-
Posts
15662 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by katarzyna09
-
Bardzo Ci dziękuję:smile:
-
Dziękuję Wam wszystkim za okazaną pomoc i zainteresowanie Naszym pieskiem:) Pojawiły się kolejne wpłaty na koncie: Budrysek 30zł(20zł stała+10zł dopłata ) Pola53 20zł(jednorazowa) Sokołek pięknie dziękuje:loveu: Post nr3 i nr4 zaktualizowany. Po opłaceniu czynszu za hotelik i wysłaniu zaliczki na rtg,na koncie Sokołka pozostaje 72,69zł. Bardzo proszę o pomoc,obawiam się,ze pieniążków nie wystarczy,możliwe też ,ze trzeba będzie kupić pieskowi nowe leki,suplementy... Pod koniec lipca Sokołek musi zostać zaszczepiony przeciw wściekliźnie.Proszę,pomóżcie:oops:
-
Norel,wiem... tyle tych bid wokoło...fajnie,ze zajrzałaś;) Doris66,jeszcze raz bardzo Ci dziękuję:-) Dziewczyny ,cieszę się,ze zaglądacie na wątek:lol: Pojawiły się pierwsze wpłaty na Sokołkowym koncie: ewu - 30zł(jednorazowa) p.Aldona J-100zł(za lipiec i sierpień) Kasia S -100zł( za lipiec i sierpień) Ewa i flatki - 45zł(za czerwiec,lipiec i sierpień) rencia42 - 30zł(kolejna deklaracja stała) ania shirley - 120zł(za kolejne 4 miesiące) W imieniu Sokoła bardzo,bardzo Wam dziękuję!:Rose: Uzupełniłam już post nr4-sprawdźcie proszę,czy wszystko się zgadza.
-
Wszystkim darczyńcom,bardzo,bardzo dziękujemy!:lol: Złotóweczka już dopisana;)
-
Bardzo proszę o zamknięcie nowego eventu Sokoła,o nie przesyłanie informacji z dogo na FB.Konto fundacyjne zostało użyczone tylko na czas trwania poprzedniego eventu.Dziękuję.
-
Dziękuję Panca,bardzo dziękuję!:-) Już wysyłam nr.konta na PW.
-
Bardzo proszę o wszelką pomoc dla Naszego staruszka... [SIZE=2]Czy ktoś mógłby napisać ładny tekst do ogłoszeń dla Sokoła?Taki chwytający za serce,ja niestety nie potrafię...:roll:[SIZE=2]Chciałabym zamówić jakiś pakiet. Ajlii, pełna skrzynka;)[SIZE=2]
-
Chciałabym bardzo podziękować wszystkim,którzy przybyli na wątek. Z całego serca Wam dziękuję za deklaracje, za każde wyrażenie chęci pomocy...Wielkie dzięki!:lol: AlfaLS,wcześniej już Nam dała znać baster i lusi o tym wpisie;),ale dzięki za czujność... Proszę,podrzućcie czasem Sokołkowy bazarek:-) http://www.dogomania.pl/forum/thread...12r-godz-22-00
-
magdola,dziękuję,ze jesteś.Proszę,zostań z Nami... doris66-wielkie dzięki za pomoc dla Naszego dziadeczka!Już wysyłam pw z nr.konta.
-
Fajnie,czekamy;)
-
Dziękuję Moniko:lol:,bardzo dziękuję!
-
Dziękuję Lobario za przybycie na wątek:)
-
Dziękuję cisowianko,ze zajrzałaś.Zostań z Nami,proszę podrzuć czasem wątek Naszego Sokołka.
-
Prawda...?Dziękujemy za odwiedzinki;)
-
Na poniedziałek zaplanowana jest wizyta u weterynarza,zobaczymy jak postępy w leczeniu skóry i uszu.Będzie też miał zrobione rtg kręgosłupa i stawów.Na dzień dzisiejszy Sokół ma na koncie 71,69zł,obawiam się,ze nie wystarczy pieniążków...:shake: Pod koniec lipca musimy też zaszczepić Sokoła przeciw wściekliźnie.
