[quote name='E-S']A pozwolą Wam wyprowadzić ją do weterynarza, żeby zdiagnozował ten placeł łysy na boku ? Czy może macie jakiegoś znajomego weta, żeby tam poszedł i to obejrzał i np. zeskrobiny pobrał ?[/QUOTE]
Spokojnie myślę, że damy radę...przecież nie mogą nam zakazać płacić osobiście za to...:)