Witamy serdecznie.
My tutaj po raz pierwszy piszemy bo galerię ogladałam.
Mam nadzieje,że nie jestym zbyt śmiała.Mam pytanko,bo widzę,że z Bydgoszczy Jesteś.
Mam w planach zakup yorka z rodowodem i tak najchetniej do Bydgoszczy bym pojechała.
Czy wiesz może jakie są dobre hodowle?
Bydgoszcz lub okolice.
Mam nadzieję,że nie sprawiam kłopotu.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszamy rownież do mnie i Bella.
:multi::multi::multi: