[url]http://img838.imageshack.us/img838/4219/p1040727.jpg[/url] Bello śpi jak Tinka,cały pod kołdrą.:diabloti:
Apollo wyżej mojej głowy a Rubin w nogach.
Cześć Klaudia :multi:
[quote name='dysia-u']mój syn też sie w tym podszkolił i nawet fajne mu wychodzą[/QUOTE]
Ulka,Twój syn super banerki robi.Daria chce nowy,może jej zrobi?? :cool3:
Cześć Aga i chłopaki :multi:
[quote name='Pegaza']Wciana pietruche jego przysmak..a Somy na fotach brak..;)[/QUOTE]
Cześć Daria :multi:
A wiesz,że ja tez uwielbiam pietruszkę i mogę ją prawie do wszystkiego dodawać.:p
Jak to Somy brak???
Dawaj dziewczynę.:mad:
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/031-3.jpg[/url] fajnie się bawią.:loveu::loveu:
[quote name='Pegaza']
a Norek to sie specjalnie smieje dla Joli:)[/QUOTE]
Dariooooo :angryy: Ja to chcialam napisać,ale nie Ty musiałaś być pierwsza. :evil_lol:
[url]http://img85.imageshack.us/img85/3489/p1000923v.jpg[/url] ślicznota moja :loveu::loveu:
[url]http://img530.imageshack.us/img530/7893/p1000934t.jpg[/url] a mała księżniczka też usmiechnięta.:loveu::loveu:
Cześć Ulka :multi:
Cześć !!
Śliczne fotki :loveu:
[url]http://i1207.photobucket.com/albums/bb473/kadina_malina/Albums/a221111195.jpg?t=1284808875[/url] ta mała jest cudowna :loveu::loveu:
[url]http://i1207.photobucket.com/albums/bb473/kadina_malina/Albums/a221111243.jpg?t=1284809461[/url] a tu dwie ślicznotki :loveu::loveu:
[quote name='Karolina.']Cześć Ola :)
Trzymam kciuki aby sprawa z Grey'em się pozytywnie skończyła :kciuki: Informuj nas co i jak.[/QUOTE]
No ja też trzymam kciuki.Będzie dobrze.:loveu:
Cześć Olka !!
Cześć Karola !!
Bardzo miło mi się dzisiaj weszło do Cibie /[COLOR="#00ffff"][SIZE="2"]zresztą zawsze jest miło,a najbardziej jak się czepiasz. :evil_lol:[/SIZE][/COLOR]/ .Tyle do czytania miałam i na deser super fotki.:multi:
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1912.jpg?t=1284834535[/url] piłeczkomaniak to z Rubinem mógłby biegać.:cool3: :loveu:
[quote name='*kleo*']Ciebie to bym jeszcze mogła o to podejrzewać, bo nikt inny raczej się o Tinę nie dopomina ;)[/QUOTE]
A bo Tinka jest taka kochana i śliczniutka.:loveu::loveu:
[quote name='dysia-u']buuuuuuuu
no to jeszcze raz
Asia ja jestem cierpiwa[/QUOTE]
A ja jestem niecierpliwa.:evil_lol:
Ale wyjścia nie ma,poczekam.
Cześć Asiu :multi:
[quote name='andzia23']Yorki rożne dziwne rzeczy lubią. To jest mój pierwszy york i ciągle mnie zaskakuję.[/QUOTE]
Oj,one lubią czasami baaardzo dziwne rzeczy.:evil_lol:
Cześć :multi:
[quote name='Karolina.']Cześć Marzka :) Postaram się coś cyknąć, weekend coraz bliżej :)[/QUOTE]
[B]Karola,czy to chodzi o ten weekend? :cool3:
Czeeeeeść :multi:[/B]