Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. to pierwszy dzień ..wiec kciuki zaciśniete cały czas, ale wszystko sie dobrze zapowiada . Mona - nie ukrywam - moja ulubienica / dobra- jedna z naj ulubieńszych z szydłowiaków/ -otwartość, dobroć, serdeczność płynąca z rozmów z P. Teresą, pozytywna wizyta przedadopcyjna - to spowodowało , że tak jak powiedziałm Pani Teresie - ZAUFAM i oddam im Monę :) wysyłam link do watku - może nowa rodzina jak im się uda - zalogują się i bedą wieści z pierwszej ręki :)
  2. wpadłam dopiero do domu - bo zaraz po pracy podrzucałam kawałek trasy z Kacprem do Dt kolejnego nieszczęsnika /pogryziony i pobity / - i sie chciałam zabrać za pisanie - a tu już wszystko wiadomo :))) super :) ja tez dzwoniłam .. nie wiem jak to Mona robi ale kolejna zmiana jak na razie nie wywarła na niej wiekszego wrażenia. Własnie odprowadziła P. Terese z mężem do pracy i potem wieczorem mają po nią przyjść. a z tym łóżkiem to sie okaże ;) ........ transport tak szybko udało sie zorganizowac dzieki dziewczynom ze Zwierzęcej Polany - pojechała na spółkę z ich psem - nowa rodzina Mony pokryła koszty paliwa :) wczoraj po 21 wiele telefonów i ustalanie wszystkiego na szybcika . Dzisiaj na szybcika Klaudia która wiozła Monę jeszcze pdjechała na obowiązkowe chipowanie - chipa Monie darować nie mogłam :) .. Monika - trzymaj sie .. tez zazdroszczę im Mony mimo że z nią nie spędziłam tyle czasu i nie miałam jej w domu .. ehhhhhhhhhhhhhhhhh .... Aida - co robimy z Twoimi ciasteczkami i innymi smakami co kupiłaś dla Mony na bazarku ??? - bo miałam wysyłać wczoraj - wcześniej sie nie wrobiłam - więc czekam na dyspozycję
  3. Więc wizyta dzisiaj była - zapowiada sie wszystko w porządku - ludzie przejęci, bardzo przeżywają. Mona bedzie mieszkała w bloku w Toruniu - bedzie rozpieszczaną jedynaczką , Pan jest stale w domu - bedzie chodził z nią na długie spacery - a mają takie tereny blisko siebie. szukamy transportu do Torunia
  4. jak na razie - dwa telefony ..beznadziejne .. dzisiaj z rana kolejny .. i może coś z tego będzie :))))) ... szykuję wizytę Pa w Toruniu .. dorośli ludzie - po 50- tce .. mieli prawie identyczną sunię - odeszła na raka 3 tygodnie temu .. szukają od paru dni suni która chwyci ich za serce ... sa bardzo przejęci ..
  5. ora nie ma na prawdę szczęscia ... zero telefonów ... a ona zmieniła się ...wyszczuplała .. jest super .. ale jakoś pech .................... [video=youtube;L5KTlw9__xQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L5KTlw9__xQ[/video]
  6. wyróznione ogłoszenie na tablica.pl na 30 dni - 19,90 zł [URL]http://tablica.pl/oferta/mona-mloda-piekna-madra-rodzinna-ma-to-cos-ideal-ID29J0r.html#e34c1f4d01;r:;s:[/URL] jak ktos ma lepszy pomysł na tytuł to pisać śmiało... bo tytuły przyciągjące uwagę to nie moja specjlność ... teraz jest : [B]Mona - młoda, piękna, mądra, rodzinna - ma to coś ..ideał[/B]
  7. [quote name='pikola']Bardzo dziekujemy:loveu:Na pewno sie wszystko wyjasni:lol:[/QUOTE] [quote name='bluess']przelew dla Władzia zrobiłam 2 grudnia, w każdej chwili mogę dostarczyć dowód wpłaty[/QUOTE]juz wy wyjasnione ... jak było napisane ze dla Władka to zaden przelew dla Władka nie zginie bo wiadomo ze dla niego konkretnie .. wpłata jest z 3 grudnia - 20 zł :) dzieki wielkie ...ostatnie wpłaty [COLOR=#616161][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]16.01 – pikola /dogo/ - 100 zł – wpłata jednorazowa[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]17.01 - Monika N. W-wa – 100 zł – wpłata jednorazowa [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]17.01 – Renata L. /borysboxer/ - 15 zł – wpłata jednorazowa [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]21.01 – Paulina , Kraków – 92 zł - - bazarek dla Władka [/SIZE][/FONT][/COLOR] pełne rozliczenie bedzie niebawem jak opłacę hotel z styczeń teraz nie wiem w co ręce wsadzic tyle tego do ogarnięcia
