[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200907/104267/346037/00000058.JPG[/url] jaki piekniś z Kenza wyrósł :loveu::loveu::loveu:
Nareszcie Jesteście.Trzymamy za słowo,że już na dobre.
Witajcie,witajcie [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/umieszki/090.gif[/IMG]