-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
doszła deklaracje od Ewy za ten miniony miesiąc 50zł ... właśnie przelałam spóżnioną opłatę za DT - 280 zł .. /20.09 - 20.10/ brakowało 52,28 zł - zapłaciłam z naszych bazarków ... [B]....................... obecny miesiąc - / 20.10 - 20.11/ Andzia zaczyna niestety od 0 zł na koncie :(((( [/B]wpłaty jednorazowe już się wyczerpały ... z deklaracji jest 75 zł / miesięcznie ... [B] brakuje 205 zł :((((((((((( [/B] -
[quote name='Szarotka']Zaloze dzisiaj suni watek na podhalanach. No i jak obiecalam rozesle watek po dogo. Napiszcie co Wam trzeba w tytule, tzn. ile Wam trzeba??[/QUOTE] Greta nie ma na chwilę obecną niczego ... nie ma na szczepienia, sterylkę , na utrzymanie ... jedyne co ma to kolorową obrożę z bazarku taks ...
-
[quote name='Agnieszka103']Wiem, że to nie jest zbyt wiele, ale póki co tylko tak mogę pomóc - proszę dopisać 10 zł stałej deklaracji ode mnie dla Ory. W końcu "nadałam" jej imię, a to też do czegoś zobowiązuje ;)[/QUOTE] każda złotówka jest na wagę złota, ... dziękuję bardzo ... dopisuję do deklaracji :)))))))))))
-
wątek podhalanki - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216650-*szyd%C5%82owiec*bezDOMA-bezPA%C5%83SKA-suka-owczarka-podhalana-na-ulicy-5-miesi%C4%99cy-%C5%82apania-i.."]http://www.dogomania.pl/threads/216650-*szyd%C5%82owiec*bezDOMA-bezPA%C5%83SKA-suka-owczarka-podhalana-na-ulicy-5-miesi%C4%99cy-%C5%82apania-i..[/URL]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
podrzucam Andzię .. zbieramy deklarację na bezpieczne oczekiwanie Andzi w Dt .. bo na darmowe to nie ma co liczyć .. ale kto wie ? poszukam jakis for o grenlandach . .. są takie?? -
zdjęcia jak jeszcze była na ulicy .. to zdjęcia z kilku miesięcy ... na ulicy - gdy robiono to zdjęcie - sunia karmiła szczeniaki, których nie udalo się nam wysledzić. Podobno ktoś je podebrał suni. Każde spotkanie z nią polegało na kontakcie kontrolowanym - nigdy bliżej nie podeszła sama niż na odległosć ok 1,5 metra. [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308525_268145893229635_173802145997344_898257_122818808_n.jpg[/IMG] przy karmieniu - kiedy tylko ją spotkaliśmy dostawała karmę. W tamtym czasie nie wiedzieliśmy, że jest dobra dusza, która dokarmia sunie mimo, że sąsiedzi dzwonili na Straż Miejską aby dogryźć tej osobie o złotym sercu. [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316209_268145959896295_173802145997344_898258_2100046342_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/312232_268145983229626_173802145997344_898259_2012809121_n.jpg[/IMG] tutaj po porodzie szczeniąt - TA sunia spędzała nam sen z powiek...DUZE suki na ulicy nie obronią sie przed natarczywymi kawalerami... [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/305372_268146003229624_173802145997344_898260_2067526166_n.jpg[/IMG] tutaj w ciaży, podczas kolejnej z łapanek - oczywiście nieskutecznej. Odwrócenie glowy i wzroku przez psa to oznaka strachu. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313625_268146023229622_173802145997344_898261_1743365372_n.jpg[/IMG]
-
rozliczenia : [B]stan konta Grety :[/B] 20 zł - Szarotka 30 zł - cromikowa 85 zł - Plicha bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217002-Zako%C5%84czony-rozliczamy.-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/217002-Zako%C5%84czony-rozliczamy.-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-na-Pepsi-i-Col%C4%99-oraz-Misi%C4%99-i-Gret%C4%99[/URL] 50 zł - memory 64,95 zł - Monika J. /fb/ 20.12 - 10 zł - selegne - deklaracja grudzień 03.01 – 30 zł - katarzyna K. z fb 01.02 – 20 zł - selegne – 20 zł – za styczen i luty [SIZE=4][B]suma wpłat : 309, 95 ZŁ [/B][/SIZE] wydatki: 360 zł - hotel I miesiąc /19.10 - 19.11/ 360 zł - hotel II miesiąc /19.11 - 19.12/ 360 zł - hotel III miesiąc /19.12 - 19.01/ 360 zł - hotel IV miesiąc /19.01 - 19.02/ [B]SUMA : 1440 ZŁ [/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]STAN KONTA GRETY - MINUS - 1130,05 ZŁ [/B][/COLOR][/SIZE] [B]wydatki opłacone z bazarków na nasze psy :[/B] - 19.10 - sedalin w żelu - 40 zł /pudełko z resztką sedalinu mam / - opłacone z moich bazarków - 20.10 - transport z Szydłowca do Białobrzeg - 50 zł - opłacone z bazarkowej kasy .........
