniam tytuł wątku.
  12. A to jest Kiara i niedługo będzie miała wątek:
  13. Dałyśmy mu na imię Sopelek,bo wyglądał jak sopel lodu. Okazało się,że Sopelek to DOMINO i kilka dni temu uciekł z domu bo przestraszył się wystrzałów.Jego opiekunowie,szukali go wszędzie ,także w schronisku,psiak wrócił do domu :) Domino ma 8 lat i jest psiakiem ze schroniska w Skierniewicach. Mały nie uciekaj więcej :)
  14. A nasze psiaki mają w schronisku taką choinkę: Dzieło pracowników schroniska. :)
  15. ŚNIEŻKA JUŻ W DOMU!!!!!! :) :) :) UFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjęcia zrobione kilka minut po spotkaniu małej.
  16. SZUKAMY ŚNIEŻKI!!!!!!!!!!!!!!! Prawdopodobnie wczoraj wieczorem,Śnieżka uciekła ze swojego domu.Szukałyśmy jej dziś z Olivin prawie 3 godziny,niestety bez rezultatu!!! Także Marysia na Fb przekazała informacje o zaginięciu Śnieżki.Suczkę widziano w okolicy ul,Rzemieślniczej i Młyńskiej.Ta druga informacja od pani,która widziała informację Marysi na Fb i zadzwoniła do nas. W dalszym ciągu szukamy Śnieżki!!!!!!!!!! Telefon do schroniska:782596222 lub 604 10 11 65 oraz 508 911 774
  17. Małgosiu,dopiero dziś zobaczyłam Twoje życzenia...no to teraz życzę Ci WSPANIAŁEGO KOLEJNEGO ROKU!!!
  18. Missisipi,tu w drodze na Święta,w pociągu do Krakowa: Marcinkowi,który wciąż jest w dobrej kondycji:
  19. DZIĘKUJEMY ZA ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!!! Jantarkowi; Frodo: Fuksowi,który przyjechał z wizytą do Polski: Luno,chyba już wcina świąteczne smakołyki: EDZI z Suwalszczyzny;
×
×
  • Create New...