-
Ewa i flatki-tak ,pieniążki są na koncie Luizy. Deklaracja Renci(30zł)również. Otrzymaliśmy od Luizy znajomej także deklarację w wysokości 50zł za miesiąc lipiec i sierpień(razem 100zł) Bardzo dziękujemy p.Aldono :-) Na koncie Luizy jest także wpłata od Kasi.S za kolejne dwa miesiące(razem 100zł) Najpóźniej w poniedziałek wszystkie pieniążki zostaną przesłane na moje konto.
-
Oficjalnie przejmuję rolę opiekuna Sokoła i w jego sprawach jestem osobą decyzyjną.Rozmawiałam o tym z Luizą,zgodziła się. Ajlii,dziękuję za zdjęcia:lol:
-
baster i lusi-dzięki śliczne za pomoc,ale piesek nie ma problemów z serduszkiem,a na stawy przyjmuje inny dobry preparat. Ewa i flatki.Na pewno pieniążki są na koncie Luizy,jutro wszystkiego się dowiem i dam znać na wątku. Jutro wyślę do wszystkich deklarowiczów pw z nowym nr. konta. Zaczęłam porządkować już wątek i w tej chwili plan jest taki: -w 1 poście będzie historia Sokoła oraz aktualny opis jego sytuacji i potrzeb.Tam też można znaleźć banerki i przepiękny plakat zrobiony przez Iljove :lol: -w 2 poście zdjęcia z etapów życia Sokoła. -w 3 poście będą rozliczenia bieżące i stan finansów Sokoła(proszę o cierpliwość,jeszcze nie uporządkowałam wszystkiego) -w 4 poście zamieściłam rozliczenia wpłat deklaracji( deklarowicze!-"trzymajcie rękę na pulsie" ;)) Post nr5-przeznaczony na rozliczenia archiwalne. Dzisiaj już nie dam rady więcej uzupełnić,jutro się tym zajmę.Bardzo proszę o cierpliwość.
-
Otrzymałam już wiadomość od moderatora:-)Bardzo dziękuję Wam za zaufanie i zgodę,abym mogła zostać skarbnikiem i mam nadzieję,ze nie zawiodę.Nigdy nie zajmowałam się podobną sprawą,dlatego proszę Was o zrozumienie i rady jak coś nawalę:oops:Z Waszą pomocą powinno być dobrze...;)Dajcie mi troszkę czasu na zaznajomienie się i ogarnięcie tego wszystkiego.Postaram się jak najszybciej wysłać nowy numer konta do wpłat na Sokołka do wszystkich deklarujących pomoc .Chciałabym również jak najszybciej uaktualnić wątek Sokoła i porozsyłać zaproszenia na wątek.
-
Znamy nr.telefonu do Luzi-tylko,ze problem leży gdzie indziej:roll:
-
Dzięki ajlii za obszerne opisanie sytuacji w jakiej znajduje się Sokół.
-
Bardzo dziękuję za zainteresowanie się sytuacją Sokola. Tak zuzlikowa,potrzebujemy pomocy dla Sokola. -Ja chcialam przejąć funkcje skarbnika.Napisałam już dwa razy do moderatora w tej sprawie,ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. -Deklaracje z 1 strony mam nadzieje,ze są aktualne,trzeba wszystko jeszcze raz sprawdzić. -Rozliczenia nie byly wstawiane i naprawdę nie wiem ile Sokół ma na koncie i jak finansowo stoiy.Na pewno mamy zadłuzenie.Będę potrzebowala troszkę czasu,aby z tym wszystkim sie zaznajomić,pouzupelniać wszystko jak nalezy. -Potrzebna przede wszystkim jest pomoc finansowa...Potrzebne są deklaracje stale,jak i jednorazowe na utrzymanie psiaka w hoteliku,na karmę, leki.Zaproszeniami na wątek zajmę się ja. -Sokołek jak wiadomo jest to starszy psiak,ma problemy ze skórą,uszkami,stawami,układem moczowym.Musi przyjmować leki,suplementy.Jest pod dobrą opieką weterynaryjną. -W tej chwili tylko ja i osoba,u ktorej psina przebywa,czyli ajlii. -Niestety ogłoszeń nie ma.
-
bea100,dziękuję... Cieszę się bardzo,że jest Nas tu coraz więcej.
-
Właśnie słucham Queensryche i wysyłam Ci linka,również posłuchaj;)
-
Już lepiej mi się zrobiło...:-)