  8. moze troche .. z pyska .. ale nie ta wielkośc - jest mniejsza , i jest bardziej masywna ..i lekko pręgowana ....................... dane do ogłoszen juz wstawione na bazarek ogłoszeniowy
  9. [quote name='mestudio']Ma fantastyczny dom -był u nas na tymczasie. To bardzo mądre psy,wierne, zrównoważone przytulaki. Uwielbiam tego psa do dziś. Najbardziej podobna jest do naszego Bursztyna na tym zdjęciu w lewym, dolnym rogu.[/QUOTE] to super ... jak go ogłaszaliście - bez porównywania do jakiś ras ? podpowiedz fajny tytuł ... plisss
  10. mestudio ...na pierwszy rzut oka .. nawet ..nawet .. ma dom?? czy to Wasz ??
  11. zachary ... w własnie dlatego nie pisałam nic w ogłoszeniu albo w tekscie o amstafie .. żeby jacyś ..jjfhsjhfdjshf.... nie dzwonili ... zreszta mona nie ma budowy amstaffa ... tylko pysk trochę taki wpadający w ten typ ... ale z drugiej strony dłuugi i bez szerokiej szczęki .. wiec taki mix miksowaty z drugiej strony nie siedze w bokserach ani w amstafach ... wiec dlatego .. nie wiem ..
  12. [quote name='fioneczka']Kama ... mix-em boxia, patrząc na fotki to ona nie jest na pewno moze gdzieś w przodkach jakiś astek się znalazł bo na niektórych fotkach tak właśnie wygląda może nie pisać nic o miksach itp ew napisać jakiej wielkości jest Monka ... w zbliżeniu do jakiej rasy[/QUOTE] no własnie mam z tym główny problem ,,, czy pisać o mixach czy nie .. .. wiec moze najlepiej nic o tym nie pisać chyba ..jaki mixy .. zwłaszcza jak zwykle mam największy problem z tytułem... propozycje na fajny tytuł ogłoszenia poprosze :)))
  13. Aida ekspres .. zamówiła wszystko zanim zdązyłam odebrać zdjęcia od Moniki :) zawioziłam własnie z Kacprem sukę co ją Kacper zabrał z ulicy z cieczką z watahy psów - do awaryjnego Dt do kielc ..mamy 10 dni na znalezienie jej czegoś innego .. [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/537109_512714645439424_60027197_n.jpg[/IMG] wiec ja tez sie postrałam ... ale z mim sprzetem i programami troche zeszło .. ale jest obrobione zdjęcia .. i tekst dla Mony .. niech panna sie lasuje :))))) zaraz wstawiam na bazarek ogłoszeniowy [B][B]DANE DO OGŁOSZEŃ : [/B][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2]imię psa: Mona wiek psa: 2 lata województwo na jakie ogłaszamy: - woj. mazowieckie + reszta :)) Aida zaszalała :) miasto na jakie ogłaszamy: Warszawa + reszta województw czas trwania ogłoszenia: 1 miesiąc czy dłużej? - ma maksa osoba do kontaktu: (imię) - w ogłoszeniu podane - jak coś to KAMILA telefon: 604 322 515[/SIZE][/FONT][/B][B] aktywacja może być na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] bez ogłoszenia na tablica.pl, morusek na woj. mazowieckie – będzie miec wyróznione ..