Jump to content
Dogomania

R-oy

Members
  • Posts

    1070
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by R-oy

  1. R-oy

    Anglia

    [quote name='Emigrantka']Roy - koniecznie wez boksie bo.. na boksiowe rescue to pewnie bedziesz mogl liczyc jak my kiedys na rotkowe :( [/QUOTE] Boksi nie wezme bo mam swoja najkochansza na swiecie ;), jej przyjazd zbliza sie juz wielkimi krokami wiec oczywiscie ja tez sie w te odwiedziny wpraszam.... Chyba cos ktos o Kingsbury pisal a to ode mnie rzut beretem.. A jednak na boksiowym rescue sie nie zawiodlem... :p
  2. R-oy

    Anglia

    Szukam dobrego dla domu dla bokserki... Suczka ma 7 lat ale wyglada na.... 7 miesiecy, nie przesadzam. Bardzo zywiolowa, radosna, drobniutka (moze miec max 25 kg). Wlascicielka sciagnela ja do UK po 3 latach rozstania (rok temu), po przyjezdzie tu zastala w rodzinie... dziecko. Rozstanie, przyjazd, nowe miejsce, dziecko w rodzinie... Sunia jest do dziecka calkiem ok, bylem ja specjalnie poznac, pogadac z wlascicielami, widzialem jak sie zachowuje, generalnie zaakceptowala fakt, ze dzieciak ma pierwsze miejsce ale w czasie dnia przebywa na gorze w swoim legowisku sama samiutenka :( , schodzi dopiero jak dziecko idzie spac. Na poczatku zdarzyl sie jeden czy dwa incydenty ze zlapaniem dzieciaka ale to w sytuacji gdy to mocno juz bylo nachalne wobec psa i raz jak sie dzieciak podknal i na psa upadl. Niestety sytuacja wyglada tak, ze pracuje tylko ojciec, matka opiekuje sie dzieckiem i nie daje sobie rady, w dodatku prawdopodobnie ma alergie na siersc. Sunia siedzi cale dnie na gorze, nie wychodzi na dluzsze spacery poza 2-3 wyjsciami na toalete. Chcialem pomoc z tym spacerami za free byle zostala w rodzinie ale po odwiedzinach stwierdzilismy, ze jednak najlepiej poszukac nowego domu bo nie dadza rady tak czy owak. Boksia to wulkan energii, zdjecia sa takie bo innych sie zrobic nie dalo, ponoc potrafi potrzasnac psem na spacerze jak sie jakis upomina :) i kgos tam z rodziny tez chwycila jak mieszala w PL ale na moje pierwsze oko jesli tak zareagowala na kogs to z pewnoscia nie bez powodu. To normalna, rodosna psina.. Czekam na odpowiedz fundacji boksiowej czy moga pomoc ale w miedzyczasie, moze znacie kogos fajnego... Sunia jest niewysterylizowana, ma guzka przy sutku co powinno byc dawno zbadane ale nie jest niestety. Rodzinie zalezy, zeby trafila do dobrego domu dlatego nie spiesza sie, sunia moze u nich poczekac az dom sie nie znajdzie, jesli znajda sie srodki na zabieg sterylizacji oraz badanie moga tez dowiezc sunie do kliniki. To chyba tyle. Foty jakie zdolalem zrobic. Znajacych boksery raczej one nie zdziwia:) [img]http://img19.imageshack.us/img19/2987/syndia005.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/193/syndia008.jpg[/img] [img]http://img511.imageshack.us/img511/6272/syndia011.jpg[/img]
  3. Do gory slicznuto !
  4. Rosiula wciaz czeka.......
  5. R-oy

    Anglia

    [quote name='ania10512'] siostra mówiła mi że nie chcą się zgadzać na psa a zostawić go nie mam zamiaru za bardzo go kocham[/QUOTE] Tzn, ze skoro dzieci i meza zostawiasz to ich nie kochasz?:lol: Przyjedz najpierw sama (masz troche latwiejszy start bo masz tu siostre), zobacz jakie sa warunki, znajdz prace, popraw jezyk i mozesz powoli zaczac myslec o sciaganiu rodziny i psiaka... Jezykiem az tak bym sie nie przejmowal, skoro znasz srednio jak piszesz to masz od czego zaczac :) Grunt to byc zdecydowanym na to co chce sie tu osiagnac i w to wierzyc i nad tym pracowac. Po paru miesiacach bedziesz wiedziec jak wszystko rozegrac... Powodzenia!
  6. Chyba nie ma zadnego.
  7. R-oy

    Anglia

    To ja cie anastazjo powitam szczegolnie serdecznie (wiadomo dlaczego) ;)
  8. Pokazuj się chłopaku.....
  9. Zombie i Mamba na zimowo ;) [img]http://img46.imageshack.us/img46/808/aaaa1s.jpg[/img] [img]http://img407.imageshack.us/img407/4397/aaaa16.jpg[/img]
  10. Roch marnieje w oczach........ Jeszcze rok temu pełen werwy, teraz z tygodnia na tydzień wygląda coraz gorzej, mam wrażenie, że chce się poddać......:-( Nie mogę do tego dopuścić, to jest wspaniały tak bardzo czekający na każdy gest człowieka pies. Dotąd odwiedzający schronisko zazwyczaj niechętnie na niego spoglądali, nie jest okazem piękna i młodości, teraz jego szanse na nowy dom są juz na prawdę niewielkie. Czy on to już czuje? Wierze bardzo, że los jeszcze się do niego uśmiechnie bo jego słynny uśmiech pojawia się już bardzo rzadko........ Roch na niedawnym spacerze [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2589/p2072736.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3536/p2072742.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6302/p2072744.jpg[/IMG]
  11. Strasznie się cieszę :cool1: 3maj się chłopaku !!!!
  12. Lucjaniątko.. Nic się ten pies nie zmienia :) Wciąż taki sam, puchaty lizus....
  13. W górę.............
  14. Siup mała..
  15. [SIZE=3]Szarik jest dawcą krwi :) Dzięki niemu udało się uratować już kilka psiaków...[/SIZE]
  16. Pokazuj się chłopaku..
  17. R-oy

    Anglia

    Prośba o podpisanie petycji w sprawie bokserki Jess, która została uśpiona w Battersea... :-( Link do petycji: [URL]http://www.thepetitionsite.com/175/justice-for-jess[/URL] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8977/jess110y.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4119/jess1102.jpg[/IMG]
  18. I nic się nie zmienił:) Wciąż ten sam, żywiołowy psiak..
  19. [quote name='Akrum']Mam nadzieję, że ktoś ją w końcu zauważy...[/QUOTE] Ja też.......
  20. Tak, Roch bardzo zmarniał :( Odwiedziłem go kilka dni temu, ucieszył się tak samo jak wtedy gdy zaglądałęm do niego codziennie ale schudł i jest taki smutniejszy.
  21. Azja znów jest pogryziona :( Ona pilnie potrzebuje wyrwać się ze schroniska...
×
×
  • Create New...