Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Dzięki Czarodziejko za zdjęcia :)
  2. Psinko,ja nie zapomniałam,ja też czekam na te ogłoszenia;)
  3. Tak,tylko co z dzisiejszą nocą?O której trzeba ja stamtąd zabrać?Boziu i gdzie?
  4. Salo,chciałaś dobrze...Ty teraz działaj w swojej sprawie,bo zostaniesz bez dachu nad głową.
  5. [quote name='Luzia']Salo czy Ty mieszkasz w tym Dębnie za Gorzowem Wielkopolskim?[/QUOTE] Luziu,Salo mieszka teraz w Poznaniu.
  6. To stówę już mamy na transport,tylko auta i kierowcy brak.
  7. Salo,wielkie dzięki!.Luziu,gdzie jesteś?
  8. Wiem Bjuto...wiem...Słuchajcie, stówę wytrzasnę,ale ja nie mam pojęcia,kto może zaoferować suni DT i co będzie dalej,jak z deklaracjami.
  9. Belu,i w tym przypadku można liczyć na Ciebie,jesteś Kochana...;)
  10. Luziu,i ja jestem...-tyle,ze w tej chwili finansowo leżę.Ale na pewno wyślę suni jakiś grosik, tak pod koniec marca,początek kwietnia.
  11. Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści.
  12. Nika,nie widzę swojej wpłaty.Wysłałam 8 marca- 20,-Sprawdz proszę.
  13. Ciekawa jestem ile takich rundek zaliczył...:smile: i jak się czuje po tym swoim galopie.
  14. Dużo,dużo miłości psinko...
  15. Czarodziejko,dzięki za tak fantastyczną wiadomość!Paris,Ty szczęściaro,zaświeciło juz w pełni słoneczko dla Ciebie!
  16. Tak bardzo się cieszę,ze Nasz dziadunio jest zdrowy...cudownie!
×
×
  • Create New...