-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
[quote name='daśka']dzień doberek....kurcze jak bardzo przydałby mi sie ktoś,kto by zemną na spacerki chodził....idę z psiakami(wszystkie trzy bez smyczy) na spacerek na dół nad rzekę,a tam dziewczyna wstaje z ziemi z psiakiem,tylko Mateo dał się utrzymać,a dziewczyny w długą,żadne odwołanie,no Sarę rozumię,ponieważ ona prawie nie słyszy,ale Daśka nagle obrączyni uciśnionych hau,hau,izokez na karku i straszy dziecko.Ja ją za obrożę,a ona smyk i już bez obroży,jak nie bedę za moment miała wizyty rodziców(sąsiadów),to będzie dobrze.Na miejscu tej dziewczynki narobiłabym rabanu w domu.Jeżeli nikt nie przyjdzie,a ją spotkam ma u mnie ogromniaste lody:-) Co za psy!!!!! Daśka ty już przestań mnie bronić tym swoim hauhau i pomyśl jak to zrobić,żeby się w końcu zacząć słuchać.[/QUOTE] O żesz.....mam nadzieję, że tylko na strachu sie skończyło! Mowiłaś, że Daśka choćby chciała nie ma nawet czym ugryźć. Ale respekt przed takim "wilkiem" się czuje mimo wszystko. Sarunia, uczy się zachowań od Daśki. Może gdyby lepiej słyszała zareagowałaby na Twoje wołanie. Dasia, wiesz jak bardzo chciałabym móc z Tobą na te spacerki................
-
[quote name='daśka']Havanko dziękuję Ci pięknie za wklejenie zdjęć:-)[/QUOTE] Zawsze do usług.
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/310/bf4e6c356ab93f01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/170/b1fc2203fc73ca17med.jpg[/IMG] Faktura za badania laboratoryjne.
-
[IMG]http://images38.fotosik.pl/311/c3bd8f2a47ddea64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/311/f1ac2382e752f9c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/315/5494358cfb1c09eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/311/9a39ea8df4e5aeecmed.jpg[/IMG] Wyniki badania krwi.
-
[quote name='daśka']wet powiedział żebym w związku jej głodówki dobrowolnej popróbowała z innymi pokarmami...i kupiłam dziś paczkę parówek...nałożyłam jej garść suchej karmy,puszkę i dwie parówy,niuńka aż piszczała na widok miski....zjadła wszystko:-) Dla mnie to ogromnaaaaaa radość!!!!!!!!!!!! nareszcie wiem co lubi:-)[/QUOTE] Dasia, gdzie Sarunia będzie miała lepiej niż u Ciebie? Co chce, to ma. Żeby jeszcze tylko lepiej widziała i słyszała....
-
[quote name='daśka']dogadały się już wszystkie trzy,Daska w nocy buchnęła z patelni dwa udka,które wczoraj piekłam dla nas na dzisiejsza kolację,to kradziejka jedna....dobrze,że nie wymiotuje i kupka w normie,a Adam mi wczoraj mówił ,żebym je schowała,albo przestawiła,ale zapomniałam i poszłam spać[/QUOTE] Czyli apetyt wraca nocą, kiedy jest chłodniej.....Tym drugim pewnie podzieliła sie z Sarą:evil_lol:
-
[quote name='adkaaaaa5']podniose!:)[/QUOTE] Adkaaaaa, sprawdź proszę konto Sary. Na konto powinno już wpłynąć 44 zł z bazarku.
-
Sarunia z Daśką (Dramą): [IMG]http://images35.fotosik.pl/169/6548564c339f5a11med.jpg[/IMG]
-
Fotorelacja Daśki z przygotowania posiłku dla Saruni: [IMG]http://images47.fotosik.pl/315/374c5b2e6fc06880med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/310/202644811a052f0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/314/f36c09f310086e78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/315/0718b06a1ab6d4bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/315/e140ed01163534demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/310/58cde3b9760082damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/169/e132f06b778781aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/315/9cc04c230e0b3838med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maniusia-Kasia R']Witam Przepraszam , ze tak długo się nie odzywałam ale miałam bardzo dużo spraw po przyjeździe. Mańka czuje się super. Kiedy byłam na urlopie zajmowała się nią żona dr. Niziołka więc Mańka jest teraz cywilizowanym psem, który je chrupki;). Negocjacje w rezultacie przebiegły pomyślnie ale chłopakowi groziło,że zostanie wymieniony na " lepszy model" . Postaram się jak najszybciej wstawić jakieś zdjęcia![/QUOTE] Czyli mogę pogratulować już Maniusi nowego domku?! Ogromnie sie cieszę z takiego obrotu sprawy !!!! Nie ma to jak "ciężkie działa" w negocjacjach !!!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] Oczywiście, czekam z niecierpliwością na zdjęcia !
