-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Termin nas goni....strasznie się denerwuję -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']szukamy wciaz nowego dt albo jakiegos domowego hoteliku bo boksy w gre nie wchodza -z tego co czytam...[/QUOTE] Dokładnie....Rudzik potrzebuje domowego DT -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Marinka replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']nasza Rozalka znów dostała pieniązki: 30,- Anna M. D-Z. ze Świdnicy (26.06.) 10,- Monika M. Jaroslaw L. z Kłodzka (01.07.) 10,- Bożena J. z Krakowa (01.07.) poszedł przelew 200 złotych za kolejny miesiąc tj. od 10.07. do 9.08.2013r. ( choć raz przed terminem, bo "przy okazji" innego przelewu ;))[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl82, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]143,78 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']dotarło 50 złotych z tego bazarku dla Kseni, oraz wpłaty: 5,- Madziek25 (01.07.) 20,- Magolek (01.07.)[/QUOTE] Na lipiec pozostało Kseni: [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, width: 230"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]8,12 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Male Sloneczko Rudzikowe....nawet nie chce myslec co On tam przezyl.....[/QUOTE] ...gdyby tylko umiał mówić.... Strasznie się o niego boję... Zaglądałam na domki tymczasowe....i prawdę mówiąc boję się...nie chcę aby znów trafił na podobnych ludzi. Rudzik jest taki delikatny i taki pozytywnie nastawiony do ludzi, których zna. Dogaduje się i z psem i z sunią i z kotem....nie brudzi, nie niszczy...chce być kochany -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Link do aktualnego wydarzenia na fb jest w poście pierwszym, już od czasu kiedy powstało -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Pisałam do Szamanki o zmianę tytułu, ale chyba napiszę do Maupa4, bo jk widać nic się nie zmieniło. Też uważam, że Rudzik wycofałby się ponownie. On potrzebuje obecności człowieka - swojego człowieka -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Mariolu przepraszam ale nie widzę ile jest na stanie Kseni na dzień dzisiejszy. I nie mogę również zobaczyć moich deklaracji od kiedy nie wpłacałam. Sorki ślepa jestem ;([/QUOTE] Monika, przecież w poście rozliczeniowym na pierwszej stronie jest wszystko: Ostatnia wpłata z kwietnia: [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia0610 [/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]25,00 zł[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](18.04.)[/TD] [TD]deklaracja za XII 2012 nie wiem jak traktować poniższe [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia 0610[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]350,00 zł[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](26.04.)[/TD] [TD]pieniądze pożyczone[/TD] [/TR] [/TABLE] no i saldo konta: [COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR] [COLOR=#ff0000][U][I][B]-66,88 zł[/B][/I][/U][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Nie było żadnej operacji łapki, było tylko prześwietlenie. Wet stwierdził, że skoro to odległa sprawa, lepiej tego nie ruszać, ponieważ raczej mogłoby zaszkodzić, gdyby przy okazji został uszkodzony jakiś nerw. U Rudzika mógłby wówczas wystąpić paraliż. Pieniądze jednak na ten cel wzięła. Co do samych finansów. Za listopad poszło 200,00zł Za grudzień - 200,00zł W listopadzie za kastrację Rudzika poszło - 135,00zł - kastracja się odbyła Razem :535,00zł plus darowizna od Alicji S. w wys. 50euro, co wymieniłam w kantorze i uzyskałam: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7403/wymianawaluty001.jpg[/IMG] I przelane w postaci gotówki w złotych na konto Wiolki z przeznaczeniem na operację łapki Rudzika Razem : 738,50zł+ takie rzeczy jak smycz automatyczna, kocyk, leżanka, które chyba spieniężyła, bo Rudzik ich nie ma :( W styczniu "Wiola" oznajmiła, że chce zostać DS. Umowy nie podpisałyśmy. Planowałam pojechać tam 23.06. (bez zapowiedzi), ale życie zweryfikowało moje plany:-(:-(:-( -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']No właśnie ,jak on si ę ma??[/QUOTE] Dziś napiszę krótko. Ta kreatura okłamywała mnie prawie non stop. Jedynie kastracja się odbyła i prześwietlenie łapki. Samej operacji nigdy nie było. Rudzik nadal ma lęki, ale nie ucieka przed obcymi. Nie ustało też popiskiwanie podczas wypróżniania - lekarz stwierdził, że tak się dzieje ponieważ najprawdopodobniej cierpi na prostatę, która przesuwa się w kierunku brzuszka :( -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2456/9rv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8417/x1qt.jpg[/IMG] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Fotki Majkela z obecnego DT: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4366/mcgi.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4884/4jtk.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8104/u160.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6171/yd5y.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4153/rblu.jpg[/IMG] -
Wiele Ci napisałam w odpowiedzi...ale jak to dogo....wylogowało mnie i wszystko zniknęło. Ja też mam nauczkę - chciałam pomóc a znalazłam prześladowcę - to też moja nauczka. Knajpianego języka mi nie wmawiaj, bo nie był, nie jest i nigdy nie będzie w moim stylu. Za słowa "Wioli" nie odpowiadam. Tymczas w K.G. załatwiałam (wyknałam wówczas dziesiątki telefonów) , bo z samego rana płakałaś mi do telefonu, że musisz zabrać Jasia z DS, a boisz się co będzie. Że Jaś znów trafi do łazienki, a Ty będziesz umęczona...i w dodatku Twój szwagier znów będzie go prześladował.. Chciałam pomóc - i przepraszam za to! Wydarzenie Jasia, usunęłam, bo wiele osób mi tak radziło - "Wiola" też, ale nie tylko ona Amen
-
Owszem, ale nie w tym przypadku...to bardzo dziwne pytanie...i stwierdzenie zarazem: "wybaczcie mi to wtrącenie i jeśli się mylę to z góry przepraszam ale mam dziwne wrażenie czytając cały ten wątek jak i stare inne wątki że funia to kolejne sub konto wioli czy jak jej tam albo konto jej bliskiej osoby :-( czy jest możliwość sprawdzenia przez admina lub moderatora ip użytkowników aby wykluczyć zdublowane konta? To by pozwoliło uniknąć w dużej mierze powtórzenia się sytuacji." bo niby dlaczego akurat w stosunku do funi....śmieszne i zastanawiające zarazem I niby o jakie stare wątki chodzi skoro weszła tylko na dwa. Na ten i z pytaniem o papugi???