Dziewczyny poniewaz mam dola zwiazanego z bazarkiem podjelam decyzje, ze nie bede kupowala slodyczy tylko herbate...... troche chemii......moze jakies nowosci.....i te szampony z arganem,gliss Kur i z macadamia. A te wieszaki jedwabne pakowane po trzy kupowac? Bo sie pokazaly......