Czerwona juz mamy, biala tez, w sumie na nim to wzystkie sie bede odbijac, i zolta, i pomaranczowa, i zielona... :) Dzieki kobity za odzew:)
Jak macie cos jeszcze szerokiego 4cm - 5cm, i mega wytrzymalego to dawajcie link, tylko nie rogz, bo xl są troszke drogie jak dla mnie.