[quote name='Viky i Ja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakie to pocieszające, że nie tylko moja córka potrzebuje specjalnego wbijania, chociaż muszę przyznać, że w tym roku szkolnym jakby zmądrzała - czyżby powoli zaczynała dorośleć :evil_lol::multi:
A tak w ogóle to witamy serdecznie i zapraszamy do nas na nowe fotki.
jot11 nie wiem czemu, ale myślałam że jesteś bardzo mlodziutka, jakieś 15-16 lat :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Ależ ja jestem bardzo młodziutka :eviltong:
Moja córka jest stara :evil_lol:
[quote name='Katie']Ja tak w przedziale 18-20 :diabloti:
To teraz sie pochwal ile masz :diabloti:[/QUOTE]
Też miałam kiedyś tyle lat,hi hi hi :diabloti:
[quote name='karkakarka']:oops::roll: mam w przedziale 20-30, i skłaniam się już końcowi tego przedziału..., a w przyszłym roku już przedział mnie ten nie obejmie:placz::placz::placz:
Teraz już wiecie ile mam lat :evil_lol:[/QUOTE]
Sama młodzież na Dogo :multi: