Cześć Aśka :multi:
[url]http://i52.tinypic.com/23hvz2w.jpg[/url] śpioch :loveu:
[url]http://i51.tinypic.com/2wml99v.jpg[/url] urocza jest :loveu:
Moi chłopcy też bez problemu wchodzą do transporterków.Najlepsze jest to,że mają dwa a zawsze pchają się do jednego i jest kłótnia wtedy :evil_lol: