....."Proponuję Ci swoją kandydaturę jako przyjaciela na wiele lat. Jestem dojrzałym panem, któremu głupoty nie w głowie.
Jestem niedużym, bo ważę ok. 11-12 kg psem. Zachowuję czystość w mieszkaniu i pomimo, że nie widzę świetnie sobie radzę. Nie widzę, ledwo słyszę ale poruszam się bez żadnych problemów tak w domu, jak i na spacerkach na smyczy, które uwielbiam. Jednak ponad wszystko kocham jeść. Jestem miłym, radosnym, towarzyskim psiakiem. Prawdziwy ze mnie aniołek - spokojniutki i bardzo grzeczny. Akceptuję równiez inne psy.
Imię moje Loluś i pytaj o mnie, bo chcę mieć dom!"
może taka końcówka?
[FONT=Arial, sans-serif][/FONT]