Jump to content
Dogomania

Klauzunka

Members
  • Posts

    4748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klauzunka

  1. [QUOTE]dla mnie ok, ale to Anula placila. trzeba jej zapytac. [/QUOTE] wiem, wiem poczekamy zatem na Anulę :)
  2. [QUOTE]ewes, jak oglaszac sunia, jak o niej nic nie wiemy? jest kilka fotek, niezbyt pieknych, charakteru naprawde nie znamy. za wczesnie na oglaszanie. przekazcie ten pakiet innemu psu,ok? [/QUOTE] może Lolkowi, on wszystko ma! A potem od Lola pójdzie na pudliszonkę.
  3. [QUOTE]aha, jak trzepie glowa na boki to jest grzybica. czy ona trzepie? [/QUOTE] trze,drapie jak miałam z Wałbrzycha Gizma u siebie to też tak robił. Porządne czyszczonko przez kilka dni, krople i pojechał do ds jak młody bóg :)
  4. to szukajmy najpierw na wizytę, może po wizycie się nam rozjaśni i wtedy zadecydujemy, który psiak dla niej bardziej pasuje.
  5. [QUOTE]wiecie co, to jest tyle kombinacji, ze co nie zrobimy to wszystko bedzie zle i bedziemy miec pozniej wyrzuty sumienia, ze to drugie rozwiazanie bylo lepsze.[/QUOTE]no przestań. [QUOTE]moj wet mowi,ze sie nic w podrozy nie stanie, tylko chodzi o komfort. czt my bysmy chcieli po operacji gdzies podrozowac autem, nie bardzo. ale nic sie jej nie stanie.[/QUOTE]więc albo ciachamy w Wałbrzych i wieziemy od razu albo ciachamy u Anuli. Może faktycznie ją ciachnąć Kora u Ciebie i w drogę. Co Wy na to? Jeśli wet nie widzi przeciwwskazań do podróży?
  6. Aniu serdecznie Ci dziękujemy !!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: Kochane trzeba ruszyć z kampanią reklamowa Lola ! Ja już troszkę ogłoszeń porobiłam. Dzisiaj zgłoszę go do Caty na pakiet, do Isadory na wypasione allegro i sama jeszcze będę ogłaszała. Z gorszych wieści na skórze u Lola (na grzbiecie) pojawiły się takie jakby owrzodzenia, brodawki. Lola ewidentnie bolą łapy - [FONT=Arial][SIZE=2] nie daje sobie ich dotknąć, warczy, obgryza je i wylizuje po nocy. W niedziele zakończenie obserwacji i Ania to wszystko pokaże wetowi. [/SIZE][/FONT]
  7. zmieniłam :)
  8. [QUOTE]A jakieś fotki z nowego domku będą? [/QUOTE] będą, będą :)
  9. [QUOTE][B]dt:[/B] fiona kama fuks heidi kudlaczka diana karina borysa julian lolek gizmo[/QUOTE] Gizmo w ds :)
  10. [QUOTE]dzwnila pani Agnieszka. Liza im sie bardzo podba. mniej juz Arisowi, oboje na siebie powarczeli, na spacerze poza terenem, ale pozniej na erenie juz razem bez smyczy biegali. liza trzymala sie blisko, nie poszla w las, jak lania :smile: teraz nocuje zamknieta. rano znow idzie na spacerek z arisem, zeby sie zapoznawac pomalu. wyglodniala, zarloczna, rzuca sie na jedzenie strasznie. [/QUOTE] jak dla mnie wieści super :) To taki żarłok jak Lolek u Ani, a może jej jakieś psy w boksie wyjadały z miski i teraz się boi, żeby nikt jej nie zjadł :(
  11. [QUOTE]Telcia ciągle tylko siu siu i koo robi![/QUOTE] ciężko pisać, bo to pierwszy dzień. Ona jeszcze zestresowana. Nowe miejsce, ponad godzinna podróż. Wszystko dla niej nowe. Jak nawet ma biegunkę to zjawisko standardowe po schronisku. Kilka dni 3-4 i wszystko powinno się unormować.
