Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Termin nas goni....strasznie się denerwuję
  2. Zaległości we wpłatach wciąż rosną i wciąż należą do tych samych osób z reguły :(
  3. Zaległości we wpłatach wciąż rosną i wciąż należą do tych samych osób z reguły :(
  4. [quote name='beataczl']szukamy wciaz nowego dt albo jakiegos domowego hoteliku bo boksy w gre nie wchodza -z tego co czytam...[/QUOTE] Dokładnie....Rudzik potrzebuje domowego DT
  5. [quote name='mari23']nasza Rozalka znów dostała pieniązki: 30,- Anna M. D-Z. ze Świdnicy (26.06.) 10,- Monika M. Jaroslaw L. z Kłodzka (01.07.) 10,- Bożena J. z Krakowa (01.07.) poszedł przelew 200 złotych za kolejny miesiąc tj. od 10.07. do 9.08.2013r. ( choć raz przed terminem, bo "przy okazji" innego przelewu ;))[/QUOTE] [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl82, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]143,78 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]Wpłaty – wydatki[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  6. Już przekazałam Ani :) Bardzo się ucieszyła, że tak szybko i w całości dotarł....a jeszcze bardziej się ucieszy jak przyniesie pozytywne rezultaty :) Modlimy się o to bardzo :)
  7. [quote name='mari23']dotarło 50 złotych z tego bazarku dla Kseni, oraz wpłaty: 5,- Madziek25 (01.07.) 20,- Magolek (01.07.)[/QUOTE] Na lipiec pozostało Kseni: [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl80, width: 230"][COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl76, align: right"][COLOR=#ff0000][U][I][B]8,12 zł[/B][/I][/U][/COLOR][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  8. [quote name='Aimez_moi']Male Sloneczko Rudzikowe....nawet nie chce myslec co On tam przezyl.....[/QUOTE] ...gdyby tylko umiał mówić.... Strasznie się o niego boję... Zaglądałam na domki tymczasowe....i prawdę mówiąc boję się...nie chcę aby znów trafił na podobnych ludzi. Rudzik jest taki delikatny i taki pozytywnie nastawiony do ludzi, których zna. Dogaduje się i z psem i z sunią i z kotem....nie brudzi, nie niszczy...chce być kochany
  9. Link do aktualnego wydarzenia na fb jest w poście pierwszym, już od czasu kiedy powstało
  10. Pisałam do Szamanki o zmianę tytułu, ale chyba napiszę do Maupa4, bo jk widać nic się nie zmieniło. Też uważam, że Rudzik wycofałby się ponownie. On potrzebuje obecności człowieka - swojego człowieka
  11. [quote name='Ladymonia0610']Mariolu przepraszam ale nie widzę ile jest na stanie Kseni na dzień dzisiejszy. I nie mogę również zobaczyć moich deklaracji od kiedy nie wpłacałam. Sorki ślepa jestem ;([/QUOTE] Monika, przecież w poście rozliczeniowym na pierwszej stronie jest wszystko: Ostatnia wpłata z kwietnia: [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia0610 [/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]25,00 zł[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](18.04.)[/TD] [TD]deklaracja za XII 2012 nie wiem jak traktować poniższe [TABLE="class: cms_table_cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"]Ladymonia 0610[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl71, align: right"]350,00 zł[/TD] [TD="class: cms_table_cms_table_xl70"](26.04.)[/TD] [TD]pieniądze pożyczone[/TD] [/TR] [/TABLE] no i saldo konta: [COLOR=#ff0000][U][I][B]SALDO: [/B][/I][/U][/COLOR] [COLOR=#ff0000][U][I][B]-66,88 zł[/B][/I][/U][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  12. Nie było żadnej operacji łapki, było tylko prześwietlenie. Wet stwierdził, że skoro to odległa sprawa, lepiej tego nie ruszać, ponieważ raczej mogłoby zaszkodzić, gdyby przy okazji został uszkodzony jakiś nerw. U Rudzika mógłby wówczas wystąpić paraliż. Pieniądze jednak na ten cel wzięła. Co do samych finansów. Za listopad poszło 200,00zł Za grudzień - 200,00zł W listopadzie za kastrację Rudzika poszło - 135,00zł - kastracja się odbyła Razem :535,00zł plus darowizna od Alicji S. w wys. 50euro, co wymieniłam w kantorze i uzyskałam: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7403/wymianawaluty001.jpg[/IMG] I przelane w postaci gotówki w złotych na konto Wiolki z przeznaczeniem na operację łapki Rudzika Razem : 738,50zł+ takie rzeczy jak smycz automatyczna, kocyk, leżanka, które chyba spieniężyła, bo Rudzik ich nie ma :( W styczniu "Wiola" oznajmiła, że chce zostać DS. Umowy nie podpisałyśmy. Planowałam pojechać tam 23.06. (bez zapowiedzi), ale życie zweryfikowało moje plany:-(:-(:-(
  13. [quote name='funia']No właśnie ,jak on si ę ma??[/QUOTE] Dziś napiszę krótko. Ta kreatura okłamywała mnie prawie non stop. Jedynie kastracja się odbyła i prześwietlenie łapki. Samej operacji nigdy nie było. Rudzik nadal ma lęki, ale nie ucieka przed obcymi. Nie ustało też popiskiwanie podczas wypróżniania - lekarz stwierdził, że tak się dzieje ponieważ najprawdopodobniej cierpi na prostatę, która przesuwa się w kierunku brzuszka :(
  14. Dziękuję za współczucie :) A zamiast się uzewnętrzniać napisz, czy odesłała Ci rzeczy Jasia.
  15. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2456/9rv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8417/x1qt.jpg[/IMG]
  16. Fotki Majkela z obecnego DT: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4366/mcgi.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4884/4jtk.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8104/u160.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6171/yd5y.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4153/rblu.jpg[/IMG]
  17. Wiele Ci napisałam w odpowiedzi...ale jak to dogo....wylogowało mnie i wszystko zniknęło. Ja też mam nauczkę - chciałam pomóc a znalazłam prześladowcę - to też moja nauczka. Knajpianego języka mi nie wmawiaj, bo nie był, nie jest i nigdy nie będzie w moim stylu. Za słowa "Wioli" nie odpowiadam. Tymczas w K.G. załatwiałam (wyknałam wówczas dziesiątki telefonów) , bo z samego rana płakałaś mi do telefonu, że musisz zabrać Jasia z DS, a boisz się co będzie. Że Jaś znów trafi do łazienki, a Ty będziesz umęczona...i w dodatku Twój szwagier znów będzie go prześladował.. Chciałam pomóc - i przepraszam za to! Wydarzenie Jasia, usunęłam, bo wiele osób mi tak radziło - "Wiola" też, ale nie tylko ona Amen
  18. Czytałam na wątku Argo. Nie znałam go od tej strony. W Klinice nigdy z tego tytułu nie było skarg na niego, a było tam przecież kilka kotów rezydentów. Może na ultra dźwięki byłaby lepsza? A może ta ma jakąś wadę?
  19. O kurcze, takiego Argo nie znałam :( Mam nadzieję, że koteczka dojdzie do siebie...
  20. Owszem, ale nie w tym przypadku...to bardzo dziwne pytanie...i stwierdzenie zarazem: "wybaczcie mi to wtrącenie i jeśli się mylę to z góry przepraszam ale mam dziwne wrażenie czytając cały ten wątek jak i stare inne wątki że funia to kolejne sub konto wioli czy jak jej tam albo konto jej bliskiej osoby :-( czy jest możliwość sprawdzenia przez admina lub moderatora ip użytkowników aby wykluczyć zdublowane konta? To by pozwoliło uniknąć w dużej mierze powtórzenia się sytuacji." bo niby dlaczego akurat w stosunku do funi....śmieszne i zastanawiające zarazem I niby o jakie stare wątki chodzi skoro weszła tylko na dwa. Na ten i z pytaniem o papugi???
  21. To fakt, pkt. karne wlepiła mi błyskawicznie...choć nie wiem za co. Zastanawiam się tylko co nam da takie pytanie dzisiaj. Zapiszę sobie profil i będę obserwować.
×
×
  • Create New...