Jump to content
Dogomania

oalela

Members
  • Posts

    520
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oalela

  1. [quote name='anita_happy'] sunia to nie JTR..ona to CHARCIK !!![/QUOTE] łatki ma, obleciałaby :) a tak serio, to ja się będę dowiadywać, może coś wydumam jeszcze...
  2. [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/szczeniaki%2010%20maja%202011/DSC09804.jpg?t=1305062350[/IMG] U tego łobuza. Fąfel szukał pieska russelopodobnego. Wysłałam mu m.in. toto, ale marudzi... sam nie wie co by chciał sierota. Albo za małe, albo za duże, albo za młode, albo za stare. Nie wiem sama o co mu chodzi, może wcale nie jest pewien swojej decyzji i mi ściemnia, zamiast powiedzieć, że jeszcze się nie zdecydował na psa, a ja zła jestem, bo dobry chłopak, odpowiedzialny i w ogóle - i nie rozumiem w czym rzecz. No, a ja się jakoś wczułam w to białe.
  3. ja chciałam tak po cichutku zapytać - co u toto :(?
  4. no to super :) potrzymam je [tabletki] jeszcze na biurku, a kulki już lżejsze o robaczkową wkładkę :P
  5. Macie już [I]odrobaczywione [/I]te kulki? Mam trzy tabletki na biurku :) kupiłam w tamtym roku i zgubiłam, a w tym znalazłam w starej torebce. Ale termin do spożycia jeszcze trzymają!
  6. no tak... pewnie od razu właścicielce siadło ego, jak jej pies przestał być liderem :P ja słyszałam kiedyś od jakiejś babeczki u weta, ale nie pamiętam już czy dotyczyło to kota czy psa, że zwierzak się na nią obraził po zabiegu i czuł wyraźny żal z powodu tego, co się stało LOL z drugiej strony u mnie w rodzinie są dwa burki, mieszkają w jednym domu, jednemu strasznie hormony buzują i zdarza mu się znęcać nad drugim psychicznie i co? - nie wytłumaczysz. Bo przeca nienaturalne jest obcinać psom jajka. Ale spanie na kanapie, sucha karma, frontlajn - to już niby wsio ful natural ;)
  7. No właśnie się zastanawiałam w czym rzecz... Kiedyś podobno były takie pomysły, żeby zostawiać całe wyposażenie, a tylko podwiązywać jajniki. Choć widziałam na dogo, że niektórzy traktują to jako "nowość", choć to "starość" ;) Generalnie jak sobie policzę nowotwory cycków psów w zasięgu mojej percepcji to mi słabo - moja sucz, sucz mojej siostry, sucz mojej babci, sucz-psiapsiółka mojej suczy - i to tylko najbliższa orbita Wszystkie zaatakowały w dość późnym wieku i nie ma żadnej zależności szczeniaki/brak szczeniaków, hormony/brak hormonów, za to wszystkie niesterylizowane/ sterylizowane późno
  8. Ale jak to: [I]W lipcu u.r. miała być sterylizowana sunia mojej koleżanki, suczka 1,5 kg dopuszczona na pierwszą cieczkę, po cesarce. Zatrzymanie akcji serca. Próbę powtórzyłyśmy dwa tygodnie temu, zabieg małym cięciem, nie w pełnej narkozie. Suka okay, stan zapalny, śluzówka macicy zmieniona, próby wątrobowe podwyższone. [/I]To o co kaman? Stan zapalny gdzie? Zmianę śluzówki macicy stwierdzono po jej usunięciu? Czy wysterylizowano bez usuwania macicy (sic!) ? Nie do końca rozumiem.
  9. dziękuję bardzo :)
  10. Dziewczyny, Majeczka była sterylizowana ze skarbonki sterylkowej, prawda? Maja już pod kołderką, a w skarbonce kolejka oczekiwania na ciachanie coraz bardziej się wydłuuuużaaaaa. Jest 3 razy więcej kandydatek niż kaski, a deklaracji nie przybywa :-( Próbujemy poprawić płynność finansową skarbonki. Więc przyszłam zachęcać :smile: Jeżeli nie możecie deklarować nawet pięciu złotych, zachęcam do jednorazowego kupna wirtualnego szczeniaczka. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207553-kup-wirtualnego-szczeniaczka-P-czyli-na-bazar-na-sterylki-do-31.05"][B]KLIK[/B][/URL] a może potrzebujecie plakaciku, banerka, czy czegoś co można ulepić w programie graficznym :smile: ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207557-Banerki-plakaty-og%C5%82oszenia-%28do-druku-lub-elektro%29-na-sterylki-do-8.06"][B]KLIK[/B][/URL] Przepraszam, że tak agituję prosto z mostu, nie mam innego pomysłu na promowanie sprawy :)
  11. Zbieramy PLNy na sterylki dla Akcja Sterylizacja. Akcja ma na koncie wysterylizowanych już ponad 100 suczek. Niestety w tej chwili chętnych w kolejce jest dużo więcej niż zasobów - kolejka przekracza 3-krotnie możliwości finansowe. Zapraszamy do zakupu cegiełki - wirtualnego szczeniaczka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207553-kup-wirtualnego-szczeniaczka-P-czyli-na-bazar-na-sterylki-do-31.05[/URL]
  12. Ale też to widzisz, prawda? Słoneczko, lekki wietrzyk, ulicą mknie wypolerowana, świecąca Warszawa z bordową skórą, prowadzi jakaś Pańcia w kapelutku, a w środku Kela jedzie z miną "jestem królewną" na piknik nad rzeką :) Jestem pewna, że tak będzie :)
  13. Przepraszam! Mam lekki język :) Kela jest cudooownaaaa (pokraka=krzywe nóżki) Jest zupełnie w typie vintage i nie mogę oderwać od niej oczu EDIT: Dżeki jeździł z ciocią trabantem i to był prawdziwy szał, uwierzcie :D
  14. Widziałam, że dziewczynka z tego wątku stoi w kolejce w skarbonce sterylkowej. Kolejka nam się coraz bardziej wydłuuuużaaaaa. Mamy 3 razy więcej kandydatek niż kaski, a deklaracji nie przybywa :-( Próbujemy poprawić płynność finansową skarbonki. Więc przyszłam zachęcać :smile: Jeżeli nie możecie deklarować nawet pięciu złotych, zachęcam do jednorazowego kupna wirtualnego szczeniaczka. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207553-kup-wirtualnego-szczeniaczka-P-czyli-na-bazar-na-sterylki-do-31.05"][B]KLIK[/B][/URL] a może potrzebujecie plakaciku, banerka, czy czegoś co można ulepić w programie graficznym :smile: ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207557-Banerki-plakaty-og%C5%82oszenia-%28do-druku-lub-elektro%29-na-sterylki-do-8.06"][B]KLIK[/B][/URL] Jeżeli nie możecie kupić nawet jednego wirtualnego szczeniaczka - promujcie proszę akcję i bazar. W końcu to w naszym wspólnym interesie :) BTW - śliiiicznnaaaa suńka. Moja ciocia miała sto lat temu takiego pokraka :) Nazywał się Dżeki i zazdrościłam go jej do szaleństwa :) Myślę, że to jego inkarnacja, jest identyczna :)
  15. Widziałam, że dziewczynka z tego wątku stoi w kolejce w skarbonce sterylkowej. Kolejka nam się coraz bardziej wydłuuuużaaaaa. Mamy 3 razy więcej kandydatek niż kaski, a deklaracji nie przybywa :( Próbujemy poprawić płynność finansową skarbonki. Więc przyszłam zachęcać :) Jeżeli nie możecie deklarować nawet pięciu złotych, zachęcam do jednorazowego kupna wirtualnego szczeniaczka. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207553-kup-wirtualnego-szczeniaczka-P-czyli-na-bazar-na-sterylki-do-31.05"][B]KLIK[/B][/URL] a może potrzebujecie plakaciku, banerka, czy czegoś co można ulepić w programie graficznym :) ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207557-Banerki-plakaty-og%C5%82oszenia-%28do-druku-lub-elektro%29-na-sterylki-do-8.06"][B]KLIK[/B][/URL] Dochód idzie na sterylkową skarbonkę.
  16. po całej serii makabrycznych fot ze szwami pora na nasz : ) prześliczny : ) pani chirurg ma złote łapki : ) : ) [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2662392,2,1,IMG-0103-pop.html%22%3E%3Cimg%20src=%22http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/BKLS4MgbiAoiLNRo7B.jpg%22%20alt=%22IMG_0103_pop%22%20title=%22IMG_0103_pop[/IMG][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2662392,2,1,IMG-0103-pop.html[/IMG][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/BKLS4MgbiAoiLNRo7B.jpg[/IMG]
  17. [quote name='rottaska']torecan to ludzki lek :)[/QUOTE] LOL, ale błysnęłam intelektem : )
  18. prawdziwy słodziak z tego Fargo-Filipka : ) mogę mu allegro zafundolić ?
  19. [quote name='gryf80']torecan w czopkach,tani,skuteczny,niestety na receptę czopek starcza na 30 kg psa,bez żadnych zawrotów głowy,dziwnego zachowania,no i oczywiście droga weterynaryjna cerenia.przerobiałam już inne ludzkie specyfiki typu aviomarin,lokomotiv-KICHA.[/QUOTE] No właśnie. Wetkowa wieść niesie ; ) , że ludzkie proszki nie działają ; )
  20. Gdzieżbym śmiała nazwać Pięknego Blabladora baleronikiem ;) I jak po drugiej operacji? Dziewczyna w lepszym stanie niż po pierwszej? Dochodzicie do siebie : )?
  21. Dostałam dziś wyniki histo! Niezłośliwy :multi::multi::multi: Teraz to dopiero kamień z serca :D
  22. A to taki skrót myślowy - tak mi się skojarzyły te szwy z baleronikiem, przepraszam, jeżeli tekst niesmaczny.... Właśnie czekam na wyniki histopatologii ze śledziony i będę usuwać listwy, i tak mi nieswojo, bo dość makabrycznie to wygląda.
  23. O dobrze, że już jest Zaktualizowałam go i poszłam na dwór :lol: a on znikł
  24. oj, skrzyżowały nam się posty : )
×
×
  • Create New...