AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']no nareszcie moje dogo wróciło do normy i piszę. Dzisiaj ukazało się ogłoszenie Misia z tym pięknym portrecikowym zdjęciem. Tak jak przypuszczałam urzekło rodzinę z Katowic. Umawiam sie na wizytę przedadopcyjną i mam nadzieję ze domek będzie mógl psinkę przygarnąć . Dzwonili juz 2 razy.Narazie się nie cieszę aby nie zapeszyć, ale gdyby domek okazał się dobry i miejsce i kaska Miisia pomgła by innemu psiakowi. Narazie nie cieszę się za bardzo ale trzymam kciiuki i Was też o to proszę.[/QUOTE] no to trzymamy kciuki :-) -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='kami_23']Dziewczyny ja mogę dać 10zł deklaracji stałej bo mam już trochę tych psiaków na ,,utrzymaniu'' i prześle w ramach deklaracji jednorazowej 20zł. Proszę o konto:)[/QUOTE] konto wysłane bardzo bardzo dziękujemy :-) -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
w sumie ja nic nie wiem o wyjeżdzie misiaka . -
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
AGA35 replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/60aca30e.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/b8ed435a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/9a3d5f5b.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
59)Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/b8ed435a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/26335297.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/60aca30e.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
58) Suczka LURA około 4-5 lat [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/a92127cf.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/159a4c0d.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/955d8574.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
57)Suczka około 3-4 lata (znaleziona przywiązana do drzewa) MANDARYNA [COLOR=red]ADOPTOWANA[/COLOR] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/6cbdf2c0.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/52304b69.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/dd0e1e6e.jpg[/IMG] -
proszę ciotki trzymajcie trzymajcie :-)
-
[quote name='ronja']w piątek mają przyjechać państwo i zapoznać się z Bunią. Aga, czy ten domek jest sprawdzony? Czy ja mam o coś pytać?[/QUOTE] odpisałam pw:-)
-
witaj rudasku :-)
-
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
56) Szczeniak suczka DAFI [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/24720785.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/bc2de6c2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/8ab0a702.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
55)Pies POKER [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/f39d377b.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/70b46456.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/77fb126c.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
54) Suczka BEKA [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/8352453a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/a52badfe.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/d3999fc9.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
53) Suczka LAURA 4-5 LAT [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/6583dc80.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/41e2575a.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
52) Pies BRUNO [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/a55ea893.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/da4a2fbc.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/0338c65f.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
51) Pies TOFI [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/a616a691.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/9acebec1.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/6ddeb5e2.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
50)Suczka 2-3 lata bardzo spokojna DIANA [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/de69e8cc.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/d78b9fbb.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/8c0d662e.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
49) Młoda onkowata sunia FIGA [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/5e5f10ae.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/f9dfa87a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/58f8595f.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
48)Pies BRUTUS młody agresor , zle reaguje na inne psy [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/4277137b.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/f0c3e22d.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/76e220e7.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
47)Suczka MALTA [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/43ab2087.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/64c9ac8a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/df462548.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
47)Sunia DIXI [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/4ae62933.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/dd5fca49.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/a31cce7b.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
46) Sunia PIXI [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/60700dae.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/e46dd4cb.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/11719e68.jpg[/IMG] -
Wątek aktualnie przebywających psów z Klembowa (zdjęcia)
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
45) Jamnikowata sunia AXA [COLOR=red]adoptowana [/COLOR] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/6e55f713.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/5fd9861a.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/de592a03.jpg[/IMG]