AnnaA
Members-
Posts
2305 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnnaA
-
Szczepiłam w Kozienicach, ale teraz bedę jeżdziła do Radomia bo po pierwsze taniej a po drugie , naprawdę dobra klinika, z zespołem lekarzy, całodobowa , z opieką pooperacyjną /istotne w wypadku sterylek/. Jutro jadę z dwoma szczeniakami Billą i Brutalem i to co oszczędzę na cenie starczy na paliwo i jeszcze na obróżkę z bazarku na dogo zostanie. Za szczepienie przeciw wirusom zapłaciłam za Akorda /w Tarnowie/ 35 zł.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki a i tak jutro jadę ze szczylkami do weta do Radomia i nawet zastanawiam się czy nie wysterylizowac przed szczepieniami. Jeżeli będzie taka możliwośc to najpierw sterylka, bo się boję cieczki jak ognia. A tak w kwestii formalnej to Billa jest naprawdę śliczności. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze. -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
AnnaA replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Jak już ustalicie kiedy to będzie, to dajcie znac a postaramy się z panią od Poli i Rexy, żeby maluchy były już u mnie. Wykorzystamy wtedy zdolności Wlodi. -
Jeżeli można to proponowałabym dopisac do allegro moje dwa numery telefonów.Ja jestem cały czas dostępna.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Billa bardzo ładnie się otwiera na człowieka. Brutal natomiast robi sie coraz przystojniejszy, poprawia mu się sierś;, podejrzewam, ze to odpada brud. Jak zrobi się troszeczkę cieplej to go wykąpię. -
Rozumiem. Proponuje pomału podejśc do tematu.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
AnnaA replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Jakoś sobie wymyśliłam, że to dwie samotne panie ale skoro jest tam mąż to zmienia postac rzeczy. Myślałam, że samotnym paniom to trzeba koniecznie pomóc a jeszcze sobie wymyśliłam, że to dwie starsze panie i dlatego taka byłam namolna z tą pomocą. Masz wiking zupełną rację,że pomagac jeżeli możesz, ale jak poproszą. Można im pomoc zaproponowac ale bardzo tylko tylko. Dopilnowac za to trzeba sterylki Luli. -
Ważę psy w ten sposób, że najpierw ważę siebie a potem siebie z psem na rękach. Rozumiem, że oba szczeniaczki to panienki no i pilnie trzeba pomyślec o sterylizacji mamy. Czy wiecie jak ten problem rozwiazac?
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Z czystością maluchów nie jest żle. Po pierwszym dniu w którym było różnie/ale to normalne/ teraz tak jakby pomału dochodzimy do normalności. W dzień nic się nie dzieje natomiast po nocy była jedna q-pa ale trudno zgadnąc czyja; czy Brutal czy Billa. Billa skąś się dowiedziała, że najwygodniej jest na kanapie a Brutal na ten pomysł nie wpadł. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ze stresem Billy nie jest aż tak żle a trzeba wysteryliuzowac i dlatego czas nas goni. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy napisałam na tym watku ale w piatek mam zamiar zaszczepic Billę i Brutala na wirusy.Będzie ok? -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
AnnaA replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Mondey, masz naprawdę bardzo dobrego męża. Do dzis pamiętam Jagę i wiezienie jej zimą do Wieliczki. Wiem, że to przy okazji ale słowa uznania. A z paniami od suczek małej i dużej trzeba sie spotkac na już i niech będą bardzo wdzięczne, że jest ktoś kto chce im pomóc. Już pozostawienie Luli samotnie na działce było dyskusyjne i teraz jeżeli sie okaże, że nie zechcą współpracowac to trzeba uznac, że ich chęc pomocy ogranicza sie do kupienia kiełbaski a to za mało, żeby miec psa. -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
AnnaA replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Łatwiej zrobic kojec niż budę /moim zdaniem ale przyznaje, że ja tak bardzo amator/. Kojec to poprostu parę zabetonowanych słupków i siatka. Są też bardziej wymyślne ale wystarczy zrobic ogrodzenie z siatki żeby się psy nie rozłaziły. Tymbardziej ważne, że suka była bezdomna i nie wiadomo, czy będzie chciała siedziec w jednym miejscu. Mój Kaktus jest już u mnie 10 lat i jak tylko trafi się możliwośc ucieczki za bramę to wieje. Wraca po 2 - 3 godzinach, szkoda tylko, że często "uperfumowany". A Lula jest naprawdę bardzo mądrym psiakiem. To przecież jeszcze maleństwo a już załapała, że potrzeby fizjologiczne to na dworze i kręci sie koło drzwi tarasowych, sygnalizując potrzebe wyjścia. A przeciez była w lesie! Mam nadzieję, że koszty materiałów na budę i kojec panie wezmą na siebie, to przecież leży w ich interesie. Uważam, że koszty paliwa na dojazdy panie też pokryją bo dogomaniacy to lud raczej ubogi. Na dodatek myślę, że kontakt z paniami potrzebny jest już, żeby panie wiedziały jakie macie zamiary i żeby wyraziły akcept i partrycypację /pokrycie 100%/kosztów. Jeżeli nie zechcą współpracowac to mamy dwa dodatkowe psy do wyadoptowania bo to co trzeba wykonac na dzień dzisiejszy to min.zapewnienia bytu psiakom /w warunkach pozostawiania psow samych na działce/. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
AnnaA replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Maluchy szaleją od rana. Billa jest najbardziej zestresowana i najbardziej nieufna. Musiała dostac w kośc od "dobrych miejscowych gospodarzy".Brutal radzi sobie o wiele lepiej. Billa boi się też mojej tymczasowiczki Tiny a Brutal radzi sobie z nią dobrze. O dziwo mała Lula też się jej nie boi. -
Buba jest bardzo aktywna jak ja się kręcę po ogrodzie a jeszcze jak pogłaskam jakiegoś innego psa, ona zaraz jest koło mnie i pcha się do głaskania. Ale jak mnie nie ma w ogrodzie, to nawet jak wszystkie psy ze szczekaniem lecą do bramy /bo tam się chyba coś dzieje/ Buba szczeka, ale z tarasu. Miesiąc na allegro to naprawdę niewiele dla dorosłego psa. Moja Lusia ogłaszana jest już od 7 m-cy i nie tylko na allegro. Tylko dwa byle jakie telefony! Tak, że spoko. To potrwa. Buba dla kogoś kto ją pokocha będzie idealnym psem. Mądra, posłuszna i za wszelką cenę chce się przypodobac człowiekowi.
-
Dziś po południu siedziałam sobie przy kompie i widzę jak Buba wróciła z tarasu, najpierw poczłapała do kontenerka , popatrzyła a tam śpi szczylek, poczłapała do pudełeczka pod schodami - zajęte. Stanęła na chodniczku przed drzwiami na taras, zakręciła się ze dwa razy i złożywszy swoje tłustości na chodniczku głośno westchnęła. Szkoda, że tego nie możecie ogladac.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
AnnaA replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Mała jest bardzo młoda, może miec 7-8 tygodni/tak mi się zdaje/. Poczekajmy te parę tygodni jeszcze, pozwólmy psiakom i paniom razem zamieszkac, badżmy w kontakcie, żeby wspomagac i ewentualnie pomóc. Małą nie będzie łatwo wyadoptowac a panie chcą spróbowac. Dom w stanie surowym można przez lato spoko wykończyc - teraz to tylko zależy od kasy a nie od dostępu do mat.budowlanych. Najważniejszy na dzień dzisiejszy jest kojec z dobrą, ciepłą budą i obecnośc człowieka u psów. Do wyadoptowania na dzień dziesiejszy jest sporo! -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
AnnaA replied to red's topic in Już w nowym domu
Kaja, ulubienica Red o ile dobrze kojarzę. Red potrafiła sie w niej zakochac w ciagu tych paru godzin. Ale nam się psiaków namnożyło! Ale damy radę. -
Z takim jak Wy energicznym zespołem to DAMY RADĘ!
-
Mam wrażenie, że już z tymi zdjęciami można robic ogłoszenia. Maleństwa sa urocze i nie będą długo czekac. Mam nadzieję, że moje nowe szczeniaki ich nie zjedzą. One są duże /szczeniaki i narazie głupie i niewychowane. Ale 10 dni to kupa czasu i coś je podszkolę. BĘDZIE DOBRZE!