Obejrzalam filmik i sie poplakałam.Boze,jak Korunia szaleje na tym wybiegu...wspaniale uczucie widziec ja taką szczesliwą.Ona jest taka Wam wdzieczna,taka karna...Wspaniala z niej psina!
A ja przylecialam z fantastyczna wiadomoscia!:multi:.Luzia&Funia zgodzila sie poprowadzic finanse Naszej ślicznotki:smile:.Dziekujemy Luziu!!!;):loveu:
[quote name='bela51']Moze poprosimy Cioteczke Bjute? Zaczeła juz porzadkowac pierwsze deklaracje i ma doswiadczenie w tej materii?[/QUOTE]Jestem jak najbardziej za!