Przepraszam, ale ona też była nieświadoma tej wewnętrznej ankiety, po tym całym zajściu dała mi przeczytać wymieniane informacje na tym forum, każdy w Was wie, że dopytywała się jak to zrobić, w którymś jest zaoferowana pomoc dla BP przez dogomanię. Człowiek, który daje jej rady chyba wie, że ona była laikiem w tej kwestii. Zapewniam, że nie miała pojęciach o ustaleniach na forum. A ktoś dał jej nadzieję? Jeśli kogoś uraziłam to bardzo przepraszam, ale szkoda mi jej i myślę, że ona już się zraziła. Pozdrawiam. Danuta Zarębska.