-
Tola vel Nelly dzięki Martynie u której była w DT znalazła domek ... od soboty w nowym domku - zamieszkała w Warszawie ... [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315783_238176869573965_100001449612545_684833_1029600636_n.jpg[/IMG] ...................... potwierdzam wpłaty za bazarek z wyborem imienia - dochód 85 zł .. na bieżące potrzeby psiaków .. .......... adopcja Olgi nie wypaliła :(( Pani w ostatniej chwili odwołała wizytę PA :( /sprawy rodzinne/ .. jak dobrze pójdzie Olga w tym tygodniu zmieni DT .. DT będzie tylko za zwrot kosztów weta i karmy ..
-
był jeden - z Radomia ... ale babka sama nie widziała czego chce ... tylko czekałam na koniec rozmowy, z której nic nie wynikało ... [video=youtube;hPAlNpFoZRg]http://www.youtube.com/watch?v=hPAlNpFoZRg[/video] aktualne zdjęcia - do ogłoszen zwłaszcza... bo rośnie ona , oj rośnie ... [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/300206_267598759951015_173802145997344_896136_9213 32437_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/312577_267598979950993_173802145997344_896140_1246 92462_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296830_267599123284312_173802145997344_896141_1507 503086_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316386_267598616617696_173802145997344_896135_1008 433845_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300372_267598356617722_173802145997344_896133_2067 432777_n.jpg[/IMG] zaraz zamówię jej pakiet ogłoszen ...
-
Tola vel nelly już w nowym domku w Warszawie ... Martyna - jej DT zawiozła dziś sunię ... :)))))) niestety Pani ze Śląska zainteresowana Olgą nie może jej obecnie adoptować - sprawy rodzinne .... wizyty dziś nie PA było:((((((((((( do Anity dzwoniła dziśi Pani z Ursynowa ... jest zaintresowana Olgą lub Naną ... ale to wszystko do sprawdzenia ... ................. [quote name='wadercia']jedyne co moge zaporponowac to zasponsorowanie ogloszonek dla psiakow... potrzeba? :)[/QUOTE] wiadercia ... dzięki wielkie .. ja ostatnio wykupiłam pakiety ogłoszeń na bazarku ... napiszę do Ciebie jak Ora - mama malcy będzie gotowa do adopcji ... ona będzie potrzebowała wielu ogłoszeń .. może tak być??? nie jest to bowiem pies o zachwycającej urodzie - czyli jak to się mówi "bardzo adopcyjny" ... i wymagający odpowiedzialnego właściciela po tych wszystkich przejściach ...
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']stala:)ja Andzi tak nie opuszcze!!!!!!kurcze musze przkopac szafe ,tzreba jakis bazar pstryknac........kto ma jakies fanty????[/QUOTE] dzięki wielkie .. lecę wstawić do deklaracji :)))))) -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
wczoraj uzupełniłam 1 post ... uzupełniłam też rozliczenie .... Andzia miała trochę wpłat na początku w lipcu i sierpniu .. teraz zrobiła się cisza :((( ...obecnie nie ma na opłatę DT za ten miniony miesiąc :(((((((( /20.09 - 20.10/ Lolalola - widze że wpłacasz regularnie dla Andzi kaskę - dzięki wielkie.. napisz mi tylko czy to deklaracja stała? czy jednorazowe wsparcia .. jak na razie Andzia ma jedyną deklarację od Ewy O. ze Szwecji - 50 zł .... rozliczenie jest w poście nr 2 - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211387-przyszla-do-mnie-prosz%C4%85c-o-pomoc-panna-z-charakterkiem-Andzia-zbiera-na-DT-..?p=17278749&viewfull=1#post17278749"]http://www.dogomania.pl/threads/211387-przyszla-do-mnie-prosz%C4%85c-o-pomoc-panna-z-charakterkiem-Andzia-zbiera-na-DT-..?p=17278749&viewfull=1#post17278749[/URL] na chwilę obecną [SIZE=4][B] brakuje 102,28 zł - do opłaty za ostatni miesiąc [/B][/SIZE]- termin zapłaty minął 20.10 -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
zamówiłam Ramzesowi kolejny pakiet ogłoszeń ... -
woww ... znowu sama sobie popiszę .... allegro dla Lilki - wyróżnione - 13, 4 zł [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1886656499[/URL]
-
[B]rozliczenie Muffki za ostatni miesiąc - od 10.09 -08.10[/B] wpłaty : [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]kasumi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17780876#post17780876"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] 100zł - magiraf 40zł - marakota 100zł - Alicja B.L. 10zł - Ewa Gałązka ------------------------- RAZEM: 250zł [B]wydatki: [/B] za pobyt 252 smycz, obroża - 27,99, /paragon z Tesco/ odrobaczenie- 10,oo [B]Razem: 290 złotych bez grosza. [/B]kasumi - przelała 250 zł ja właśnie przelałam brakujące 40 zł - z naszych bazarków ............... wieczorem zadzwonię i dowiem się co u Muffki słychać ,,,
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
