Jump to content
Dogomania

Klauzunka

Members
  • Posts

    4748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klauzunka

  1. [QUOTE]jestem za wyroznieniem gumtree na wroclaw. na miesiac 50zl, a jak pies w ds to mozna innego wstawic. lub za pare dni z 10zl, dokladnie nie wiem. mmd robila fuksowi, stad wiem. [/QUOTE]myślałam o takim dla Lolka ale nie wiem co z tym gumtree, trzy razy mi usunięto ogłoszenie i kizi raz....
  2. [QUOTE]a nie dasz fotek z dt? z kuchni [/QUOTE] dam, dam jeszcze uzupełnię :)
  3. [QUOTE]Super i to fajne zdjęcie Lolusia jako pierwsze to strzał w 10. [/QUOTE]mi się ono też bardzo podoba....oby ktoś się zakochał w naszym Lolo.... :) Trzymajcie kciuki :)
  4. czyli pudliszonka jedzie od razu do Anuli? bo już mi się wszystko pokićkało.
  5. ja sobie czekam na Beatę może coś napisze o Kamci, martwi mnie całkowity brak telefonów o sunię, a ona już tyle czeka.
  6. jak Majka pojedzie na Mazury to może akurat wezmą kąpielówkę :)
  7. trzymam kciuki :) Ależ ta Majka ma powodzenie :)
  8. [QUOTE]nie, fiorstenka robi takie wiesz, z fotkami wplecionymi w tekst. ja takich nie umiem tez.[/QUOTE] takie jak u Lola? [url]http://allegro.pl/lolek-psie-nieszczescie-prosi-o-dom-i1991834204.html?[/url] to klika się edytor wizualny i potem pierwszą ikonę, pojawia się okno w które kopiuje się adres obrazka.
  9. Lolkowe allegro [url]http://allegro.pl/lolek-psie-nieszczescie-prosi-o-dom-i1991834204.html[/url] jeszcze dzisiaj będę je dopracowywać.
  10. [QUOTE]Ogłoszę Lolusia jak tylko szybko się da , mam jeszcze trochę pakiecików do wykonania. [/QUOTE] Czekamy z niecierpliwością i serdecznie dziękujemy :)
  11. witam Kamusię :)
  12. szkoda tylko, że domku brak :(
  13. trzymam kciuki zeby telefon się rozdzwonił :)
  14. [QUOTE]jej brzuch nie podoba mi sie[/QUOTE] mi też.......
  15. ....."Proponuję Ci swoją kandydaturę jako przyjaciela na wiele lat. Jestem dojrzałym panem, któremu głupoty nie w głowie. Jestem niedużym, bo ważę ok. 11-12 kg psem. Zachowuję czystość w mieszkaniu i pomimo, że nie widzę świetnie sobie radzę. Nie widzę, ledwo słyszę ale poruszam się bez żadnych problemów tak w domu, jak i na spacerkach na smyczy, które uwielbiam. Jednak ponad wszystko kocham jeść. Jestem miłym, radosnym, towarzyskim psiakiem. Prawdziwy ze mnie aniołek - spokojniutki i bardzo grzeczny. Akceptuję równiez inne psy. Imię moje Loluś i pytaj o mnie, bo chcę mieć dom!" może taka końcówka? [FONT=Arial, sans-serif][/FONT]
  16. [QUOTE][B]Klauzunka[/B], a jakie krople? Bo my już walczyliśmy Oridermylem i Aurizonem, a uszyska dalej zawalone :([/QUOTE] panolog - według mnie rewelka, przynajmniej u mnie się spisuje, w Suloranie czy Aurizonie nawet jakbym ją wykąpała to w ogóle na Teq to nie działa. Moja Teq ma takie skłonności, Lolka ma uszy non stop czyste. Telma jaka grubolinka :)
  17. spróbuj jeszcze raz, bo mi się też nie otwiera.
  18. [QUOTE]to ja czekam. [/QUOTE] skoro chcesz to robić samotnie to się nie będę wtącać.
  19. [QUOTE]a lezy sobie w zwisie, jak to ma w zwyczaju. czyli- dupka na poduszce, glowa na podlodze :-D[/QUOTE] a Luczija z małżem bez poduszki spoglądają zniecierpliwieni kiedy zaśnie i można by jej tą poduchę podprowadzić:)
  20. [B]holmina[/B] przekazałam, Ania ma być u weta. [B]Xmartix[/B] - mam z Anią kontakt, na razie karmę ma a jak coś to wie, że ma się odezwać w kwestii wyżywienia, poza tym jeśli Lolo nie chce karmy i Ania mu gotuje to wie, że wystarczy info i wysyłamy pieniądze na wyżywienie. a nie umknęło Wam przypadkiem to: nasza Ania gra Lolowi na skrzypeczkach :) A Lolo reaguje....nasz Lolo to prawdziwy meloman :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...