[quote name='Dominika84']Z tego co widziałam na bazarku ogłoszeniowym CatAngel, ma ona problemy ze swoim kotkiem, ma też problemy z zalogowaniem na dogo i zaległych kilka ogłoszeń, a my czekaliśmy już za długo, więc wybrałam opcje szybszą, taką mam nadzieję, ale nie tańszą. Wybrałam pakiet 50 ogłoszeń na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239949-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-23-02[/URL] , ze względu na małe zainteresowanie, tym samym szybsze wykonanie zlecenia i ze względu na możliwość wstawienia 4 zdjęć (na innym, takim samym są max 3 zdjęcia). A tak na marginesie, nie wiem co to za fundacja zbiera pieniądze na tym bazarku, bo żaden link do nich się nie otwiera.[/QUOTE]
Pod tym linkiem jest taka fundacja, pomagaja koniom
[URL]http://www.fundacjamonami.com.pl/[/URL]
Może złego linka dodała?
Niech te ogłoszenia się wreszcie robią, bo juz tyle czasu "debata" ;)