Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
-
Ma około roku,jest wysterylizowana,nie wiemy jaki ma stosunek do kotów ale jest łagodna. Dulcia w obiektywie DogAngel:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
W ostatni dzień starego roku LEŚNY pobiegł za Tęczowy Most...żegnaj malutki,będziemy cię pamiętać... http://www.dogomania.com/forum/topic/144635-le%C5%9Bny14-letni-%C5%9Blepy-piesporzucony-w-lesie-pod-schroniskiem/ -
Tak,Leśny odszedł...rano znaleziono go w budzie...już nie żył... Mam nadzieję,że czuł,jak był ważny dla wolontariuszy.Każda z nas miała dla małego coś dobrego.Marysia pierwszy spacer w schronisku,ja zawsze jakąś parówkę.Poznawał nas po głosie.Nawet kiedy był już w boksach ogólnych,pilnowałyśmy,żeby był w boksie ze spokojnym psiakiem,żeby miał jak najlepiej...mam nadzieję malutki,że czułeś się kochany...teraz tam gdzie jesteś jest już tylko dobrze... Żegnaj kochanie...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
W tygodniu przed Świętami,Ajaks poszedł do domu.Dom to gospodarstwo rolne pod Łęczycą,w domu jest jeszcze jeden pies.Ajaks będzie mieszkał w kojcu.Pomimo swojego wieku,Ajaks spodobał się ludziom i chcieli go adoptować,to dobrze wróży... Adopcja ze schroniska Powodzenia psiaku,niech cię kochają...ciesz się domkiem jak najdłużej... http://www.dogomania.com/forum/topic/135043-ajaksdojrza%C5%82y-kud%C5%82acz-pojecha%C5%82-do-swojego-domu/page-2 Wczoraj do domu poszła też LULA: .Domek z ogrodem ale maleńka będzie mieszkała w domu.Przygarnęło ją prawdopodobnie młode małżeństwo.Adopcja ze schroniska.Pani jak tylko wzięła małą na ręce nie chciała zostawić jej w schronisku. Mam nadzieję,że to dobry domek. http://www.dogomania.com/forum/topic/144730-male%C5%84kie-lula-i-mambaszukaj%C4%85-dom%C3%B3w/ -
Marysiu,hop,DZIĘKUJĘ!!!! Dziś dowiedziałyśmy się,że Lula już jest w swoim domku.Domek z ogrodem ale maleńka będzie mieszkała w domu.Przygarnęło ją prawdopodobnie młode małżeństwo.Adopcja ze schroniska.Pani jak tylko wzięła małą na ręce nie chciała zostawić jej w schronisku. Mam nadzieję,że to dobry domek.
-
PAKAR,duży psiak w typie owczarka środkowoazjatyckiego POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziś też pozwolił się dotykać Olivin a na mnie nie szczekał!!!!!! :) Niedługo spróbujemy wziąć go na spacer... -
PAKAR,duży psiak w typie owczarka środkowoazjatyckiego POJECHAŁ DO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
OCZYWIŚCIE !!! DZIĘKUJEMY BARDZO!!!! :) Pakar powoli nabiera do nas zaufania: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Rita,DZIĘKUJĘ!!!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU,DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!! -
Koralik,przerażony psiak.Koralik został JUŻ W DOMU STAŁYM!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Azalio,przekazałam 100zł na Twoje konto, na potrzeby Koralika.ZDJĘCIA MILE WIDZIANE!!!!! :) Wszyscy mnie pytają,przyjaciele Koralika z Fb też! :) -
AJAKS,dojrzały kudłacz POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Już nie jest w ubiegłym tygodniu,poszedł do domu.Dom to gospodarstwo rolne pod Łęczycą,w domu jest jeszcze jeden pies.Ajkas będzie mieszkał w kojcu.Pomimo swojego wieku,Ajaks spodobał się ludziom i chcieli go adoptować,to dobrze wrózy... Powodzenia psiaków,niech cię kochają...ciesz się domkiem jak najdłużej... Adopcja ze schroniska Zmieniam tytuł wątku. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A to jest Kiara i niedługo będzie miała wątek: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dałyśmy mu na imię Sopelek,bo wyglądał jak sopel lodu. Okazało się,że Sopelek to DOMINO i kilka dni temu uciekł z domu bo przestraszył się wystrzałów.Jego opiekunowie,szukali go wszędzie ,także w schronisku,psiak wrócił do domu :) Domino ma 8 lat i jest psiakiem ze schroniska w Skierniewicach. Mały nie uciekaj więcej :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
A nasze psiaki mają w schronisku taką choinkę: Dzieło pracowników schroniska. :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
ŚNIEŻKA JUŻ W DOMU!!!!!! :) :) :) UFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjęcia zrobione kilka minut po spotkaniu małej. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
SZUKAMY ŚNIEŻKI!!!!!!!!!!!!!!! Prawdopodobnie wczoraj wieczorem,Śnieżka uciekła ze swojego domu.Szukałyśmy jej dziś z Olivin prawie 3 godziny,niestety bez rezultatu!!! Także Marysia na Fb przekazała informacje o zaginięciu Śnieżki.Suczkę widziano w okolicy ul,Rzemieślniczej i Młyńskiej.Ta druga informacja od pani,która widziała informację Marysi na Fb i zadzwoniła do nas. W dalszym ciągu szukamy Śnieżki!!!!!!!!!! Telefon do schroniska:782596222 lub 604 10 11 65 oraz 508 911 774 -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Małgosiu,dopiero dziś zobaczyłam Twoje życzenia...no to teraz życzę Ci WSPANIAŁEGO KOLEJNEGO ROKU!!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
PRZYSZŁA ZIMA... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Missisipi,tu w drodze na Święta,w pociągu do Krakowa: Marcinkowi,który wciąż jest w dobrej kondycji: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
DZIĘKUJEMY ZA ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!!! Jantarkowi; Frodo: Fuksowi,który przyjechał z wizytą do Polski: Luno,chyba już wcina świąteczne smakołyki: EDZI z Suwalszczyzny;