[/B][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]i bez gumtree na mazowieckie -będę jej ponawiać sama [/B][/SIZE][/COLOR][/B] [B][B]TYTUŁ: [/B][/B]Mona -młoda, piękna, mądra, rodzinna - ma to coś Mona to piękna, przyjacielska, kochana sunia. Jednak ktoś prawie przyczynił się do jej śmierci - wyrzucona na odludziu w lesie – złapana po wielu próbach i poświeceniu dwóch osób, w największe mrozy - gdzie groziła jej śmierć głodowa i zamarznięcie. Mona obecnie mieszka w domu tymczasowym z rodziną z dziećmi . Ma z nimi doskonały kontakt - jest idealnym psem rodzinnym – uwielbia dorosłych jak i dzieci. Oprócz tego że uwielbia siedzieć na kanapie, bardzo lubi leżeć na ludzkich kolanach – co mimo wielkości nie przeszkadza jej na nie wchodzić lub przytulać się do nóg. Uwielbia i szuka kontaktu z człowiekiem , Potrafi ślicznie dawać łapkę i śmiesznie przechyla przy tym łepek – jest to rozczulający widok. Nie niszczy, jest również dobrze wychowana – sygnalizuje, gdy chce wyjść za potrzebą.. Mona nie przejawia żadnej agresji do innych zwierząt domowych, czasami dla zabawy zdarzy jej się pogonić kota, z którym aktualnie mieszka. Mona bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie boi się odgłosów miasta. Sunia uwielbia jazdę samochodem. Mona obecnie przebywa w domu tymczasowym w Pruszkowie koło Warszawy. Jest możliwość wcześniejszego poznania się z Moną. To młoda, ok. 2 letnia sunia. Jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Wielkośc – do kolana, waga ok. 25 kg Warunkiem umowy jest podpisanie umowy adopcyjnej, wizyta przed i po adopcyjna oraz odpowiedzialny, dom pełen miłości, w którym Mona zostanie pełnoprawnym i kochanym członkiem rodziny do końca jej dni. Adopcja Mony musi być przemyślana od A do Z – to nie tylko piękna , mądra, rodzinna sunia , ale już raz skrzywdzona i tyle jej wystarczy !! [FONT=Times New Roman]Kontakt[/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kamila 604 322 515[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] Istnieje pomoc w transporcie / partycypacja w kosztach / [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4563/dsc00361dominiatury.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img715/5828/monay.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/5319/mona1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/1876/dsc00357er.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/5641/mona2z.jpg[/IMG] zraz dodam reszte zdjec
  14. [quote name='gosia7']kama210, nie mogłam wcześniej,ale nie mogę tego pominąć: dziewczyno jesteś WIELKA! Złapanie Mony i drugiej małej suni z lasu to mistrzostwo determinacji,wielkiego serca i poświęcenia.Podczytywałam wątek bez nadziei,że to się komukolwiek uda,myślałam ,że Mona,taki szkielecik, nie da rady w mrozy,że już po niej, serce pękało z bezsilności,łzy same kapały na klawiaturę - DZIĘKUJĘ CI!!!,dziękuję,że mogę teraz odetchnąć oglądając jej zdjęcia na domowym fotelu w hoteliku- cały czas nie dowierzam,mam wrażenie,że mi się to śni jak piękny sen... Dziękuję,że są jeszcze tacy psi aniołowie jak Ty![/QUOTE] gosia ..dzieki za dobre słowo .. rzeczywiście determinacja musiala być ..zwłaszcza że te lasy w których koczowała nie sa pod moim nosem i to jest ogromny rejon .. spędziłam tam wielleeegodzin .. jezdzenia po kilka razy w tygodniu ,chodzenia, szukania , itp. zwłaszcza że chodziło o sukę - która zaraz urodziłby w w śrdku zimy szczeniaki ... poświęciłam wiele czasu dla niej .. a WIELKA nie jestem ... są wieksi :cool3: ja zasuwam lokalnie . nie lansuję się na prawo i lewo ... nie mam na to czasu .. wielką pomocą przy oswajaniu i zdobyciu zaufania Mony była P. Zdzisława która też swego czasu pomogła mi złapać w pażdzierniku mega nieufną sunię podhalana z lasu i jej 8 szczeniaków ... to też była akcja .. ogarniecie adopcji tez było na mojej głowie ... [B]i dlatego tym bardziej dziekuję wszystkim z pomoc dla Mony [/B] [quote name='rudynpm']My też jesteśmy w niej zakochani. Nie dość, że jest śliczna, to ma świetny charakter. Wczoraj udawała kota i spała na mojej teściowej:) Spała jak kociak, rozłożona na klatce piersiowej, a łapki jej zwisały. Na porządku dziennym jest, że wspina się na kolana, mości się, zwija kłębuszek i zasypia.