  12. [QUOTE]dzieki! dopisalam opis i fotki![/QUOTE] właśnie miałam to zrobić bo musiałam wyjść z psami i tylko posta zarezerwowałam :) aleś mnie wyręczyła :)
  13. Hej ! Witamy :) Jak znam życie może mieć w tych uszach syf i to jest powodem. Miałam dzwonić i to powiedzieć po tym jak usłyszałam, że ociera się głową o podłogę. Na bank są brudne, może drożdżaki. Musicie ją najpierw odrobaczyć, tabletki można kupić tylko u weta i niech od razu zobaczy jej uszy i pokaże jak je wyczyścić. To jest przypadłość 99% psów w schroniskach. Zła dieta, wystarczy, że pies czegoś nie toleruje w pożywieniu i pierwsze co psu lecą uszy. A to, że ciepłe to od pocierania=drapania.
  14. [QUOTE]p.s. dzis Telma, dzieki Klauzunce glownie!!! dzieki ciotka!!!!!!!!!!!!!!! z calego serca![/QUOTE]bez przesady to dzięki nam wszystkim :) [QUOTE]wszystko pieknie sie uklada :smile:[/QUOTE] i oby tak dalej :multi::multi::multi:
  15. zaglądam sobie do Kamci :)
  16. [QUOTE]Aaale cudne allegro :smile:[/QUOTE] trzymajmy kciuki żeby wreszcie się telefonek rozdzwonił :)
  17. zgłosiłam tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219166-M%C5%81P-dom-dla-m%C5%82odej-kud%C5%82atej-suni-kanapowca"]http://www.dogomania.pl/threads/219166-M%C5%81P-dom-dla-m%C5%82odej-kud%C5%82atej-suni-kanapowca[/URL]
  18. [B]Aniela[/B] dziękuję przyszły plakaciki dla Bostka :loveu::loveu::loveu: Jutro wybieram się w świat porozwieszać :lol: Strasznie szkoda mi tego chłopaka.....ma około 400 ogłoszeń i nic, cisza....:-( A to taki śliczny, kochany psinek.
  19. [QUOTE]A zapodacie jakieś fotki z nowego domku?[/QUOTE] będą :) na bank wproszę się do nowych właścicieli Telmy, tylko jeszcze nie teraz :evil_lol:
  20. [QUOTE]Mogę już przekablować na forum, że Telcia ma swoich ludków?[/QUOTE] oczywiście, mieszka we Wrocławiu i ma swój własny ogródek :)
  21. [B]Isa[/B] super :) a czy mogę na miejsce Telmy, która jest już w ds dać Lolka ?
  22. zapisuję sobie.
  23. [QUOTE]Pomysł z dawaniem nagrody-jedzonka w czasie nauki to najlepszy pomysł.Chyba trzeba zastosować grubą rękawicę na rękę - karmiącą ;-) i dodatkową osobę ,która w czasie odwracania uwagi -metodą niby pieszczot na łapce zacznie ją pocierać mokrą ściereczką .Tu widzę taki pomysł ,aby koło Lolka postawić miskę z ciepłą wodą i łapki raczej spłukiwać namoczoną gąbką - ściereczką niż od razu pocierać.Całą "operację" przeprowadzić na rozłożonej dużej ścierce-ręczniku,aby mokra łapa stawała i obsuszała się w materiał.Dodatkowo myślę,że przed wszystkim trzeba zacząć od dania Lolkowi do solidnego obwąchania wszystkie ręce,które się mają do niego dobierać.On musi zapamiętać i rozróżnić zapachy. [/QUOTE] dziękujemy :)
  24. [QUOTE]on sam chcial do ciebie dzwonic, jak ja zerknelam na tel, a tam kilka polaczen od Ciebie ;-)[/QUOTE] no bo wiesz ja .... na punkcie Telmy to totalnego świra dostałam i już wyrobić nie mogłam, dlatego tak Ci nawalałam telefonem:diabloti: A Pan Arek dzwonił już do mnie dwa razy ma litość nad świruskami :evil_lol:
×
×
  • Create New...