[quote name='Karolina&Lucky']
***
Dobra dziewczyny, ja lecę na rower![COLOR=LightBlue] Nie chce mi się, ale najadłam się ciastek, i muszę jakoś to odpokutować :roll: :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
Pewnie już wróciłaś.
Po przejażdżce proponuję znowu ciasteczka.:evil_lol: Ja bym zjadła na pewno.:eviltong:
Karola ja myślę,że ta konferencja to rada pedagogiczna.;)
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2056.jpg?t=1276693322[/url] dawaj to zdjęcie na konkurs. Piękneeeeeee jest :loveu::loveu::loveu:
Wszystkie fotki na 6+
No i cześć Karola :multi::multi::multi: