[quote name='mala_czarna']Wpłynęło do mnie 70 zł z bazarku filmowego (od DarkWater i AniaGucio). Wezmę ze sobą, może trzeba będzie z góry zapłacić Tosi za hotelik
Trzeba Celinie zwrócić za badania. Standardowo kosztują 125 zł. Schron ma zniźki, ale nie wiadomo jak nas policzą. I tak jest mało i tak jest mało. Jest tego tak mało, że nie wiadomo, którą dziurę zapchać :(
http://www.dogomania.pl/threads/180366-Mieszany-bazarek-dla-Buni-i-Tosi-do-28-02-10?p=14156518#post14156518 bazarek dla Tosi i Buni