Moniczka a widziałaś, żeby dziadziula spał w tej budce? Powiem wam, że jestem w szoku... Może ktoś inny rozmawiał z tym gościem i udało mu się go przekonać, żeby postawił mu tam tą budkę.
Jestem Martusia :cool3: Jak mogłabyś napisać jakiś tekst do ogłoszeń to ja mam wykupiony bazarek z 35 ogłoszeniami. Odrazu wsłałabym suieczke. Etna jest śliczniutka :lol:
[quote name='Sabina02']Promyczek ma u mnie Allegro razem z Alwarkiem:
[URL]http://allegro.pl/historie-dwoch-psich-nieszczesc-po-wypadkach-i1254628317.html[/URL][/QUOTE]
Super :lol: W takim razie Sabina ja wysyłam Promyczka i Alwarka. W następnym tygodniu będą miały psiaki ogłoszenia ;)