dla Andzi ponad miesiąc temu wygrałyśmy sesję foto z bazarku - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214294-SESJA-FOTOGRAFICZNA-do-16-wrzesnia-do-godz-18.00-dla-Animalii?p=17763331#post17763331[/URL] jak na razie nic sie nie dzieje :angryy::angryy: ................................. zdjęcia do ogłoszen - takie jakie mamy na razie ... [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/320641_265013190209572_173802145997344_885714_1297138213_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/297027_265013463542878_173802145997344_885717_1238499963_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300570_265013686876189_173802145997344_885719_438589853_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308286_265013806876177_173802145997344_885721_1813107999_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316589_265013050209586_173802145997344_885713_2084482818_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/314352_265012810209610_173802145997344_885708_746734870_n.jpg[/IMG] -
Tibor - doberman - uniknął śmierci - ma już DOM
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']kurcze...dzieki idusiek!!!bo jak ostatnio wyczytałą, ze BRONEK malamut za TM to mi emocje opadły....podobno DS okłamał wszystkich...ale dlaczego za TM - nie wime :([/QUOTE] .. taka sytuacja moze miec miejsce w przypadku każdego psa ... niestety ... -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
tekst do ogł0oszeń ....... prosze o uwagi i poprawki ............ nie mam pojęcia jaki dac tytuł .. wymyśliłam taki : tytuł: Andzia - młoda panna z charakterem .. w typie pies grenlandzki Andzia to młoda sunia – ma około 1,5 roku … Andzia - sunia w typie - wygląd - pies grenlandzki … błąkała się po ulicach Szydłowca .. zdezorientowana, wystraszona , wchodziła na podwórka okolicznych domów szukając zainteresowania i pomocy … udało nam się jej pomóc dzięki wparciu i zaangażowaniu wielu osób … Andzia trafiła do domu tymczasowego , gdzie może spokojnie czekać na swoją rodzinę .. obecnie przebywa w Pruszkowie pod Warszawą – mieszka w domu z ogrodem, ma codziennie kontakt z dorosłymi i dziećmi w różnym wieku... z ludźmi na wspaniały kontakt , do dzieci przyjacielska, delikatna i tolerancyjna … jest śliczną , ale jednocześnie niezależną sunią … [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Szuka domu aktywnego i odpowiedzialnego i konsekwentnego właściciela, który będzie mógł i chciał poświęcić mu dużo czasu na naukę, zabawę, wspólne spędzanie czasu.[/SIZE][/FONT] Andzia uwielbia spacery, ruch, umie chodzić na smyczy – jednak spuszczona ze smyczy szybko oddali się w poszukiwaniu przygód – dlatego należy przyszły właściciel musi być osobą odpowiedzialną .. w domu w którym przebywa ma stały kontakt z psami i kotami … stosunek do psów – tolerancyjna, jednak inny psiak nie powinien byc dominujący... .. niektóre psy uwielbia od razu, z niektórymi z racji młodzieńczego charakteru chce się sprawdzić ... ale nie ma złych zamiarów … stosunek do kotów – obojętny , niekiedy lubi podgonić, ale w ramach zabawy -nie ma złych zamiarów .. … lubi jazdę samochodem – nie ma choroby lokomocyjnej .. .. zachowuje czystość w domu ... Andzia jest wysterylizowana, zaszczepiona , odrobaczona.. wielkość– do kolana ... Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Pruszkowie pod Warszawą [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]CZEKA na odpowiedzialnego Człowieka, ktory nie szuka psa na kanapę...Andzia to pies, który potrzebuje ruchu … jak na ten typ rasy przystało - idealna do ruchu .. zgodnie z maksymą "pies zmęczony - to pies szczęśliwy" Szuka kogoś kogo pokocha na lata. Człowiek dla Andzi to [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3][U]musi być ktoś aktywny[/U][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3], kto będzie miał czas i chęci na zabawę, spacery, bieganie i naukę z psem! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]KONTAKT do opiekunów Andzi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Kamila 604 322 515 Anita 0 692 407 681 @ : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Opiekun zastrzega sobie prawo do wyboru jak najkorzystniejszej oferty domu dla psiaka[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ edit ....... zrobiłam tez kolaże z tych zdjęć co mamy ... potem wkleję ... [/SIZE][/FONT] -
Tibor - doberman - uniknął śmierci - ma już DOM
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
wczoraj idusiek odwiedziła nową rodzinę Tibora ... wszystko w porządku.. Tibor jest wpatrzony w nowych właścicieli , nie niszczy w domu , słucha się na spacerach , został zachipowany ... przybrał na masie , zadbany ... z kotem też się dogaduje :)))))) dzięki wielkie Ida :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/298012_264853716892186_173802145997344_885399_112540424_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305896_264853680225523_173802145997344_885398_144017712_n.jpg[/IMG]