Jump to content
Dogomania

mojepieski

Members
  • Posts

    238
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mojepieski

  1. [quote name='Energy']Serdecznie witamy śliczną Cherisiową córeczkę:lol:[/QUOTE] Dziękujemy i będziemy do Was zaglądać jak do rodzinki :D
  2. To i ja przyszłam się do Was uśmiechnąć. :)
  3. [quote name='Włodek i Agunia']Oooooooo juz jestescie pozdrawiamy:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Dziękujemy, jeszcze nie bardzo umiemy się tu poruszać :(
  4. Przyszłysmy do naszego kochanego Tatusi, już mamy galerię a zdjęcia bedą później, bo narazie uczymy się dogo
  5. To i my przyszliśmy się przywitać :)
  6. Zdjęcia będą jak Cheritka wstawi :) ale chętnie obejrzymy nowe zdjęcia Aguni :D
  7. Chciałabym przedstawić moje pudelki starsza to [COLOR=indigo][B]ALMA Czarna Jagoda[/B][/COLOR] średnia brązowa pudelka urodzona 29.03.1998 r we Wrocławiu. i [COLOR=sienna][B]ABI od Pana Waldemara[/B][/COLOR] miniaturowy apricot urodzona 22.10.2007 r w Krakowie po FANNY i interchampionie CHEVALIER MON CHERI Adorea. Abi przyszła do mnie w Sylwestra i do teraz jest kochaną śliczną sunią . [IMG]http://i29.tinypic.com/dysyuh.jpg[/IMG]
  8. Cześć Agunia, tu Twoja kochana siostra miotowa ABI , zaraz też sobie założe galerię i będą Ciebie odwiedzać :)
  9. Mogę pani przyganąć pieska do siebie do domku na parę dni kocham pieseczki , bo mam sama dwa pieseczki pudelki proszę się skontaktować ze mną mieszkam w Krakowie mój telefon komórkowy to 607146380 proszę zadzwonić do mnie
  10. Przeczytałam Pani ogłoszenie , dotyczące Pani pieska YORKI więc odpowiadam mogę przygarnąć pieseczka do siebie do domu mam swoje dwa pieseczki suczki które są kochane i nic nie zrobią jej podaję telefon komórkę 607146380 proszę zadzwonić do mnie mieszkam w Krakowie
  11. Przeczytałam Pani ogłoszenie , dotyczące Pani pieska YORKI więc odpowiadam mogę przygarnąć pieseczka do siebie do domu mam swoje dwa pieseczki suczki które są kochane i nic nie zrobią jej podaję telefon komórkę 607146380 proszę zadzwonić do mnie mieszkam w Krakowie
  12. [quote name='Włodek i Agunia']Agunia w Poznaniu dostała [B]Zwyciestwo Polski[/B] :multi::multi::multi:[/QUOTE] [CENTER]To i my przyłączamy się do gratulacji. trzymałyśmy za Was kciuki :bigok: ABI jest miotową soistrą Agi i za to całuski nosek w nosek. :cunao:[/CENTER]
  13. Witamy przyszłyśmy do Tatusia i jego pańci.
×
×
  • Create New...