-
Na konto Sary przelałam dziś 44 zł, od Nikki, za wylicytowany pierścionek ( wpłata została wpłacona z dużym opóźnieniem i w niepełnej kwocie) .
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
Havanka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zakończył się bazarek, z którego połowa dochodu przeznaczona była dla Kali. Zebraliśmy w sumie 313 zł. Wkrótce połowa tej kwoty zasili jej konto. Pozdrawiam. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Havanka replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj zakończył się bazarek, z którego połowa dochodu przeznaczona była dla Jasperka. Zebraliśmy w sumie 313 zł. Wkrótce połowa tej kwoty zasili jego konto. Pozdrawiam. -
[IMG]http://images49.fotosik.pl/314/9d3c3a6483a36ed9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/314/91f6b01710c919fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/309/24eafe385ed280cbmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='mestudio']Co do ukrywania to ja mam ten problem z Nutką - mini kociakiem, który jest u nas od kilku tygodni. Zwyczajnie wskakuje mi na stół i łapą wytrąca np. kanapkę z ręki. Zupełnie się mała nie krępuje, a Lisio oczywiście też próbuje kradzieży jak grilujemy albo coś się skubie na dworzu. Lisio uwielbia jabłka, które spadają z drzew, takie małe zielone jeszcze niedojrzałe. Lubi też wiśnie, wszystkie nasze psy poszukują pod drzewami wiśni kiedy te dojrzewają:-). Mają wtedy super zajęcie. Potem jest pora na orzechy włoskie. Uwielbiają szukać spadających orzechów i je rozgryzać.[/QUOTE] Podczytuję po cichu ten wątek i myślę sobie jak tam u Was musi być fajnie, jakby czas się zatrzymał i do tego miejsca nie dotarły jeszcze "uroki" cywilizacji. Ech......
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
Havanka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jest lepiej, wet wyjął ten sączek i opatrunek z oka, bo zrobił sie tam stan zapalny, nałożył tylko maść . Kala od razu lepiej sie poczuła.[/QUOTE] To dobrze, że tylko na tym się skończyło i że jest lepiej. -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
Havanka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czekam z Wami na wieści..... -
Giselle, nie dostałam od Ciebie żadnego pw w tej sprawie. To nie jest wprowadzanie nowych rządów z daśką. Chciałam pomóc, bo byłam załamana losem Sary. Daśka ofiarowała biżuterię na bazarek, ja ją sprzedałam a pieniądze zostały przeznaczone dla Sary, która właśnie u niej przebywa (transport - 350 zł, karma za m-c - 200 zł). Poza tym wydawało mi się, że pierwszy post, jak również tytuł nie są aktualizowane. Wątek został założony dosyć dawno - 30 marca, a jest na nim tylko kilka wpłat bez dat. Sorry wujek&ciocia, że tak wyszło.
-
[quote name='wujek & ciocia']hej jestem na zaproszenie Havanki :) proszę o konto to wpłacę na bieżące wydatki 50 zł ... pozdrawiam wszystkie cioteczki .... i wujków :evil_lol:[/QUOTE] Jestem ogromnie wdzięczna. Myślę, że daśka nie pogniewa się, że podam jej konto do wpłaty. Oczywiście na PW.
-
[quote name='giselle4']...mam prosbe pomozcie nam zbierac finanse kazy grosz na wage jej zdrowia:( moze ktos zrobi bazarek? bardzo prosze:)[/QUOTE] Przyłączam się do prośby giselle. Sarunia nie ma właściwie żadnych pieniędzy na leczenie.
-
Paulinken - piękny pakiecik ogłoszeń !!! Serdecznie dziękujemy !!!![IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG]
-
[quote name='daśka']Dzisiaj dziewczynka spała z nami w sypialni,rano spacerek,zaraz zakropimy uszko,tylko trochę brak apetytu mnie martwi,ale myślę,że to jest związane własnie z rozpoczęciem leczenia.dopóki ucho nie było ruszane,to wszystko się zasklepiło i mniej o sobie dawało znać,natomiast teraz po wyczyszczeniu i regularnym zakraplaniu rozpoczyna się proces gojenia,a ten z pewnościa do najprzyjemniejszych nie należy.....ostatecznie będę ją przekupywała cycuszkami z kurczaków:-)[/QUOTE] Nie wiem, czy u Was też są takie upały? Mój pies w ogóle nie chce jeść. Muszę mówić do niego bardzo ekspresyjnie, obiecywać zabawę, wtedy zawsze coś przekąsi. Jest za gorąco. Dobrze, ze może odpocząć od upałów w chłodnej piwnicy. Wymiziaj Sarunię mocno ode mnie.