[quote name='agamewa']...... przez to straciliśmy szanse na złoto:([/QUOTE]
Aga no ja Ciebie nie rozumiem.Być na pierwszej wystawie,dostać srebro to chyba super.Zamiast się cieszyć to Ty rozpaczasz,że nie masz złota!! A jeśli złota jeszcze długo nie będzie to co? Dalej będziesz rozpaczać?
Myślałam,że traktujesz to bardziej jak zabawę.......
Cześć Weronika :multi:
[url]http://i53.tinypic.com/ngcc5t.jpg[/url] zawsze u Ciebie takie super fotki.To zdjęcie na jakiś konkurs wyślij,świetne jest, :multi: :loveu: