Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. rozmawiałam dziś z 'p. Elżbietą... Luna ... nie jest żle jak na te dwa tygodnie pobytu Luny w domu ...ale jest trochę pracy nad Luną ... Luna już oswoiła się z P. Elżbietą .. nie boi sie jej , zaakceptowała ją ... ... baliśmy sie o jej stosunek do kotów .. a jest odwrotnie - koty mają dosyć zainteresowania ze strony Luny :) Luna "zakochała się" w Kacperku - pięknym perskim rudzielcu .. chodzi za nim krok w krok , trąca go nosem , zaczepia ... kociak niekiedy ma jej dość ... :) jak lezy na fotelu to Luna zaczepia go nosem, on sie odwraca plecami do niej , a jak to do niej nie dociera to robi "pac" Lunie łapką po nosie /oczywiście bez pazurków / ... ale Luna nie daje za wygraną i dalej go zaczepia ... np P. Elżbieta jak wypuszcza go na taras przed domem , to Luna siedzi przed drzwiami - jakby chciała wyjśc na zewnątrz.. a jak się otworzy drzwi to nie chce wyjść .. czeka aż Kacper wejdzie do domu ... .. jak na razie jest w miarę dobrze - ze względu na dotychczasowe życie Luny - kilka lat na podwórku i w śmierdzącej komórce.. są dwie rzeczy które są na chwile obecną minusami, ale oczywiście do rozwiązania , bo mineło dopiero 2 tygodnie .. ..Luna robi kupy w domu - chodzi na spacery, chodzi do ogrodu - załawi się ,ale póżnym wieczorem lub w nocy też zrobi kuupsko .. tu jednak to raczej kwestia czasu jak :Luna przyzwyczai się do trybu życia swojej Pani , godzin spacerów itp ... jeśc nie dostaje póżno , około 18 , potem za jakis czas spacer ... na spacerze zrobi kupę , ale potem w domu tez .. nie jest to codziennie , ale zrobi kuupsko w domu ... [B].......... problem jest tez na spacerach - i tu może coś doradzicie ....[/B] Luna nie umie chodzić grzecznie na smyczy - tzn. lubi pociągnąć , chodzi od płotu do krawężnika.. nagle zawraca jak poczuje jakiś zapach, lub omineła coś o czym sobie nagle przypomni ... Luna jako że żyła na wsi ,nie chodziła na spacery , w hotelu była kilka razy na mieście - ale jamor umiał sobie z nią poradzić .. a Pa. Elzbieta mówi że nie ma już tyle siły żeby ją utrzymać i utemperowac ... .. P. ElZbieta mówiła że poprosiła znajomego - nie jest jednak treserem .. ale on będzie z Luną chodził na początku na dłuższe spacery - żeby Lunę nauczyć spokojniejszego chodzenia , oduczyć ciągnięcia , komend typu "stój" - jak np. chcą przejśc przez ulicę itp ...
  2. ja powtórzę to co napisałam poprzednio .. nie była to złośliwość, czy olanie .. przykro mi że nastąpiło nieporozumienie ... Pani adoptowała innego psa w tym okresie... więc cieszę się że jednak decyzja o adopcji psiaka w potrzebie nie została przez Nas "zmarnowana"... Anita przyjedzie z wyjazdu , wejdzie na wątek to napisze więcej może .. - Magda miała kontakt z Anitą cały czas ... .. adopcja Oziego - ze względu na jego charakter ..rzeczwywiście była jedną z dłuższych .. i rzeczysiwście było o niego wiele @ i telefonów ... ale nikomu nie było nic obiecywane ... zwłaszcza że telefony rozdzwoniły się po tym jak rozstrzygana była adopcja u P. Moniki co się przeciągnęło - ze względu na zgranie terminów wizyty PA i rozmowy z mamą Magdy .. ... a zdanie o hurtowej adopcji... gratuluje ... to mnie Pani "dobiła" ... chciałabym być na miejscu osób, które chcą adoptować psa i mieć wybór spośród tysięcy ogłoszeń .. a nie patrzeć na tą tragedię co się dzieje u nas .. jak suki rodzą na polach, w krzakach .. jak zagłodzone szczeniaki biegają za matką w poszukiwaniu jedzenia ... w mieście , które chwali się że było "Stolicą Kulturną Mazowsza" ,. a w którym nie ma schroniska ani przytuliska ... a grupa 3 osób charytatywnie odwala robotę za miasto .. .. a po takich słowach jak Pani , po prostu powodują że mi osobiście "opadła szczęka" ... ... z mojej strony to koniec tematu ... ... życzę szczęścia adoptowanej przez Was suni ...
  3. Sunie – szczeniaki zostały zabrane z ulicy 9.10 Ora w hotelu przebywa od 10.10 [B]Deklaracje na hotel Ory :[/B] hotel Ory – 420 zł [B]jogolcia@pdx[/B] – 50 zł - wpłacone za 1 miesiąc, [B]marakota[/B] - 20 zł [SIZE=4][COLOR=red][B]brak 350 zł [/B][/COLOR][/SIZE] [B]wpłaty ogólne [/B] dla wszystkich 4-ech suń – Ory i jej córek – Azy i Olgi oraz sierotki Nelly/Toli 07.10 - Maria J. Nowy Sącz /fb/ - 400 zł 12.10 – Bazyli3101 – 30 zł 13.10- Adelina SZ./fb/ - 50 zł 13.10 - taks – 200 zł 14.10 – Lolalola – 75 zł 14.10 – Elisabeta K. /fb/ - 50 zł bazarek z wyborem imienia dla suń – w trakcie rozliczania [B]suma wpłat:[/B] 805 zł [B]wydatki:[/B] 09.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu z trzema szczeniakami - 125 zł – faktura 09.10 – transport szczeniaków do Warszawy – 0 zł – koszty transportu wzięła na siebie Kinga , która przyjechała po nie z Warszawy 10.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu z ich matką - 140 zł - faktura 10.10 - transport Ory do hotelu - koszt paliwa - 80 zł - paragon suma : 245 zł [COLOR=purple][B]zostało: 560 zł[/B][/COLOR]
  4. [quote name='marakota']mogę tylko 20 zł, bo mam takich małych stałych sporo. ten sam ny konta? jaki tytuł przelewu? za za Foczke, co poszła do tego samego domu już się u Bastka (asta) zapisałam.[/QUOTE] dzięki wielkie ... nr konta będzie mój ... zaraz podam dane ... .................................... Ora ma tez kolejną deklarację od jagolci :loveu::loveu::loveu: przerzucam wpis z bazarku w wyborem imienia [quote name='jogolcia@pdx']Kama - Patisonek jedzie do domu, więc dostaniecie jej deklarację na 50 zł, tak Ci pisałam wcześniej.... Zaraz przelewam na pierwszy miesiąc :D[/QUOTE]
  5. Ozi od wczoraj w nowym domu w Warszawie u Magdy i jej mamy ..:multi::multi: adopcja przemyślana, wiele rozmów Magdy z anitą , joaaa i ze mną ... dlatego to też tak trochę trwało ... jak na razie wszystko ok ... Ozi jak na raziei grzeczny, chodzi na spacerki , ma kolegów - króliki - sztuk 3 ... a joaaaa tęskni za małym wyjcem :cool3::cool3::cool3: nie ma jej kto po stołach skakać :)
  6. wieczorem uzupełnię rozliczenie .. -a teraz tak na szybkiego... Ora wczoraj po raz pierwszy wyszła sama z kojca i zapoznawała się z terenem ... [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b6c71991bfe9afb2.html[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/79/b6c71991bfe9afb2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/79/505eaf2ceb682508gen.jpg[/IMG]
  7. jutro zawiozę ostanie 10 kg karmy które mam dla bezdomniaków do Pani która mieszka nieopadal i jej dokarmia ... .. idzie zima ... co z nimi będzie ? ta brązowa sunia będzie niedługo miała pierwszą cieczkę ... ..jej matka ... też do zabrania ... mamy możliwość umieścić ją w hoteliku za 350 zł /miesięcznie ... ale kasy brak ...:(((((((( [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298581_253108054733419_173802145997344_841931_650732527_n.jpg[/IMG] ..pozostałe dwa psy to samce ... też szkielety ... przeganiane przez ludzi i wystraszone ..
  8. PILNY odpowiedzialny DT dla tej suni ....... [B]za zwrot kosztów karmy i wizyt u weterynarza [/B] ... idzie zima ... sunia niebawem będzie mieć pierwszą cieczkę .... sunia jest bardzo nieufna ... złapanie jej będzie bardzo trudne ... ona nie podchodzi do człowieka ... trzyma dystans na co najmniej 1,5 metra .... jak znajdzie się odpowiedzialny DT będziemy próbować złapać ją na sedalin w żelu .. niestety nie mamy dostępu do klatki łapki .. PROSIMY POMOC ... sunia to chodzący szkielecik - boi się podejśc do człowieka , więc inne psy na dworcu nie dają jej dostać się do jedzenia ... kontakt kamila 604 322 515 @: [email][email protected][/email] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302696_263544997023058_173802145997344_879317_940922828_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320700_263545550356336_173802145997344_879319_922061077_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/310622_263545717022986_173802145997344_879320_1449105499_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296728_263545940356297_173802145997344_879325_84904096_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/312006_263546103689614_173802145997344_879327_1961680770_n.jpg[/IMG]
  9. ..taaa .. cudowne :diabloti::diabloti: ona pluszaki na gdzieś ..ona musi gryżćććććććććććććććććć... twarde i oporne rzeczy ... nigdy więcej szczeniaków :angryy:
  10. [quote name='lilith27']bywasz w radomiu? mam troszkę smaczków[/QUOTE] bywam w Radomiu ..nawet często .. ale nie będę Tobie zawracać głowy .. dajemy radę ... kupuję kości z boczku i obgotowuję ... taniej wychodzi .. ........................... a Balbina dała właśnie przykład .. jak uwielbia coś miętolić w pysku .. wczoraj - obgryziony "wyjściowy" but mojej matki -naszykowany na Dzień Nauczyciela - ściągnęła z wersalki .. a że moja mama tylko toleruje pobyt Balbiny żeby nie kłócić się ze mną codziennie .. - buty do odkupienia .. dzisiaj - przegryzła mi kabel do ściągania zdjęć z aparatu- "picka" stanęła łapami na szafkę , ściągnęła kabel i przegryzła na pół .. patrzyłam ile kosztuje nowy i mnie "ścięło" z wrażenia...
  11. ogłoszenia : [quote name='Gisic87']Ogłoszenia Lilki [B][FONT=&quot]1. [/FONT][/B][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-W0QQAdIdZ321577501"][FONT=&quot]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-W0QQAdIdZ321577501[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]2. [/FONT][/B][URL="http://tablica.pl/oferta/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-IDolKl.html"][FONT=&quot]http://tablica.pl/oferta/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-IDolKl.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]3. [/FONT][/B][URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/38332"][FONT=&quot]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/38332[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]4. [/FONT][/B][URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/19370.html"][FONT=&quot]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/19370.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]5. [/FONT][/B][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/29056/lilka-_kochany-pregusek_-sliczna_-przyjacielska_-oddana/"][FONT=&quot]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/29056/lilka-_kochany-pregusek_-sliczna_-przyjacielska_-oddana/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]6. [/FONT][/B][URL="http://www.pineska.pl/?id=98694"][FONT=&quot]http://www.pineska.pl/?id=98694[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]7. [/FONT][/B][URL="http://radom.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/621887-lilka_kochany_pregusek.html"][FONT=&quot]http://radom.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/621887-lilka_kochany_pregusek.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]8. [/FONT][/B][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_oddana,456479"][FONT=&quot]http://owi.pl/ogloszenie/Lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_oddana,456479[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]9. [/FONT][/B][URL="http://radom.lento.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna,176445.html"][FONT=&quot]http://radom.lento.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna,176445.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]10. [/FONT][/B][URL="http://eszukam.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana,2,49294,1216/"][FONT=&quot]http://eszukam.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana,2,49294,1216/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]11. [/FONT][/B][URL="http://adsy.pl/ogloszenia/162/posts/6/10/55693.html"][FONT=&quot]http://adsy.pl/ogloszenia/162/posts/6/10/55693.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]12. [/FONT][/B][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lilka-kochany-przytulak-sliczna-przyjacielska-oddana.html,186812"][FONT=&quot]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lilka-kochany-przytulak-sliczna-przyjacielska-oddana.html,186812[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]13. [/FONT][/B][URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2070340-lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/"][FONT=&quot]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2070340-lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]14. [/FONT][/B][URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/szydlowiec/drobne/zwierzeta/ogloszenie/lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_oddana,183671/"][FONT=&quot]http://adpedia.pl/mazowieckie/szydlowiec/drobne/zwierzeta/ogloszenie/lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_oddana,183671/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]15. [/FONT][/B][URL="http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=38121"][FONT=&quot]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=38121[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]16. [/FONT][/B][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,41082,Lw==.html"][FONT=&quot]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,41082,Lw==.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]17. [/FONT][/B][URL="http://offer.pl/show.php?id=11966"][FONT=&quot]http://offer.pl/show.php?id=11966[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]18. [/FONT][/B][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-299153.html"][FONT=&quot]http://www.rozglos.net/ogloszenie-299153.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]19. [/FONT][/B][URL="http://warszawa.olx.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-iid-263201418"][FONT=&quot]http://warszawa.olx.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-iid-263201418[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]20. [/FONT][/B][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=6202299&cid=1558"][FONT=&quot]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=6202299&cid=1558[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]21. [/FONT][/B][URL="http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?nr=36866&src=aktywacja"][FONT=&quot]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?nr=36866&src=aktywacja[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]22. [/FONT][/B][URL="http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=3536"][FONT=&quot]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=3536[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]23. [/FONT][/B][URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/162059.html"][FONT=&quot]http://www.adin.pl/ogloszenia/162059.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]24. [/FONT][/B][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana,49592"][FONT=&quot]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana,49592[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]25. [/FONT][/B][URL="http://www.eoferty.com.pl/lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_265631.html"][FONT=&quot]http://www.eoferty.com.pl/lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_265631.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]26. [/FONT][/B][FONT=&quot][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lilka-kochany-pregusek,-sliczna,-przyjacielska,-oddana-id29358.html[/URL][/FONT] [B][FONT=&quot]27. [/FONT][/B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17794153_lilka_kochany_pregusek_sliczna.html"][FONT=&quot]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17794153_lilka_kochany_pregusek_sliczna.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]28. [/FONT][/B][FONT=&quot][URL]http://www.ojej.pl/919786/Lilka-kochany-pr%C4%99gusek-%C5%9Bliczna-przyjacielska-.html[/URL][/FONT] [B][FONT=&quot]29. [/FONT][/B][URL="http://ogloszenia.adverts.pl/og681462.htm"][FONT=&quot]http://ogloszenia.adverts.pl/og681462.htm[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]30. [/FONT][/B][FONT=&quot]Adopcje.rog – blad nie można dodac zdjęć[/FONT] [B][FONT=&quot]31. [/FONT][/B][FONT=&quot][URL]http://www.radom.rubryka.pl/ogloszenie,110537,Lilka%20kochany%20pr%C4%99gusek%20do%20adopcj.html[/URL][/FONT] [B][FONT=&quot]32. [/FONT][/B][FONT=&quot]Ogłoszenia-info czeka na akceptacje[/FONT] [B][FONT=&quot]33. [/FONT][/B][URL="http://szydlowiec.swistek.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana_120754.html"][FONT=&quot]http://szydlowiec.swistek.pl/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana_120754.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]34. [/FONT][/B][URL="http://www.katowiczak.pl/50778_lilka_kochany_pregusek_sliczna_przy.html"][FONT=&quot]http://www.katowiczak.pl/50778_lilka_kochany_pregusek_sliczna_przy.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]35. [/FONT][/B][FONT=&quot][URL]http://www.tusprzedaj.pl/temp-33085/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana.html[/URL][/FONT] [B][FONT=&quot]36. [/FONT][/B][URL="http://top-ogloszenia.net/126-18-119-347053"][FONT=&quot]http://top-ogloszenia.net/126-18-119-347053[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]37. [/FONT][/B][URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art23096,lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana.html"][FONT=&quot]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art23096,lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]38. [/FONT][/B][URL="http://dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=47836"][FONT=&quot]http://dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=47836[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]39. [/FONT][/B][FONT=&quot]Sprzedajemy usunęli[/FONT] [B][FONT=&quot]40. [/FONT][/B][FONT=&quot]Gieldaogloszen.pl błąd strony[/FONT] [B][FONT=&quot]41. [/FONT][/B][URL="http://4katowice.pl/florafauna/zwierzeta/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana_692-407-681/8276"][FONT=&quot]http://4katowice.pl/florafauna/zwierzeta/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana_692-407-681/8276[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]42. [/FONT][/B][URL="http://www.katowiceinfo.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/katowice-lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm"][FONT=&quot]http://www.katowiceinfo.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/katowice-lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]43. [/FONT][/B][URL="http://www.okatowice.portalion.com/index.php?site=ogl&mia_id=3&kat_id=19&pkat_id=110&og_id=935"][FONT=&quot]http://www.okatowice.portalion.com/index.php?site=ogl&mia_id=3&kat_id=19&pkat_id=110&og_id=935[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]44. [/FONT][/B][URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,lilkakochany_pregusek_sliczna_pr,39188.html"][FONT=&quot]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,lilkakochany_pregusek_sliczna_pr,39188.html[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]45. [/FONT][/B][URL="http://www.adoos.pl/post/22059394/lilka_kochany_pragusek_aliczna_przyjacielska"][FONT=&quot]http://www.adoos.pl/post/22059394/lilka_kochany_pragusek_aliczna_przyjacielska[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]46. [/FONT][/B][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/76738/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/"][FONT=&quot]http://www.morusek.pl/ogloszenie/76738/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]47. [/FONT][/B][URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=119677&naz=Wielorasowe"][FONT=&quot]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=119677&naz=Wielorasowe[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]48. [/FONT][/B][FONT=&quot][URL]http://sprzedasz.pl/lilka_kochany_pregusek_sliczna_przyjacielska_oddana,20111012235840.html[/URL][/FONT] [B][FONT=&quot]49. [/FONT][/B][URL="http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,38270,lilka_kochany_pregusek_do_adopcji,pl.htm"][FONT=&quot]http://www.drobny.com.pl/ogloszenie,38270,lilka_kochany_pregusek_do_adopcji,pl.htm[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]50. [/FONT][/B][URL="http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-613/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/613-big-1-1318457282.jpeg"][FONT=&quot]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-613/lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/613-big-1-1318457282.jpeg[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]51. [/FONT][/B][URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86772"][FONT=&quot]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86772[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [B][FONT=&quot]52. [/FONT][/B][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/76738/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/"][FONT=&quot]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/76738/Lilka-kochany-pregusek-sliczna-przyjacielska-oddana/[/FONT][/URL][FONT=&quot][/FONT] [/QUOTE]
  12. niedawno zakończył się bazarek z wyborem imienia - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215910-by%C5%82y-bezdomne-NADAJ-SUNI-IMI%C4%98-I-POM%C3%93Z-uzbiera%C4%87-na-szczepienia-DZI%C5%9A-KONIEC-g22?p=17805510#post17805510"]http://www.dogomania.pl/threads/215910-by%C5%82y-bezdomne-NADAJ-SUNI-IMI%C4%98-I-POM%C3%93Z-uzbiera%C4%87-na-szczepienia-DZI%C5%9A-KONIEC-g22?p=17805510#post17805510[/URL] i sytuacja wygląda tak: [B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=6]oto [/SIZE][/FONT][/B][SIZE=6][COLOR=purple][I][B][FONT=Book Antiqua]Olga [/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE]uzbierała 15 zł .. [B]ta bida ciągle szuka DT za zwrot kosztów ...[/B] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307874_263116227065935_173802145997344_878158_1555954242_n.jpg[/IMG] [B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=6]oto [/SIZE][/FONT][/B][SIZE=6][COLOR=purple][I][B][FONT=Book Antiqua]Nelly [/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE]w domu tymczasowym zwana Tola uzbierała 20 zł .. [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310136_262623020448589_173802145997344_876654_1866189333_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294315_262622643781960_173802145997344_876651_1673178550_n.jpg[/IMG] [B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=6]oto[I] [COLOR=purple]Aza[/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][/B][COLOR=purple][I][B][/B][/I][/COLOR] uzbierała 15 zł .. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/321649_261515907225967_173802145997344_873413_2021481221_n.jpg[/IMG] i mama [B][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=6]oto [/SIZE][/FONT][/B][SIZE=6][COLOR=purple][I][B][FONT=Book Antiqua]Ora [/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE] uzbierała 20 zł .. [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308650_262185040492387_173802145997344_875294_461342801_n.jpg[/IMG] Ora nadal jest w takim samym stanie .. nie chce opuszczać kojca .. weszła w końcu do budy ...ale już dziś 6 razy machnęła ogonem na powitanie ... jest obolała ... jak nie będzie zmian w najbliższym czasie .. kolejna wizyta u weta ...
  13. [B]rozliczenie Muffki za ostatni miesiąc - od 10.09 -08.10[/B] wpłaty : [quote name='kasumi']100zł - magiraf 40zł - marakota 100zł - Alicja B.L. 10zł - Ewa Gałązka ------------------------- RAZEM: 250zł[/QUOTE] [B]wydatki: [/B] za pobyt 252 smycz, obroża - 27,99, /paragon z Tesco/ odrobaczenie- 10,oo [B]Razem: 290 złotych bez grosza. kasumi proszę przelej to co masz na koncie .. a ja resztę uzupełnię z naszych bazarków .... [/B]
  14. [quote name='marakota']to ona poszła do jednego domu z Foczką? taką czarnulką z wątku o Mikusiu?[/QUOTE] tak ... do tego samego ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201745-Miku%C5%9B-ju%C5%BC-w-domku%21%21-Foczka-od-lutego-w-hotelu.-Pom%C3%B3zmy-znale%C5%BA%C4%87-jej-dom%21%21%21/page40"]http://www.dogomania.pl/threads/201745-Miku%C5%9B-ju%C5%BC-w-domku!!-Foczka-od-lutego-w-hotelu.-Pom%C3%B3zmy-znale%C5%BA%C4%87-jej-dom!!!/page40[/URL] ................................... [SIZE=4][B] dziękuję wszystkim za regularne wpłaty dla Muffki ...[/B][/SIZE] mam pytanie i prośbę jednocześnie - [B]czy możecie część swoich deklaracji przerzucić na kolejną bidy zabrane z Szydłowca -sunię ... - udało ją się zabrać z ulicy ... [/B] pogryziona, ludzie rzucali w nią kamieniami i petardami .. z ostatniego miotu ocalały tylko jej dwie córki .. sunia zaopiekowała się tez sierotką, której matkę otruto ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-%21%21?p=17788879#post17788879[/URL] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313661_260862467291311_173802145997344_870874_1410476285_n.jpg[/IMG] lub na Andzię - jest w tym samym DT co była Muffka schowała się u mnie w garażu ... była w II połowie ciąży ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211387-przyszla-do-mnie-prosz%C4%85c-o-pomoc-panna-z-charakterkiem-Andzia-zbiera-na-DT-..[/URL] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7153/29703108.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k502/bezdomne_szydlowiec/andzia/P9260149Small.jpg[/IMG]
  15. BAlbina .... oj wybrzydza w jedzeniu, wybrzydza ... np. w niedzielę np. kluseczki z rosołu, polane rosołkiem , miesko z udka kurczaka, z szyi z indyka ... - przyniesione, podstawione pod nos .. a Balbina powąchała i spojrzała się na mnie z wyrzutem jakbym jej jakies "gó...o" dała ... :p:p .. sucha karma raz je, raz nie ....:shake: .. UWIELBIA obryzać ... TO TO KOCHA NAJBARDIZEJ .. - kosći z boczku podgotowane , teraz właśnie miętoli kawałek kości wędzonej - takiej jak się kupuje do bigosu ... zresztą na zdjęciu powyżej też mietoli taką kość .. uszy wieprzowe , kurze łapki - łapki to pochłąnia z szybkością światła - ale nie mam teraz zbytnio kasy żeby jej w większych ilośccich dogadzać takimi smakami ... tak to w ogóle jest fajna.. taka masywna ... ma fajne grubaśne łapy ... trochę się mnie nie słucha .. jak ją puszczam na podwórko z moimi psami to raz przyjdzie , raz nie ... musze ją zacząć wabić jakimiś smakołykami żeby się nauczyła że przyjście do mnie to nagroda ..
  16. [quote name='magenka1']kama podaj mi też nr konta pieniądze z bazarku Ewy mam wysłać , serce boli jak się patrzy na mamę..[/QUOTE] napisałam na bazarku - masz zapchaną skrzynkę :)
  17. wysłałam dane do taks i Bazyli3101 ... dziękuję bardzo w imieniu bidul ..
  18. zdjęcia mamy maluszków po pierwszej nocy w hotelu - bidula .. obolała po pogryzieniach , obojętna na otoczenie .. musi psychicznie ochłonąć .. po 3 latach bezdomności, rzucania w nią kamieniami i petardami, gryzieniu przez inne psy i rodzeniu co cieczkę.. obserwuje inne psy bawiące się na wybiegu i pragnące kontaktu z człowiekiem .. na razie na człowieka obojętna ... ale niech się uczy że psie życie to nie tylko walka o przetrwanie , walka z innymi psami o jedzenie , kopniaki od ludzi :( [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307831_262185247159033_173802145997344_875297_935496477_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308650_262185040492387_173802145997344_875294_461342801_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300238_262185140492377_173802145997344_875295_149466297_n.jpg[/IMG]
  19. allegro dla Gagi - wyróżnione - 13,40 zł ... [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1871303016[/URL]
  20. a tu jest wątek - w moim podpisie też ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-%21%21?p=17789495#post17789495"]http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-!!?p=17789495#post17789495[/URL] okazało że są dwie sunie i jedna sierotka po matce, która umarła niebawem po porodzie ... [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313856_261514120559479_173802145997344_873374_1918161945_n.jpg[/IMG] czarna suka pogryziona, zrezygnowana ... wczoraj trfiłą do hotelu - 420 zł /miesięczne musiąłyśmy ją zabrać - jest poraniona i zaraz bedzie miała kolejną cieczkę [SIZE=3][B]może ktoś da jej BDT - za zwrot karmy i leczenia[/B][/SIZE] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315535_213911602009864_100001730767121_592027_1616092082_n.jpg[/IMG] dwie szczeniorki mają awaryjne domy tymczasowe z Warszawie ... jednej nie mogłyśmy zostawić samej - więc jest w hotelu - tylko że za 300 zł /miesięcznie:crazyeye::crazyeye::crazyeye: w ten dzien co zabierałam dwie sunie ..nie miałyśmy innego wyjścia - albo hotel albo zostawić na ulicy .... [B]PILNY dt DLA jednej z suń !!!![/B] BŁAGAMY O POMOC .... SZUKAMY BEZPŁATNEGO DOMU TYMCZASOWEGO - za zwrot kosztów weterynarza ... dla tej suni [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313565_260858310625060_173802145997344_870819_418047645_n.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Bazyli3101']Troche krucho u mnie z finansami ale prześlicie prosze numer konta. śledę wasz Szydłowiecki wątek. Jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny choć tak postaram sie pomóc. Po 24.10 jeszcze coś dorzuce. Trzymajcie się cieplutko[/QUOTE] dzięki wielkie ....grosz do grosza i będzie można spokojniej myśleć o bezpieczeństwie tych psiaków ... wyślę konto wieczorem
  22. sesja Balbiny [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300146_261472463896978_173802145997344_873213_1988256503_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315883_261471493897075_173802145997344_873206_134704306_n.jpg[/IMG]
  23. [B]od 11 wrześni[/B]a mam na DT szczeniaka Balbinę - jak się póżniej dowiedziałam to własnie jeden ze szczeniaków tej suki ... zabierając Balbinę spod kół samochodu -omal nie zginęła - nie widziałam już matki bo pobiegła dalej z resztą swoich dzieci ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215507-Balbina-2-5-miesi%C4%99czna-sunia-zabarana-spod-k%C3%B3%C5%82-samochodu-SZUKA-DOMU?p=17737875#post17737875"]http://www.dogomania.pl/threads/215507-Balbina-2-5-miesi%C4%99czna-sunia-zabarana-spod-k%C3%B3%C5%82-samochodu-SZUKA-DOMU?p=17737875#post17737875[/URL] [SIZE=4][B]BALBINA - szuka domu - w DT u mnie:[/B][/SIZE] zdjęcie tu po zabraniu [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3623/dsc06191g.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/215507-Balbina-2-5-miesi%C4%99czna-sunia-zabarana-spod-k%C3%B3%C5%82-samochodu-SZUKA-DOMU?p=17737875#post17737875[/IMG] obecnie: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293962_258047277572830_173802145997344_860828_1896642548_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300146_261472463896978_173802145997344_873213_1988256503_n.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]szukamy pomocy w ogłaszaniu suni !!![/B][/SIZE]
  24. dziękuję że zajrzałyście .. dzięki wielkie ... bo ja nawet nie mam czasu porozsyłać wątku ... [quote name='agusiazet']A czy mała jest chora?[/QUOTE] wszystkie sunie były zarobaczone, osłabione ... była pobierana zeskrobina - nużeńca nie ma ... nie są to okazy zdrowia na pierwszy rzut oka ... one są niedożywione ... ale jak na razie nie wykazują objawów jakiś choróbsk ... mam nadzieję że tak będzie dalej ... [quote name='fizia']oh biedaki.... Dobrze, że udało się Je zabrać z ulicy, noce już takie zimne...[/QUOTE] no dobrze .. jak dla nich dobrze na pewno :).. chociaż nie ukrywam że nie wiem teraz czy nie wzięłyśmy sobie z Anitą za dużo psów na raz na głowę ... i mało osób nam pomaga ... dlatego jeszcze bardziej dziękuję że zajrzałyście oprócz tych 3 i od wczoraj ich matka ... mamy jeszcze pod opieką : Lilka - dt pudzian Nana - szczeniak od dzikiej suki - dt pudzian Balbina - siostra tych dwóch zabranych - ja ją zgarnęłam z ulicy miesiąc wcześniej Ozi Gaga Andzia i jeszcze chcemy zabrać sukę z dworca PKP - wymęczona porodami , niedługo kolejna cieczka [quote name='taks']Poproszę nr konta[/QUOTE] dziękuję .. zaraz prześlę ....
  25. podrzucam ... [B]PILNY dt DLA jednej z suń !!!![/B] BŁAGAMY O POMOC .... SZUKAMY BEZPŁATNEGO DOMU TYMCZASOWEGO - za zwrot kosztów weterynarza ... dla tej suni [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313565_260858310625060_173802145997344_870819_418047645_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...