[/QUOTE] suka w moim typie ... gdyby nie dobytek co dołączył do Barego co miał być ulicznym jedynakiem - a który zebrałam w ciągu dwóch lat z ulicy - Duszek + balbina ..to kto wie ,, juz musiłam przełknąc ze jedną taką szkieleta dobermankę nie wezmę ... a teraz Mona :shake: [quote name='fioneczka']Mała, Ty wszędzie biegiem latasz i biegiem wszystko załatwiasz ... zanim ja coś pomyślałam to Ty już to zrobiłaś :diabloti:[/QUOTE] super ekspresowa :)... zanim sie obejrzałam już było zamówienie ..:loveu:
  15. Aida widze ze wykupiałas pakiety dla Mony na tym samym baazarku co ja tez kupiłam.. dziekuję tylko poczekj chwilę ..ja musze obrobic zdjęcia .. rozjasnic , powycinać itp jak natie napisze jakis tekst to mozesz mi go przesłać ??? ja tez zbieram sie za tekst ..a zawsze dwa teksty to sie moze cos fajnego wykleci ..
  16. [quote name='fioneczka']ekstra zdjęcia ... widać że Mona jest psiakiem idealnym kiedy ogłoszenia ?[/QUOTE] czekam na zdjęcia od moniki - takie bardziej pozowane ..gdzie lepiej widać wielkość , pysk itp .. i trzeba jakis tekst obmysleć ... moze ktoś ma koncepcję n tekst ??
  17. [SIZE=2]w sobote - 12.01 z Kacprem mieliśmy misję transportową - pogoda do doopy ..ale jakoś dojechaliśmy - kolejne dwa psiaki opuściły zapyziały Punkt przetrzymań - i odwiedziliśmy Władka i resztę ferajny w hoteliku ... Władek nie do poznania w porównaniu z tą biedą co ją na siłę wyciągałam z budy bo tak bał sie wszystkiego .. sierść błyszcząca, trochę nieśmiały, ale nie ucieka, nie chowa się po kątach, widać że nieśmiało ale dąży do kontaktu, łasy na smaki .. taki poczciwy chłopak .. [/SIZE] [IMG]http://imageshack.us/a/img577/2544/dscf3053xe.jpg[/IMG] zamówiona i zapłacona karma dla Władka - ta dla wątrobowców . teraz czekam na potwierdzenie wysłania [URL]http://www.krakvet.pl/trovet-highly-digestible-liverprotecting-diet-psow-125kg-p-13745.html[/URL] 221,90 zł - straczy mu na 2 miesiące ... na regeneracje wątroby.. potem ponowne badania czy jest poprawa [COLOR=#0000cd][B] dziekuję taks za wielkie wsparcie w zakupie karmy - wpłata 150 zł - doszła :)))[/B][/COLOR] ........... [B] pikola - trzeba bedzie zbierać wpłaty jednorazowe na ponowne badania i kastracje ..[/B] zestwienie poropozycji pomocy z dogo które zebrałaś : [SIZE=2][COLOR=#616161][FONT=Verdana][B]To podsumujmy-JEDNORAZOWE [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][B]Ewu-150zl - wpłacone 04.12 [/B][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana][B]Czarna Kafka-[SIZE=2] wpłacone [SIZE=2]30 zł - 04.12 [/SIZE][/SIZE] Bjuta-[/B][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana][B][SIZE=2]wpłacone [SIZE=2]30 zł - 04.12 [/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#616161][FONT=Verdana][B] taks-wpłacone 150 zł [SIZE=2]n[SIZE=2]a k[SIZE=2]armę - 08.01[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana][B] dziekuję z[SIZE=2]a wsparcie :)[/SIZE] brak :([/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#616161][FONT=Verdana][B] Ja-pikola 50zl bico-50zl - abra64-10zl bluess-20zl [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#616161][FONT=Verdana][B] BORYSboxer-nie okreslila kwoty Cisowianka-nie okreslila kwoty [/B][/FONT][/COLOR] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#616161][FONT=Verdana][B]STALE [COLOR=#dc2300]BasiaD-10zl - wpłacone za I i II m[SIZE=2]iesiąc :)[/SIZE] Cantadorra-10z[SIZE=2]ł - wpłaacone za 7mi[SIZE=2]esięcy od razu /70 zł / [SIZE=2]:)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] .... ostatnie badania i leki - usg, morfologia , dojazdy nadwyrężyły budżet Władka jaki uciułał na dogo i fb jak był zabierany w Punktu [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2] wyda[SIZE=2]tki: - faktury [/SIZE] 19.12.2012 - 55 zł - konsultacja okulistyczna u dr Garncarza[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2]28.12.2012- 70 zł – morfologia[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2]28.12.2012 – 279 zl – I miesiąc w hoteliku /04.12 – 31.12.2012 r./ - 279,99 zł [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2]03.01.2013 – 71 zł – USG – wątroba[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2]03.[SIZE=2]01[/SIZE].2013 – 38 zł – Heparenol – lek osłonowy na wątrobę [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Verdana][SIZE=2]13.01.2013 – 221,90 – karma weterynaryjna na wątrobę [SIZE=2]- [/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR] transporty do weta - morfologia i potem usg - 35 zł suma : 770,89 zł
  18. Mona :) [IMG]http://imageshack.us/a/img443/2500/dscf3061t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img191/7035/dscf3063eq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/3866/dscf3073g.jpg[/IMG]
  19. A ja dzisiaj widziałam i podziwiałam Monę :)))))))) piekna, towrzyska, wesoła :))) Aida smaki i przysmaki z bazarku Aimez które kupiłaś ,dostarczone dla Mony ... oczywiście inne psiaki nie dały za wygraną i ite ch spojrzenia pełne wyrzutu - ONA ma A MY TO CO :)) i kilkoma kostkami Mona podzieliła się z resztą ferajny :)) ale było radochy :) tytył juz zmieniam .. na szczeście Mona farciara ma wsparcie osób co nie klepią tylko w klawiature - w stylu " jaki biedny piesek" , "złapcie ją" , "ona taka sama w lesie" , "łapcie, łapcie' , "czy sunia już złapana?" tylko po złapaniu pomagają Monie rzeczywiście i Mona jest bezpieczna :) [B] czyli jednym słowem dziękuję Wam wszystkim za wsparcie Mony ...[/B]
  20. rydynpm ..wstawiaj foty ... ta sunia dzisiejsza na szczeście ma już DT u Mikropsów ... teraz tylko trzeba transport do Wwy skołować.. fioneczka wyslę ..wyslę .... nie ogarniam wszystkiego na bieżąco tak jakbym chciała :(
  21. [quote name='zachary']Opłacę Monie hotelik za styczeń.[/QUOTE] dziekuję bardzo ... przeprszam ze dopiero teraz ..ale w samochodzie mam kolejną sukę z tego lasu co zabrałam Monę ... dzieki szukaniu i łazeniu po lasach za Moną sie o niej dowiedziałam .. wiec Mona przyniosła jej na razie szczeście bo t sunie nie bedzie rodziła już szczeniaków w lesie gdzie koczowała ponad rok .. Mon to podwójna farciara sie robi ... zabrana cudem z lasu i mająca wsparcie na utrzymanie ..uffff ... a bałam sie że bedzie cięzko tak jak z utrzymaniem ory czy Ady w hoteliku ... Fundacja "Ocalmy od Zapomnienia" 68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 - Millenium Bank tytuł: DAROWIZNA na cele statutowe - Mona + nick siedziba Fundacji: 26 500 Szydłowiec ul. Jachowskiego 14 lok.14 a to ta sunia ... mała ,przerażona, trzęsąca sie ze strachu, pogryziona siedzi już dwie godziny u mnie w smochodzie .. zaraz zawożę ją na sterylizację do Radomia... [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299090_509544785756410_748101236_n.jpg[/IMG]
  22. mona ma swój watek ... :) są info na bieżąco podałam link do niego w poprzednim moim poście powyżej .. Kaido dzieki za wsparcie .
