Naszym zdaniem jest szansa tylko potrzeba na to czasu i odpowiedniego podejścia, nie obędzie się bez szkolenia psa(można samemu) aczkolwiek jest to wykonalne. Pies nakręca się na inne psy ponieważ nikt tam z nim nie ćwiczy, nie ma dużo ruchu więc stara się wyładować w inny sposób tak też było ze Skinnim. Myślę, że podstawą jest by pies wybiegał się, zmęczył fizycznie i psychicznie(czyli szkolenie) a reszta to opanowanie, czas,spokój i samozaparcie.