Jump to content
Dogomania

Sayrel

Members
  • Posts

    864
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sayrel

  1. Kurcze nie wiem, ale warunkami adopcji jest kastracja - ani to w moim interesie, ani w jego;) I umowa adopcyjna mogla by przerosnac moje mozliwosci, bo tam cos pisze o dobrym traktowaniu;)
  2. dzwonila bardzo fajna Pani o Kade niestety to nie domek dla haszczaka. I jest dziewczyna chetna nia z rzeszowa co prawda, ale zobaczymy po wizycie.
  3. No szkoda. Moze bym sie skusila;) Nawet przyzylabym ta suke gratis:]
  4. Dla wszystkich osob chcacych oglaszac sare i ruda, ktora u nas dostala imie Kala prosze podawac namiary na mnie [email][email protected][/email] 503 758 133 Na dniach bede miec tekst do ogloszen i zmontowane zdjecia bez tego milego pana;)
  5. Deklarowane finanse suki, ktora by miala trafic do nas do hotelu: rottka - 20zl Pelaodrudego-20zl Jamajka - jednorazowo 40zl
  6. Kada bedzie oglaszana na wiekszosci portali do tego przeznaczonych. Jak bedzie lista to wkleje. Jezeli bedziecie samo oglaszac fajnie jak podacie namiary kontaktowe na mnie. Gwarantuje,z e domek bedzie dobrze i fachowo skontrolowany:]
  7. Ogloszenie Kady u nas w serwisie: [url]http://huskyadopcje.pl/husky-do-adopcji/240-kada-pilnie-poszukuje-odpowiedzialnego-domu.html[/url] Noi dzisiaj beda je dziewczyny ze sztabiu uderzeniowego oglaszac;) [IMG]http://huskyadopcje.pl/images/stories/KADA.jpg[/IMG]
  8. No zbawila;) Mam slabosc to takich wymeczonych:>
  9. Jej adopcja ze strony Husky Adopcje zajme sie juz ja;) Malamutom mozesz dac spokoj bo i tak wysla do nas. My oczywiscie tez bedziemy oglaszac. Jakbyscie potrzebowali na wizyte kogos znajacego rase mozna smialo pisac do mnie. Dziekuje za foty sa super:)
  10. interesuje mnie ta suczka husky, moze bysmy dla niej cos znalezli jest opcja jakiegos dokladniejszego info, wiecej zdjec?
  11. Oczywscie pomozemy w szukaniu domu. A co z tymi pozostalymi dwoma hasiorkami?
  12. Suczki husky maja ewentualna deklaracje 20/msc z naszego forum I jednorazowa wplate 40zl, ktora albo pojdzie na hotelik u nas albo tam, gdzie beda tego potrzebowac
  13. Jak rozmawialam przez telefon, z ktoras z Was. Jesli suczki husky bede mialy jechac do naszego hoteliku sterylke maja gratis. Koszt jak mowilam to 7,50 za dobe
  14. Prosze o kontakt w sprawie umieszczenia, ktoregos z hasiorow w hotelu w imieniu serwisu Husky Adopcje
  15. Mam miejsce w hotelu dla przynajmniej jednej suczki. Wezmie ja na siebie serwis, ale i tak bedziemy potrzebowali wsparcia i jakichkolwiek deklaracji. Jezeli by sie uzbieraly fundusze to pewnie mozna by tam umiescic wszystkie 3 - koszt to 7,50/dzien juz z wyzywieniem
  16. Jestem:(( Jutro bede myslec co mozemy zrobic:(
  17. Zapraszamy na bazarek. Zbieramy na sterylke dla suni SH. [url=http://www.dogomania.pl/threads/190947-Do-29.08-BI%C5%BBUTERIA-ksi%C4%85%C5%BCki-odzie%C5%BC-na-sterylk%C4%99-Nelly?p=15194731#post15194731][img]http://img525.imageshack.us/img525/7195/bazarek2.jpg[/img][/url]
  18. Przekazano mi,ze byl kapany dlatego nie chce go narazie narazac na kolejna kapiel, choc przyznam, ze funduje mi aromaterapie;) Chlopak powoli sie otwiera, czuje sie jeszcze taki troche niepewny, ale malymi kroczkami do przodu. Ogolnie poki co odpukac swietny pies. Trzeba bedzie cos pomyslec z kastracja.
  19. wyczesali my futro - 2 reklamowy (a nie wygladal, zeby tam tyle bylo;)) Muscat byl zachwycony czesaniem i zaczal gadac:) Mruczy przez sen - jak kot:) I jest strasznie chudy, czesanie grzbietu bylo malo przyjemne - z powodu wystajacych kregow... Wiec mysle, ze lupiez moze byc wynikiem niedozywienia. Nie jest zbyt ladny, ale skora wyglada na zdrowa. Sierc - tragedia, ale podkarmimy i powinno byc dobrze. Waham sie z tym kapaniem jeszcze:/ Aha narazie mial 2h test zostania samemu w prowokacyjnym otoczeniu (kielbasa na stole;)) zniszczen tfu tfu brak.
  20. Jest, ale bedzie potrzebowal ogloszen i kaski na obciecie jajec:>
  21. No dobra ciotki, moze pare foteczek coby zobaczyc jak burek wyglada w calosci;) [img]http://lh5.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TFRLWWDj6KI/AAAAAAAABIo/L3vq6YoiL10/s640/Obraz%20033.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TFRLWjsJQwI/AAAAAAAABIs/QSopl9Yiw0o/s640/Obraz%20036.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TFRLV3NG2DI/AAAAAAAABIk/anSI0BNRgPc/s640/Obraz%20047.jpg[/img] A tym kupilem ciocie: [img]http://lh5.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TFRLVG20_0I/AAAAAAAABIg/zYsAzNHvvtY/s640/Obraz%20049.jpg[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2010/212/f/4/muscat_by_Sayrel.jpg[/img] To co narazie moge napisac. Pies bardzo sympatczny, w domu grzeczny, na lozka nie wlazi wiec nie bede go psuc;) schody troche sa podejrzane, ale chlopak odwazny i bystrzak. Kontaktowy, za kabanosa zrobie wszystko siad, lezec, lapa jedna druga. Jak niemasz - mowisz jak do sciany. Wydaje z siebie smieszne dzwieki:) Pytanie co z jajkami tego Pana? Mlody on jest, ale ile on ma - noz coz ja nie potrafie powiedziec, ale napewno wiecej niz 7msc.
  22. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TFQijqTpuHI/AAAAAAAABIQ/0KhwkT7KyMI/s640/Obraz%20014.jpg[/IMG]
  23. szukam kogos pilnie na wizyte pod radomiem, chetnie kogos znajacego specyfike SH
  24. ja podniose bo tyle tylko moge, piekny pies
  25. Dlaczego pies jest oddawany? Bo wlasciciele sobie nie moga poradzic? Przepraszam bardzo, ale co to za hodowcy...
×
×
  • Create New...