  23. ja osobiście za kaszą nie jestem .. ale sa rózne teorie .. ja opórcz suchej karmy , jak od czaau do czasu gotuję swoim psom - to z ryżem .. przykre to jest bardzo że tamta Pani nie poczuwa sie do odpowiedzialności do tego co zaszło z Pani sunią .. i raczej wątpię czy te osoby od których adoptowała teraz psa wiedzą o tym /bo raczej sie nie przyznała do takiej sytuacji / problem jest taki że nie wiemy od kogo ta Pani psa adoptowała - mogła być to jakś Fundacja lub osoby niezrzeszone w żadnej Fundacji które na własną rękę szukają bezdomnym psom domów .. a to jest pies w typie jakiejś konkretnie rasy ..czy taki typowy mieszaniec ze nie wiadomo jaka to rasa ??? tu musiałaby Pani jakimś podstepem dowiedzieć sie czy ma od jakiejś Fundacji - wtedy lepiej namierzyć czy od indywidualnej osoby , która szuka psom domów które spotkała na swojej drodze moze jak ma to samo imię na które był ogłaszany i wie się jak on dokładnie wygląda , to tez moze udałoby sie znaleźć w sieci tego psa -jak to nie było tak dawno - ale to zadanie dla wytrwałych i mających troche czasu - szukaczy
  24. [quote name='Aimez_moi']Kama.... ale super, ze Ja masz.... Czy Ona nie jest choc troszke do Ramzesa podobna? Od jutra bede tworzyc bazar dla Szydlowiakow.....mpoze kilka grosikow bedzie....[/QUOTE] do Ramzesa - nie z bardzo ... moze troche z pyska jakby sie uwziął :) dzieki za bazarek ...bardzo sie przyda ..wiesz o tym :))) dzieki wielkie [quote name='fioneczka']tak patrzę na te fotki ... ona wyszła na nich jak rasowy kundelek ;) ale nie o tym miałam pisać, co jest nie tak z lewą połową jej pysia? czy mi się wydaje czy lewy fafel jest spuchnięty i bardziej wiszący? jak laska zachowuje się w nowym miejscu, jak się czuje?[/QUOTE] moze na tych zdjęciach jakoś minę nie miała "swoją" ..nie dziwię się .. dużo zmian .. ale ona jest super ... śliczna .. rudynpm wpadnie i bedzie pisała wieści na bieżąco o Monie :)) na razie wstawiam dzisiejsze domowe zdjęcia ... leżakowanie - skąd wie ze fotel to do leżenia? :)) [IMG]http://imageshack.us/a/img39/727/dsc00010wz.jpg[/IMG] żebranie w kuchni :) - skąd ona o tym wie , gdzie jedzenie dają ?:) suka ewidentnie domowa była .... dlaczego znalazła sie w lesie !!!!!!!!!!!!!! okoliczna patologia szydłowiecka w traktowaniu zwierząt ... wypie...ą a potem polecą do kościoła w niedzielę , w ławy zasiądą, i bedą strugać miłosiernych [IMG]http://imageshack.us/a/img547/1063/dsc00034n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/4016/dsc00035nuy.jpg[/IMG]
  25. [quote name='malagos']super, ze jest domowy hotelik. To najlepszy sposób na sprawdzenie (i nauczenie) zachowania psa w domu, odnoszenia się do ludzi i innych zwierząt. To jakiś hotelik znany na dogomanii, sprawdzony?[/QUOTE] czy znany ...dla wielu osób na pewno tak :) i też go znasz - - Klara tam była :) - rudynpm sprawdzony i zaufany w 100 % - tam trzymamy psy od dawna.. jest tam obecnie od nas Ora , Rudzik , Ada, Krecik , Włodek [quote name='fioneczka']bazarek na szydłowiaki ruszył więc proszę o odwiedzanie :smile: ... może jakąś reklamę :razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238189-na-bezdomniaki-szyd%C5%82owieckie-dla-kobiet-do-12-01?p=20233401#post20233401"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238189-na-bezdomniaki-szydłowieckie-dla-kobiet-do-12-01?p=20233401#post20233401[/URL][/QUOTE] dziekuję bardzo i juz biegnę podrzucać
×
×
  • Create New...