[quote name='Suzi&Ja']Właśnie czytałam twoje posty na temat . Jeśli masz tylko taką możliwość posiadania dwóch psiaków to nie czekaj. W zasadzie więcej roboty nie ma bo jak gotujesz dla jednego to ugotować dla dwóch to ta sama praca. Tak samo, ze spacerami a często jest tak, że nawet u weterynarza dla dwóch piesków jest zniżka . :) Daj znać jak już będziesz miała coś na oku :)
Bardzo się cieszę, że Wam się podoba mój Chłopiec. Bo powiem wam, że jest trochę pokrzywdzony. Każdy się zachwyca sunią bo ma długie włosy, a Ricco jest na etapie zapuszczania, wiec wygląda jak wygryziony :P[/QUOTE]
Śliczny jest Twój chłopiec :loveu::loveu:
Oczywiście,że dam znać jak już będę miała pieseczka zamówionego lub już w domku :razz:
A z gotowaniem to racja,czy jeden czy dwa i tak trzeba im ugotować i tak samo do weta jeździć.To nie jest problemem,zresztą sama to wiesz najlepiej.
Serdecznie pozdrawiam :multi: