[quote name='Pegaza']Ze co ?
no jak to Jola?:roll:
[/QUOTE]
No taka stara jestem i nie obchodzę dlatego :diabloti:
[quote name='dysia-u']nooo może nie pamięta że ma urodziny , w tym wieku tak bywa hihihi[/QUOTE]
No właśnie skleroza dokucza :lol:
[quote name='Karolina.'][SIZE=1][B]Jolu,[/B] a kiedy masz urodziny? Nie które, tylko kiedy, o datę mi chodzi, więc podać chyba możesz ;);)
[/SIZE] [/QUOTE]
Pewnie,że mogę napisać.5 listopad.A rocznik mój jest przy nicku :crazyeye:
[B]Cześć Ulka[/B] :multi: