Jump to content
Dogomania

emilak

Members
  • Posts

    369
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emilak

  1. [quote name='__Lara']Ok, to [B]Gandzia[/B], odebrałabyś je w Olkuszu, z klatkami? potem będziemy myśleć o transporcie do Wawy. [B]emilak[/B], ale zdajesz sobie sprawę, że będziesz je musiała trzymać w 3 osobnych klatkach? że chomiki to samotniki i muszą mieszkać same?[/QUOTE] tak, po weekendzie kupię 3 akwaria:) mam już 2 chomiki z czego jeden to znajda:)
  2. mogę wziąć trzy:)czyli one mają klatki??ta osoba, która jeździ na trasie Wawa-Kraków będzie dopiero w 2 lub 3 weekend stycznia w Krakowie:(a jakie warunki są w tym busie??
  3. czyli w weekend chomiczki będą już w Krakowie, tak?? dostałam informację o osobie, która przynajmniej raz w miesiącu jeżdzi na trasie Warszawa- Kraków - Warszawa za chwilę spróbuję się z nią skontaktować i może uda się odebrać chomiczki i przywieźć je do mnie do Wawy:)
  4. pewnie, że aktualna:)ale tylko karma będzie potrzebna??
  5. mogłabym prosić o przesłanie aktualnych zdjęć suni i kilku zdań o niej??
  6. Kiniu, mówiłaś, że kilka razy osoba dzwoniąca dopytać o jamnisia, pytała o malutka sunię oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174456-Szczeniaki-z-lasu-Pilnie-proszAE-o-wsparcie-finansowe-i-karmAE-lub-bezpA-atny-DT[/URL]
  7. ja niestety nie mogę wziąć małej mimo szczerych chęci....mój tz się nie zgodził:(
  8. ja nie dam rady przyjechać do Krakowa:( a może przesyłką konduktorską??
  9. ja jestem z wawy, na jaki czas szukacie tego dt??
  10. ja jestem za, jak się uda załatwić transport to będzie super:)
  11. ciekawe co z chomikami, jakby znalazł się jakiś przypadkowy transport to ja je biorę na ds..
  12. ja je chciałam wziąć, ale niestety mieszkam w Warszawie....
  13. ooo właśnie założyłam temat tym chomiczkom....jestem z Warszawy jeśli ktoś mógłby podwieźć chomiki do Warszawy to ja je wezmę....
  14. hej, mam nr do Pani, która chce taką kicię: 022 7876050 (Wołomin pod Warszawą)
  15. nasze kochane chłopaki:)
  16. oj tak najgorsza jest znieczulica....
  17. [quote name='Yana']w styczniu mogę dorzucić 20zł, na razie jednorazowo[/QUOTE] dziękujemy:)
  18. [INDENT]przepraszam za off'a, ale bez waszej pomocy nie damy rady...brakuje nam 170 zł deklaracji...nie chcemy żeby wrócili na ulicę...[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174152-Rzuca-w-nas-cegA-ami-BA-agamy-o-deklaracje-i-DS-brakuje-170-zA-deklaracji"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1741...-zA-deklaracji[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  19. przepraszam za off'a, ale bez waszej pomocy nie damy rady...brakuje nam 170 zł deklaracji...nie chcemy żeby wrócili na ulicę...http://www.dogomania.pl/threads/1741...-zA-deklaracji
  20. [INDENT]przepraszam za off'a, ale bez waszej pomocy nie damy rady...brakuje nam 170 zł deklaracji...nie chcemy żeby wrócili na ulicę...[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174152-Rzuca-w-nas-cegA-ami-BA-agamy-o-deklaracje-i-DS-brakuje-170-zA-deklaracji"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1741...-zA-deklaracji[/COLOR][/URL] [/INDENT]
×
×
  • Create New...