Hej,
[B]zgadzam się na prowadzenie jej finansów![/B]
Przepraszam, przeoczyłam. :oops:
Jakoś tak miałam przeczucie, że wybierzecie osobę, którą znacie lepiej... i wyszło gUpio :(
Ale nieważne - siadam, liczę, piszę i nadrabiam.
Dla naszej ślicznotki!
Zaraz porozsyłam numer konta.