[quote name='Marycha35']Adasiu jak się miewa Kulcio? :) Czy wszystko dobrze u Was?:)[/QUOTE]
Oczywiście! Przepraszam, że tak późno Marysiu, ale tak jest, gdy ma się obfite subskrypcje, które nawet własne psiaki zepchną na dalsze strony.:oops::oops::oops:
Kulek po zabiegu przestał już kuleć.:lol: Dogadany z kotami, teraz cały czas kursuje między mieszkaniem a ogródkiem.;) Postaram się wkrótce jakąś sesyjkę fotograficzną zrobić. Pozdrowienia!!!:lol::lol::lol: