Kocham psy i mysle ze Marta takze kocha tylko musi sie nauczyc troche panowac nad nim i chyba zabraklo jej sily co Marcel wykorzystal...Ja tez potrafie tylko kochac i rozpuszczac na szczescie dla mnie chyba sara az tak tego nie wykorzystuje,choc nie powiem,troszke jej rogi urosly odkad jest ze mna....